X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Odszkodowania
Szukasz firmy, która pomoże Ci uzyskać wysokie odszkodowanie?
Kliknij tutaj!

Komentarze do wątku:

Która firma odzyskująca odszkodawnia ma największą skuteczność?
2009-03-05 10:19 czwartek ~Paweł (poszkodowany)
Czy jest jakiś ranking firm odzyskujących odszkodowania? Bo chciałbym wiedzieć, która jest najbardziej skuteczna w odyzkiwaniu odszkodowań z ubezpieczenia komunikacyjnego?

Z tymi firmami to Dziki Zachód.

2018-01-29 11:10 poniedziałek ~zadowolona z prawnika
Nie są brane pod uwagę w rankingach prawniczych, bo często nie są to w ogóle prawnicy. Kto wie o czym mówię, nigdy nie powierzy sprawy firmie, ale pójdzie do adwokata, albo radcy prawnego. Tylko oni podlegają nadzorowi Ministerstwa Sprawiedliwości i mają ubezpieczenie na wypadek swoich błędów. Opinie o konkretnych radcach i adwokatach można poczytać choćby na stronie "oceń prawnika". Ja korzystałam w Krakowie u Pani radcy prawnej R. Cupiał i myślę, że to był dobry wybór - dostałam więcej niż oczekiwałam. Nikogo nie namawiam, bo to nie moja sprawa gdzie ktoś pójdzie. Może inni są równie dobrzy, a może lepsi. Jedyne, co mogę doradzić, to czytajcie opinie o konkretnych prawnikach na "oceń prawnika", a nie jakieś firmy, gdzie nie wiadomo, czy to w ogóle prawnik.
  • 2018-03-04 18:28 niedziela ~Rzetelny | [+] odpowiedz
    Prowadzimy taką działalność i mamy zatrudnionych doskonałych prawników na etatach, którzy zajmują się wyłącznie sprawami odszkodowań i są w tym specjalistami, mamy też jednego Pana specjalizującego si... czytaj dalej »
« powrót do działu: Odszkodowania
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.