X
Uywamy plikw cookies, by uatwi korzystanie z naszego serwisu. Jeli nie chcesz, aby pliki cookies byy zapisywane na Twoim dysku,
zmie ustawienia swojej przegldarki. Wicej na temat naszej polityki prywatnoci znajdziesz tutaj.
Pole znajomemu| Forum
« powrt do dziau: Opinie o towarzystwach ubezpiecze

Opinie o towarzystwie:

LIBERTY UBEZPIECZENIA

enada, enada, enada....

2009-03-06 10:51 pitek ~max
Ubezpieczyciel pozbawiony podejcia do klientw, zero kontaktu, konsultanci nie oddzwaniaj.Poczytajcie opinie na forach i dyskusje na temat rozwizywania problemw, ktre w "ubezpieczyciel" stwarza. Mnie osobicie konsultant telefonicznie "przesucha", obieca zadzwoni ponownie celem uzupenienia danych (nie zadzwoni), a potem bezczelnie wysano mi rachunek do zapaty z profilaktyczn informacj o firmie windykacyjnej na nim :/ Z daleka od tej firmy, dowiadczyem - nie polecam.
  • 2015-04-21 17:41 wtorek ~ola | [+] odpowiedz
    najgorszy ubezpieczyciel!!!!nacigacze! trzymajcie sie od nich z daleka!!!
  • 2015-02-16 17:23 poniedziaek ~Nie dla LD | [+] odpowiedz
    Pod koniec roku wypowiedziaem im umow (mam oczywicie potwierdzajce to dokumenty). Swoj decyzj podtrzymaem jeszcze w czasie rozmowy telefonicznej. A po nowym roku zaczem otrzymywa wezwania do... czytaj dalej »
  • 2014-06-04 16:50 roda ~Krysti | [+] odpowiedz
    Spotkao to mnie.Zmanipulowali mnie telefonicznie.Dziaania bezwzgldne .Efekt koszmarnie droga polisa druga w kolejnoci,od ktrej nie byo zmiuj si.Straszenie windykacj Kaczmarski realne.MAFIA.OS... czytaj dalej »
  • 2014-07-08 13:42 wtorek ~Biuro Obsugi Klienta Liberty Direct | [+] odpowiedz
    @Krysti: Szanowna Pani, ponownie prosz o kontakt mailowy - mj adres to: aneta.linek@libertydirect.pl. Majc dane Pani polisy, bd moga zweryfikowa proces obsugi lub udzieli Pani dodatkowych inf... czytaj dalej »
  • 2014-03-10 12:17 poniedziaek ~byy pracownik | [+] odpowiedz
    Dzia obsugi klienta, bardzo saby, cige braki w zatrudnieniu - poowa ludzi na L4 i U. Potrcaj 1000 z za szkolenie, podczas ktrego nic si nie nauczysz. Najwaniejsza wiedza dotyczy wypowiedz... czytaj dalej »
  • 2014-01-21 13:30 wtorek ~sopel | [+] odpowiedz
    Masakra. Ludzie uwaajcie na oszustw
  • 2013-10-17 23:12 czwartek ~TERENOWY | [+] odpowiedz
    FIRMA LIBERTY DIRECT DZIAA JAK OSZUCI.W MOIM PRZYPADKU UBEZPIECZYLI SAMOCHD KTRY NIE BY ZAREJESTROWANY CO ZA TYM IDZIE NIE DOPUSZCZONY DO RUCHU WIC NIE OBEJMUJE GO USTAWA O OBOWIZKOWYM OC.WCISK... czytaj dalej »
  • 2013-11-24 21:03 niedziela ~UpartyOsio | [+] odpowiedz
