X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

LIBERTY DIRECT

Żenada, żenada, żenada....

2009-03-06 10:51 piątek ~max
Ubezpieczyciel pozbawiony podejścia do klientów, zero kontaktu, konsultanci nie oddzwaniają.Poczytajcie opinie na forach i dyskusje na temat rozwiązywania problemów, które ów "ubezpieczyciel" stwarza. Mnie osobiście konsultant telefonicznie "przesłuchał", obiecał zadzwonić ponownie celem uzupełnienia danych (nie zadzwonił), a potem bezczelnie wysłano mi rachunek do zapłaty z profilaktyczną informacją o firmie windykacyjnej na nim :/ Z daleka od tej firmy, doświadczyłem - nie polecam.
  • 2009-10-29 08:07 czwartek ~Ja | [+] odpowiedz
    Podpisuję sie wszystkimi łapkami, doświadczyłam tego samego:-(
  • 2010-11-24 23:14 środa ~Krzysztof | [+] odpowiedz
    Zupełnie pozytwnie. Bardzo szybka i bezproblemowa wypłata z AC. Polecam, szczególnie pakiet premium.
  • 2012-09-24 13:31 poniedziałek ~MH | [+] odpowiedz
    Jestem najbardziej za...robią sobie jakąś rekalkulację z kosmosu nie biorąc zniżek po uwagę, a upominając się o zniżki otrzymujecie pisemko z Kaczmarski inkaso. To są kpiny!!!
  • 2009-10-31 19:45 sobota ~na przekór | [+] odpowiedz
    a ja polecam serdecznie szczególnie AC!!!, błyskawiczna decyzja o wypłacie odszkodowania i niska cena jak dla mnie to w sam raz...bez sensu słuchać konkurencji bo na każdym forum każdej firmy sa negat... czytaj dalej »
  • 2010-04-21 16:33 środa ~Piotrek | [+] odpowiedz
    Przejrzałem kilka wątków na tym forum i wynika z tego że najlepiej się nie ubezpieczać bo wszędzie kradną i oszukują... Paranoja. Mimo wszystko ubezpieczyłem się w LD, już drugi rok minął, spokój, cis... czytaj dalej »
  • 2010-11-30 10:15 wtorek ~karina | [+] odpowiedz
    Miałam dokładnie takie same odczucia i podjęłam taką samą decyzję jak Ty :) Mam ubezpieczenie w liberty. To stosunkowo nowa firma ma naszym rynku, a jak wiadomo ludzie boją się nowości. To dopiero par... czytaj dalej »
  • 2012-07-24 22:37 wtorek ~KrzysztofDębski | [+] odpowiedz
    Tak jak piszecie, konsultanci nie oddzwaniają a rozmowa z nimi to jak słuchanie bajek. Firma, która bezprawnie naciągneła mnie na prawie 200zł. Po raz pierwszy zdarzyło mi się na moją prośbę odsłuchac... czytaj dalej »
  • 2014-06-04 17:03 środa ~Kristi | [+] odpowiedz
    Też wyciągnęli ze mnie ok.700zł.niechcianej polisy.14 lat ubezpieczam auta i jestem zszokowana napastliwością Liberty direct.
  • 2014-06-10 08:15 wtorek ~Biuro Obsługi Klienta Liberty Direct | [+] odpowiedz
    Szanowna Pani, ponawiam prośbę o przesłanie wiadomości na mój adres: aneta.linek@libertydirect.pl. Pozdrawiam, Aneta Linek, Kierownik Zespołu Obsługi Klienta w Liberty Direct
  • 2010-11-08 11:47 poniedziałek ~wittekk | [+] odpowiedz
    Ja się z tymi negatywnymi opiniami nie mogę zgodzić. Też mam ubezpieczenie w Liberty i też miałem problem dzięki jednej pani w Oplu. Wypłata pieniędzy z ubezpieczenia poszła szybko i bez problemów, wi... czytaj dalej »
  • 2010-11-21 23:55 niedziela ~przyszla mama | [+] odpowiedz
    Jechałam sobie dzisiaj taxi na USG (II trymestr ciąży) i ku mojemu pozytywnemu zaskoczeniu okazało się, że taksówki w naszym mieście biorą udział w akcji "Taksówka z fotelikiem". Nie trzeba ... czytaj dalej »
  • 2011-05-27 13:24 piątek ~s | [+] odpowiedz
    ciekawe czy przynajmniej dobrze Ci płacą za takie kocopoły i bzdury...
