X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

GENERALI TU S.A.

ZDECYDOWAMIE NIE POLECAM FIRMY GENERALI

2016-01-26 21:37 wtorek ~Endriu
Likwidują szkodę z OC na zwłokę zgłaszałem szkodę na infolinie 7-12-2015 pani z infolinii powiedziała że za chwilę ktoś do mnie oddzwoni w sprawie likwidacji, telefonu się nie doczekałem, na drugi dzień ponownie zadzwoniłem na infolinie oczywiście nic nie wiedzieli o moim zgłoszeniu pani konsultantka zarejestrowała szkodę.Po miesiącu przyszło pismo z GENERALI że nie otrzymali prawomocnego wyroku sądu niezbędnego do likwidacji szkody, zadzwoniłem po kilku dniach na infolinie czy wyrok dotarł odpowiedzieli że nie .Byłem dziś w sądzie tj 26-01-2016 i dowiedziałem się ze firma likwidująca szkodę Generali nie wystąpiła o odpis wyroku,w moim przypadku mam do wymiany przednią szybę kosztorys firmy ubezpieczeniowej opiewa na połowę wartości wymiany szyby dają mi części alternatywne.Samochód chociaż 8- letni ale ma wszystkie szyby i lakier oryginał i będe naprawiał w autoryzowanym serwisie.Widząc opieszałość firmy w sprawie likwidacji i zbywanie mnie sprawa raczej na pewno zakończy się w sądzie ale man na to czas .Pozdrawiam wszystkich którym Generali likwiduje szkodę z oc i życzę w wytrwałości
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.