    Boszzzz, ten wtek jeszcze yje?! Od 2009 roku!!! Terenowy, to po co ubezpieczale samochd, jak wiedziale, e nie jest zarejestrowany? W sumie jako obywatela obowizuje ci znajomo przepisw i ich... czytaj dalej »
  • 2013-10-17 10:38 czwartek ~Lukasz | [+] odpowiedz
    zgadzam si miaem kolizje serwis wyceni szkode na 54 tys auto warte 52 szkoda cakowita a liberty na 1 ogledzinach 12 tys na 2 ogledzinach bo powiadomiem ich ze kwota jest zbyt niska i prosze o rze... czytaj dalej »
  • 2013-07-29 15:40 poniedziaek ~Micha | [+] odpowiedz
    Dzwoniem w 4 miejsca i tylko w Liberty odebrali od razu praktycznie, co pokazuje moim zdaniem jak ta firma dziaa porwnujc do innych…
  • 2013-05-30 22:56 czwartek ~zibi125 | [+] odpowiedz
    ta firma to kpiny kupiem auto z oc w LD i jak chciaem wypowiedziec umowe to mi naliczyli za czas rozpatszenia umowy a ja nie podpisywaem z nimi umowy tylko samochd kupiem z tym dziadostwem i odra... czytaj dalej »
  • 2014-05-08 14:46 czwartek ~mary | [+] odpowiedz
    mam identyczn sytuacj, co z tym zrobie? bo ja im kuwa nie zamierzam paci
  • 2013-05-04 23:11 sobota ~tomek | [+] odpowiedz
    Wcale tak nie jest ze Liberty Direct szybko wypac odszkodowania za szkod ci wypac.Zgosiem szkod 2 lutego po 30 dniach przysali mi pismo ze sprawa przeduy si do 90 dni wanie mino 90 dni... czytaj dalej »
  • 2013-03-19 13:21 wtorek ~Gosia | [+] odpowiedz
    Nie polecam najgorszemu wrogowi tej firmy ubezpieczeniowej ,opis w internecie jest przestrog .Paranoja i wyzyska ,pac skadki a na odszkodowanie czekam juz ponad 3 tygodnie .MASAKRA Moje pienidze ... czytaj dalej »
  • 2014-01-09 23:49 czwartek ~Art | [+] odpowiedz
    Potwierdzam wczeniejsze negatywne opinie...Odradzam !
  • 2013-03-04 18:17 poniedziaek ~janek | [+] odpowiedz
    Miaem 18 samochodw ubezpieczaem i odbieraem wypaty ubezpiecze z chyba wszystkich towarzystw ubezpieczeniowych jakie s na rynku. Jednak nigdy nie miaem do czynienia z tym caym liberty do momen... czytaj dalej »
  • 2013-02-05 17:03 wtorek ~bb | [+] odpowiedz
    Mam podobne odczucia. Sprzedajc pojazd obcokrajowcowi popeniem bd i nie wpisaem do umowy kupna - sprzeday adresu kupujcego. Przekazaem do Liberty Direct kopi zoonego w urzdzie dzielnicy z... czytaj dalej »
  • 2013-01-17 14:29 czwartek ~tytus | [+] odpowiedz
    4 miesice zwracajaj kase za lawete i koca nie wida a jak dzie si spuniem ze skadk to wysali komornika
  • 2012-11-30 12:21 pitek ~Michall | [+] odpowiedz
    to jeszcze nic dopki nie dojdzie do szkody nikt nie zdaje sobie sprawy co si dzieje. Wycena szkoda z AC warsztat salon firmowy wycena kosztorys 2 tys, oferowane, wypacone przez Liberty 645z??