  • 2010-01-12 19:39 wtorek ~maciejka151 | [+] odpowiedz
    I ja również czułem się jakbym gadał z automatem który zna tylko ustawę o ubezieczeniu pojazdów... Masakra żadne pisma, żadne wyjasnienia, zero kontaktu, a po pół roku wezwanie do zapłaty składki ze s... czytaj dalej »
  • 2010-04-22 11:54 czwartek ~AniaK | [+] odpowiedz
    Dokładnie pół roku temu wypowiedziałam umowę bo sprzedałam samochód. Teraz kupuję nowy więc postanowiłam zrobić rozpoznanie w firmach ubezpieczeniowych Ponieważ pomimo różnych doświadczeń mniej czy ba... czytaj dalej »
  • 2010-06-01 22:58 wtorek ~TIK | [+] odpowiedz
    A to będzie miał niespodziankę nabywca jak się spóżni. Kupił samochód z wypowiedzianą polisą oc.Oczywiście miała Pani takie prawo z ar.28 ustawy,Czyli polisa trwa do końca umowy.
  • 2011-07-21 10:18 czwartek ~niestety jeszcze klient LD | [+] odpowiedz
    Ja mam negatywne doświadczenia z LD, tak więc podpisuję się pod "żenada". Ponadto jedno z najdroższych OC na rynku. Kupiłem ubezpieczony tam samochód i dostałem wezwanie do zapłaty składki O... czytaj dalej »
  • 2011-10-26 16:03 środa ~Iwona Gadzicka | [+] odpowiedz
    Mam identyczne doswiadczenie. Kupiłam samochód z opłaconym ubezpieczeniem OC. Wysłali mi dopłatę za pół roku w wysokości, co w innej firmie miałabym AC. Ponadto robiłam kalkulację na ich stronie inter... czytaj dalej »
  • 2012-08-16 15:51 czwartek ~Marcink | [+] odpowiedz
    Dziwi mnie to, że te firmy są najwyżej w rankingach ubezpieczeniowych... http://www.samochodowe-ubezpieczenia.pl/ranking/ http://www.motobiznes.net/ubezpieczenia-opinie/ I komu wierzyć? Zawsze mo... czytaj dalej »
  • 2013-02-09 06:33 sobota ~Gargamel50 | [+] odpowiedz
    Skoro miałaś opłaconą polisę sprzedającego, to za co kazali Tobie dopłacać? Pierwszy krok w kierunku ubezpieczenia po kupnie samochodu używanego, to sprawdzenie czy otrzymało się ważną polisę, czy be... czytaj dalej »
  • 2010-07-01 02:01 czwartek ~jasim | [+] odpowiedz
    jak im wisiales kase to musiales zaplacic..przychodzily pisma..to proste... ja mam w link4 to dopiero masakra... za rok wracam do LD wiecej zaplace ale odszkodowanie zaplaca..
  • 2011-01-17 16:47 poniedziałek ~Katarzyna Krokos Kierownik Zespołu Obsługi Klienta | [+] odpowiedz
    Witam, z informacji podanych na forum nie jesteśmy w stanie zidentyfikować opisanej sytuacji. W celu jej wyjaśnienia uprzejmie proszę o kontakt bezpośrednio ze mną na: katarzyna.krokos@libertydirect.p... czytaj dalej »
  • 2010-08-01 10:27 niedziela ~Anula | [+] odpowiedz
    A ja się pochwale, ze nie miałam żadnych problemów z likwidacją szkody. Jestem zadowolona i z wypłaty :-) i z obsługi!
  • 2010-09-29 14:19 środa ~joannab | [+] odpowiedz
    Ode mnie duży pozytyw za błyskawiczne załatwienie sprawy wypłaty z AC. mogę powiedziec, że przyszło nawet szybciej niż się spodzwiewałam :) Gorąco polecam! JoannaB
  • 2010-11-02 22:45 wtorek ~nigdy wjecej | [+] odpowiedz
    ten problem ja mam.teraz windykacja mi grozi
  • 2010-11-05 10:08 piątek ~mariank | [+] odpowiedz
    Generalnie nia mam większych uwag do liberty. Niedawno ubezpieczałem i też niedawno przydażyła mi się szkoda. Sprawna obsługa bez problemów. Polecam!