  • 2012-10-19 10:12 pitek ~aaa | [+] odpowiedz
    Popieram opini negatywn. Firma LD bierze skadk, lecz nie robi nic dla klienta. Po wypowiedzeniu umowy nie przekazuj historii przebiegu ubezpieczenia do innych ubezpieczycieli i w ten sposb pozba... czytaj dalej »
  • 2012-07-10 14:22 wtorek ~Gwido | [+] odpowiedz
    alez ten wtek obrsl w korespondecnje, a jakie emocje, ile wymoderowanych obraliwych treci… Ale tym co szukaj opinii o towarzystwie, powiem, e jeli chodzi o inne towarzystwa, to te so... czytaj dalej »
  • 2012-06-29 20:32 pitek ~B. | [+] odpowiedz
    Ja rwnie mog powiedzie z wasnego dowiadczenia - nigdy wicej Liberty Direct, ani adne ubezpieczenia typu direct! Kontakt z nimi jest ograniczony, wiadomo, co chwil odbiera inny konsultant! Maj... czytaj dalej »
  • 2012-06-16 07:58 sobota ~Waldi | [+] odpowiedz
    A ja mam inny problem. W lutym tego roku zostaem uderzony w ty przez kierowc samochodu ubezpieczonego w Liberty. Bya policja , zostaa stwierdzona tego pana. Przyjecha kto kto opisa szmochd, d... czytaj dalej »
  • 2012-01-24 15:01 wtorek ~Micha P | [+] odpowiedz
    ubezpieczyciel jest beznadziejny jestem poszkodowanym z oc sprawczy sprawca jest winny i si przyznaje do tego na pimie i telefonicznie a liberty uwaa i nie naley si odszkodowanie zero . Tota... czytaj dalej »
  • 2012-03-13 12:02 wtorek ~kuba | [+] odpowiedz
    ja rwnie mam t sam sytuacj od dwch miesicy pisz mi e nie mog skontaktowa si ze sprawc aby sprawdzi swoj odpowiedzialno a wiem e sprawca ju odesa im formularz o szkodzie wic nie w... czytaj dalej »
  • 2012-04-15 13:48 niedziela ~?? | [+] odpowiedz
    Gracjan i co? Wyjanio si co?
  • 2012-04-15 14:45 niedziela ~kuba | [+] odpowiedz
    nic nowego, napisaem do nich e maj czas do 25 kwietnia czyli 90 dni po zgoszeniu szkody, a oni nic nie odpisali....
  • 2012-05-23 22:09 roda ~Bartek | [+] odpowiedz
    Teraz firmy maj takie systemy on-line, gdzie mona sprawdza jak w banku, samemu, nie trzeba czeka. Sprawd, czy te taki maj.
  • 2012-06-29 15:14 pitek ~Yusti | [+] odpowiedz
    https://www.libertydirect.pl/likwidacja-szkod/monitoring-szkod-online.html tu jest tem system
  • 2012-01-12 17:46 czwartek ~Kris | [+] odpowiedz
    Firma totalnie beznadziejna, zatrudniajca jako likwidatorw szkd ludzi totalnie oderwanych od rzeczywistoci. Wycenili mi szkod z AC pocztkowo na 3200, odpisaem, e nie ujli kilku spraw, ktre z... czytaj dalej »
  • 2012-01-13 14:41 pitek ~Piotr | [+] odpowiedz
    Tak si zastanawiam, czy przypadkiem warsztat nie przegi z wycen... Ja te mam ubezpieczenie w Liberty Direct, te miaam wypadek i absolutnie nie narzekam na proces likwidacji szkody - byo mio, ... czytaj dalej »
  • 2012-01-13 16:14 pitek ~Kris | [+] odpowiedz
    Piotr Nie cukruj, pewnie jeste pracownikiem LD i prbujesz to robic reklam firmie, ale niestety rzesza niezadowolonych klientw ronie, wic moe warto pomyle o zmianie pracy. :-) Pozdrawiam ... czytaj dalej »
  • 2012-03-23 14:49 pitek ~spoletta | [+] odpowiedz
    Jezuniu, jak si trafi kto zadowolony, to od razu podejrzamy o branie kasy, Co za kraj
  • 2012-03-23 14:49 pitek ~spoletta | [+] odpowiedz
    Jezuniu, jak si trafi kto zadowolony, to od razu podejrzamy o branie kasy, Co za kraj
  • 2011-12-21 20:56 roda ~Iwona | [+] odpowiedz
    W tym roku postanowiam zmieni ubezpieczyciela. Przez lata korzystaam z oferty PZU - pakiet. Zdecydowaam si na Liberty Direct - pakiet . Zostaam poinformowana, e przysuguje mi prawo do wypowie... czytaj dalej »
  • 2011-12-13 17:11 wtorek ~madmaj | [+] odpowiedz
    Odsyam pod link: http://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=138986&st=0&gopid=968427&#entry968427 Bardzo ciekawie postpuj z kontrahentami.