  • 2010-11-18 09:55 czwartek ~jurekglos | [+] odpowiedz
    Jeśli ktoś się jeszcze zastanawia to już z doświadczenia własnego mogę liberty polecić. Dobra firma, która dba o klienta. Czytałem dużo starszych wpsiów, ale ewidentnie widać, że poprawili jakość obsł... czytaj dalej »
  • 2010-12-05 18:24 niedziela ~m. | [+] odpowiedz
    Jak to jest, że jednych takie straaaszane rzeczy spotykają, a innym jakoś współpraca z liberty układa się bezproblemowo? :>
  • 2011-04-14 21:51 czwartek ~AGA | [+] odpowiedz
    To proste! Sami sob ie wystawiają bardzo dobre opinie.
  • 2013-12-03 21:52 wtorek ~malgoska | [+] odpowiedz
    Niekoniecznie. /przepraszam za lierówki, kalawiaura mi nawala/ Rozwaliłam auo (moja wina, szkoda całkowia)kwoa ubezpiecenia obniżona o jakieś 300-400 zł dlaego, że auo z prwanego imporu bło i o bł brz... czytaj dalej »
  • 2011-05-29 19:54 niedziela ~anulla | [+] odpowiedz
    Podpisuję się również, żenada, żenada... Konsultanci za każdym razem mówią coś innego :( Moją prośbę o pilne oddzwonienie potraktowali jak "powietrze"...
  • 2011-06-04 10:11 sobota ~zawiedziona | [+] odpowiedz
    co innego mówią przez telefon co innego piszą a co innego robią :( zawiodłam się :((
  • 2011-08-08 08:42 poniedziałek ~kolo | [+] odpowiedz
    Niech mi ktoś pokaże firmę idealną. Zawsze znajdą się głosy za i przeciw. Jakoś dotychczas moja „współpraca” z liberty układa się bez zarzutów i na kolejny rok znów się u nich ub... czytaj dalej »
  • 2011-08-30 17:40 wtorek ~Lidia | [+] odpowiedz
    Zgadzam się w 100%!!! Wymuszają pieniądze bez uzasadnienia za co, celowo działają na niekorzyśc klienta, nie odpowiadają na reklamacje, nie reagują na maile, nie oddzwaniają, konsultanci aroganccy i n... czytaj dalej »
  • 2011-09-09 09:31 piątek ~Katarzyna Krokos Kierownik Działu Obsługi Klienta | [+] odpowiedz
    Szanowna Pani, Z przykrością przeczytałam Pani opinię na temat naszej firmy. Chciałabym dowiedzieć się więcej na temat opisanej przez Panią sytuacji. Dzięki temu będziemy mogli zbadać Pani sprawę i u... czytaj dalej »
  • 2011-10-07 22:15 piątek ~Lidia | [+] odpowiedz
    No cóż, Pani Katarzyna Krokos tylko udaje zainteresowanie sprawami,pewnie po to, by dobrze "wyglądac"na forum i poprawic wizerunek tej złodziejskiej firmy.Napisałam dwa maile bezpośrednio do... czytaj dalej »
  • 2014-04-08 11:52 wtorek ~Były klient LB | [+] odpowiedz
    Jestem w trakcie rozwiązywania wypowiedzenia które trafiło jeden dzień przed końcem umowy z Liberty Direct. Pani grzecznie informuję, że umowa z podanym nr polisy nie obowiązywała w LB (podaje inny nr... czytaj dalej »
  • 2011-10-22 23:09 sobota ~Pablo | [+] odpowiedz
    No cóż po pierwsze to możecie huknąć w główkę niejaką Panią Iwonę K. Tą która obecnie jest na chorobowym. Dzięki niej w dużej mierze szkoda,zgłoszona 27 lipca (mieszkaniowa) zakończyła się wysłaniem ... czytaj dalej »
  • 2011-10-08 01:27 sobota ~Doświadczony przez LD | [+] odpowiedz
    Popieram Ludzie UWAGA na ten ŚMIEĆ mi zrobili to samo UWAGA UWAGA UWAGA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 2011-10-08 12:53 sobota ~A | [+] odpowiedz
    Kiedy oddzwaniają w sprawie uzgodnienia składki nie trwa to dłużej jak 2 min a w sprawie wypowiedzenia umowy czekałem 5 dni ! na telefon od nich w końcu sam musiałem zadzwonić na następny dzień dostał... czytaj dalej »
  • 2011-11-21 20:48 poniedziałek ~DRIVER | [+] odpowiedz
    Nie życzę nikomu aby był skazany na potyczki z Liberty Direct jeżeli chodzi o szkodę z OC sprawcy nie miałem do czynienia ze szkodą z AC ale mogę się tylko domyślać, że byłoby jeszcze gorzej niż z OC.... czytaj dalej »
  • 2011-12-13 17:11 wtorek ~madmaj | [+] odpowiedz
    Odsyłam pod link: http://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=138986&st=0&gopid=968427&#entry968427 Bardzo ciekawie postępują z kontrahentami.
  • 2011-12-21 20:56 środa ~Iwona | [+] odpowiedz
    W tym roku postanowiłam zmienić ubezpieczyciela. Przez lata korzystałam z oferty PZU - pakiet. Zdecydowałam się na Liberty Direct - pakiet . Zostałam poinformowana, że przysługuje mi prawo do wypowie... czytaj dalej »
  • 2012-01-12 17:46 czwartek ~Kris | [+] odpowiedz
    Firma totalnie beznadziejna, zatrudniająca jako likwidatorów szkód ludzi totalnie oderwanych od rzeczywistości. Wycenili mi szkodę z AC początkowo na 3200, odpisałem, że nie ujęli kilku spraw, które z... czytaj dalej »
  • 2012-01-13 14:41 piątek ~Piotr | [+] odpowiedz
    Tak się zastanawiam, czy przypadkiem warsztat nie przegiął z wyceną... Ja też mam ubezpieczenie w Liberty Direct, też miałam wypadek i absolutnie nie narzekam na proces likwidacji szkody - było miło, ... czytaj dalej »
  • 2012-01-13 16:14 piątek ~Kris | [+] odpowiedz
    Piotr Nie cukruj, pewnie jesteś pracownikiem LD i próbujesz to robic reklamę firmie, ale niestety rzesza niezadowolonych klientów rośnie, więc może warto pomyśleć o zmianie pracy. :-) Pozdrawiam ... czytaj dalej »
  • 2012-03-23 14:49 piątek ~spoletta | [+] odpowiedz
    Jezuniu, jak się trafi ktoś zadowolony, to od razu podejrzamy o branie kasy, Co za kraj
  • 2012-03-23 14:49 piątek ~spoletta | [+] odpowiedz
    Jezuniu, jak się trafi ktoś zadowolony, to od razu podejrzamy o branie kasy, Co za kraj
  • 2012-01-24 15:01 wtorek ~Michał P | [+] odpowiedz
    ubezpieczyciel jest beznadziejny jestem poszkodowanym z oc sprawczy sprawca jest winny i się przyznaje do tego na piśmie i telefonicznie a liberty uważa iż nie należy się odszkodowanie zero . Tota... czytaj dalej »
  • 2012-03-13 12:02 wtorek ~kuba | [+] odpowiedz
    ja również mam tą samą sytuację od dwóch miesięcy piszą mi że nie mogą skontaktować się ze sprawcą aby sprawdzić swoją odpowiedzialność a wiem że sprawca już odesłał im formularz o szkodzie więc nie w... czytaj dalej »
  • 2012-04-15 13:48 niedziela ~?? | [+] odpowiedz
    Gracjan i co? Wyjaśniło się coś?
  • 2012-04-15 14:45 niedziela ~kuba | [+] odpowiedz
    nic nowego, napisałem do nich że mają czas do 25 kwietnia czyli 90 dni po zgłoszeniu szkody, a oni nic nie odpisali....
  • 2012-05-23 22:09 środa ~Bartek | [+] odpowiedz
    Teraz firmy mają takie systemy on-line, gdzie można sprawdzać jak w banku, samemu, nie trzeba czekać. Sprawdź, czy też taki mają.
  • 2012-06-29 15:14 piątek ~Yusti | [+] odpowiedz
    https://www.libertydirect.pl/likwidacja-szkod/monitoring-szkod-online.html tu jest tem system
  • 2012-06-16 07:58 sobota ~Waldi | [+] odpowiedz
    A ja mam inny problem. W lutym tego roku zostałem uderzony w tył przez kierowcę samochodu ubezpieczonego w Liberty. Była policja , została stwierdzona tego pana. Przyjechał ktoś kto opisał szmochód, d... czytaj dalej »
  • 2012-06-29 20:32 piątek ~B. | [+] odpowiedz
    Ja również mogę powiedzieć z własnego doświadczenia - nigdy więcej Liberty Direct, ani żadne ubezpieczenia typu direct! Kontakt z nimi jest ograniczony, wiadomo, co chwilę odbiera inny konsultant! Maj... czytaj dalej »
  • 2012-07-10 14:22 wtorek ~Gwido | [+] odpowiedz
    alez ten wątek obrósl w korespondecnje, a jakie emocje, ile wymoderowanych obrażliwych treści… Ale tym co szukają opinii o towarzystwie, powiem, że jeśli chodzi o inne towarzystwa, to też so... czytaj dalej »
  • 2012-10-19 10:12 piątek ~aaa | [+] odpowiedz
    Popieram opinię negatywną. Firma LD bierze składkę, lecz nie robi nic dla klienta. Po wypowiedzeniu umowy nie przekazują historii przebiegu ubezpieczenia do innych ubezpieczycieli i w ten sposób pozba... czytaj dalej »
  • 2012-11-30 12:21 piątek ~Michall | [+] odpowiedz
    to jeszcze nic dopóki nie dojdzie do szkody nikt nie zdaje sobie sprawy co się dzieje. Wycena szkoda z AC warsztat salon firmowy wycena kosztorys 2 tys, oferowane, wypłacone przez Liberty 645zł??
  • 2013-01-17 14:29 czwartek ~tytus | [+] odpowiedz
    4 miesiące zwracajają kase za lawete i końca nie widać a jak dzień się spużniłem ze składką to wysłali komornika
  • 2013-02-05 17:03 wtorek ~bb | [+] odpowiedz
    Mam podobne odczucia. Sprzedając pojazd obcokrajowcowi popełniłem błąd i nie wpisałem do umowy kupna - sprzedaży adresu kupującego. Przekazałem do Liberty Direct kopię złożonego w urzędzie dzielnicy z... czytaj dalej »
  • 2013-03-04 18:17 poniedziałek ~janek | [+] odpowiedz
    Miałem 18 samochodów ubezpieczałem i odbierałem wypłaty ubezpieczeń z chyba wszystkich towarzystw ubezpieczeniowych jakie są na rynku. Jednak nigdy nie miałem do czynienia z tym całym liberty do momen... czytaj dalej »
  • 2013-03-19 13:21 wtorek ~Gosia | [+] odpowiedz
    Nie polecam najgorszemu wrogowi tej firmy ubezpieczeniowej ,opis w internecie jest przestrogą .Paranoja i wyzyska ,płacą składki a na odszkodowanie czekam juz ponad 3 tygodnie .MASAKRA Moje pieniądze ... czytaj dalej »
  • 2014-01-09 23:49 czwartek ~Art | [+] odpowiedz
    Potwierdzam wcześniejsze negatywne opinie...Odradzam !
  • 2013-05-04 23:11 sobota ~tomek | [+] odpowiedz
    Wcale tak nie jest ze Liberty Direct szybko wypłacą odszkodowania za szkodę ci wypłacą.Zgłosiłem szkodę 2 lutego po 30 dniach przysłali mi pismo ze sprawa przedłuży się do 90 dni właśnie minęło 90 dni... czytaj dalej »
  • 2013-05-30 22:56 czwartek ~zibi125 | [+] odpowiedz
    ta firma to kpiny kupiłem auto z oc w LD i jak chciałem wypowiedziec umowe to mi naliczyli za czas rozpatszenia umowy a ja nie podpisywałem z nimi umowy tylko samochód kupiłem z tym dziadostwem i odra... czytaj dalej »
  • 2014-05-08 14:46 czwartek ~mary | [+] odpowiedz
    mam identyczną sytuację, co z tym zrobiłeś? bo ja im kuźwa nie zamierzam płacić
  • 2013-07-29 15:40 poniedziałek ~Michał | [+] odpowiedz
    Dzwoniłem w 4 miejsca i tylko w Liberty odebrali od razu praktycznie, co pokazuje moim zdaniem jak ta firma działa porównując do innych…
  • 2013-10-17 10:38 czwartek ~Lukasz | [+] odpowiedz
    zgadzam się miałem kolizje serwis wycenił szkode na 54 tys auto warte 52 szkoda całkowita a liberty na 1 ogledzinach 12 tys na 2 ogledzinach bo powiadomiłem ich ze kwota jest zbyt niska i prosze o rze... czytaj dalej »
  • 2013-10-17 23:12 czwartek ~TERENOWY | [+] odpowiedz
    FIRMA LIBERTY DIRECT DZIAŁA JAK OSZUŚCI.W MOIM PRZYPADKU UBEZPIECZYLI SAMOCHÓD KTÓRY NIE BYŁ ZAREJESTROWANY CO ZA TYM IDZIE NIE DOPUSZCZONY DO RUCHU WIĘC NIE OBEJMUJE GO USTAWA O OBOWIĄZKOWYM OC.WCISK... czytaj dalej »
  • 2013-11-24 21:03 niedziela ~UpartyOsioł | [+] odpowiedz
    Boszzzz, ten wątek jeszcze żyje?! Od 2009 roku!!! Terenowy, to po co ubezpieczaleś samochód, jak wiedzialeś, że nie jest zarejestrowany? W sumie jako obywatela obowiązuje cię znajomość przepisów i ich... czytaj dalej »
  • 2014-01-21 13:30 wtorek ~sopel | [+] odpowiedz
    Masakra. Ludzie uważajcie na oszustów
  • 2014-03-10 12:17 poniedziałek ~były pracownik | [+] odpowiedz
    Dział obsługi klienta, bardzo słaby, ciągłe braki w zatrudnieniu - połowa ludzi na L4 i UŻ. Potrącają 1000 zł za szkolenie, podczas którego nic się nie nauczysz. Najważniejsza wiedza dotyczy wypowiedz... czytaj dalej »
  • 2014-06-04 16:50 środa ~Krysti | [+] odpowiedz
    Spotkało to mnie.Zmanipulowali mnie telefonicznie.Działania bezwzględne .Efekt koszmarnie droga polisa druga w kolejności,od której nie było zmiłuj się.Straszenie windykacją Kaczmarski realne.MAFIA.OS... czytaj dalej »
  • 2014-07-08 13:42 wtorek ~Biuro Obsługi Klienta Liberty Direct | [+] odpowiedz
    @Krysti: Szanowna Pani, ponownie proszę o kontakt mailowy - mój adres to: aneta.linek@libertydirect.pl. Mając dane Pani polisy, będę mogła zweryfikować proces obsługi lub udzielić Pani dodatkowych inf... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczenie.com.pl Największy portal ubezpieczeniowy w Polsce. Kompendium wiedzy o ubezpieczeniach. Ubezpieczenie zdrowotne, społeczne, OC i AC, mieszkania, domu, na życie, NNW, inwestycyjne, dla firm, ofe.
www.dlaagenta.pl Pierwszy w Polsce System Formularzy LEAD dla agentów Ubezpieczeniowych wszystkich towarzystw. System LEAD to prosty sposób współpracy agentów ubezpieczeniowych i klientów, którzy chcą nabyć polisę.
www.rankingofe.com.pl Notowania i Wyniki Otwartych Funduszy Emerytalnych. Porównanie OFE online. Fundusze: generali, axa, ing, polsat, nordea, allianz, aig, aegon, pzu, warta, aviva, pekao, pocztylion, bankowy.
www.agent-ubezpieczeniowy.com.pl Największy katalog agentów ubezpieczeniowych w Polsce. Agent ubezpieczeniowy Warszawa, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Szczecin, PZU, Aviva, Warta...
www.smsprzypomnienie.pl Zamów bezpłatne przypomnienie SMS informujące o końcu ważności badania technicznego i polisy OC. Przypomnimy Ci o dopełnieniu koniecznych formalności.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.polisynazycie.com.pl Polisy na życie chronią Ciebie i Twoją rodzinę przede wszystkim od ryzyka nagłej, niespodziewanej śmierci. Ubezpieczenie na życie zagwarantuje spokój finansowy Twojej rodzinie.
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
www.ubezpieczenierolnicze.pl Ubezpieczenia dla rolników: KRUS, obowiązkowe, dobrowolne, z dopłatą skarbu państwa. Zamów ubezpieczenie.