  • 2011-11-21 20:48 poniedziaek ~DRIVER | [+] odpowiedz
    Nie ycz nikomu aby by skazany na potyczki z Liberty Direct jeeli chodzi o szkod z OC sprawcy nie miaem do czynienia ze szkod z AC ale mog si tylko domyla, e byoby jeszcze gorzej ni z OC.... czytaj dalej »
  • 2011-10-08 12:53 sobota ~A | [+] odpowiedz
    Kiedy oddzwaniaj w sprawie uzgodnienia skadki nie trwa to duej jak 2 min a w sprawie wypowiedzenia umowy czekaem 5 dni ! na telefon od nich w kocu sam musiaem zadzwoni na nastpny dzie dosta... czytaj dalej »
  • 2011-10-08 01:27 sobota ~Dowiadczony przez LD | [+] odpowiedz
    Popieram Ludzie UWAGA na ten MIE mi zrobili to samo UWAGA UWAGA UWAGA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 2011-08-30 17:40 wtorek ~Lidia | [+] odpowiedz
    Zgadzam si w 100%!!! Wymuszaj pienidze bez uzasadnienia za co, celowo dziaaj na niekorzyc klienta, nie odpowiadaj na reklamacje, nie reaguj na maile, nie oddzwaniaj, konsultanci aroganccy i n... czytaj dalej »
  • 2011-09-09 09:31 pitek ~Katarzyna Krokos Kierownik Dziau Obsugi Klienta | [+] odpowiedz
    Szanowna Pani, Z przykroci przeczytaam Pani opini na temat naszej firmy. Chciaabym dowiedzie si wicej na temat opisanej przez Pani sytuacji. Dziki temu bdziemy mogli zbada Pani spraw i u... czytaj dalej »
  • 2011-10-22 23:09 sobota ~Pablo | [+] odpowiedz
    No c po pierwsze to moecie hukn w gwk niejak Pani Iwon K. T ktra obecnie jest na chorobowym. Dziki niej w duej mierze szkoda,zgoszona 27 lipca (mieszkaniowa) zakoczya si wysaniem ... czytaj dalej »
  • 2011-10-07 22:15 pitek ~Lidia | [+] odpowiedz
    No c, Pani Katarzyna Krokos tylko udaje zainteresowanie sprawami,pewnie po to, by dobrze "wygldac"na forum i poprawic wizerunek tej zodziejskiej firmy.Napisaam dwa maile bezporednio do... czytaj dalej »
  • 2014-04-08 11:52 wtorek ~Byy klient LB | [+] odpowiedz
    Jestem w trakcie rozwizywania wypowiedzenia ktre trafio jeden dzie przed kocem umowy z Liberty Direct. Pani grzecznie informuj, e umowa z podanym nr polisy nie obowizywaa w LB (podaje inny nr... czytaj dalej »
  • 2011-08-08 08:42 poniedziaek ~kolo | [+] odpowiedz
    Niech mi kto pokae firm idealn. Zawsze znajd si gosy za i przeciw. Jako dotychczas moja „wsppraca” z liberty ukada si bez zarzutw i na kolejny rok znw si u nich ub... czytaj dalej »
  • 2011-05-29 19:54 niedziela ~anulla | [+] odpowiedz
    Podpisuj si rwnie, enada, enada... Konsultanci za kadym razem mwi co innego :( Moj prob o pilne oddzwonienie potraktowali jak "powietrze"...
  • 2011-06-04 10:11 sobota ~zawiedziona | [+] odpowiedz
    co innego mwi przez telefon co innego pisz a co innego robi :( zawiodam si :((
  • 2010-12-05 18:24 niedziela ~m. | [+] odpowiedz
    Jak to jest, e jednych takie straaaszane rzeczy spotykaj, a innym jako wsppraca z liberty ukada si bezproblemowo? :>
  • 2011-04-14 21:51 czwartek ~AGA | [+] odpowiedz
    To proste! Sami sob ie wystawiaj bardzo dobre opinie.
  • 2013-12-03 21:52 wtorek ~malgoska | [+] odpowiedz
    Niekoniecznie. /przepraszam za lierwki, kalawiaura mi nawala/ Rozwaliam auo (moja wina, szkoda cakowia)kwoa ubezpiecenia obniona o jakie 300-400 z dlaego, e auo z prwanego imporu bo i o b brz... czytaj dalej »
  • 2010-11-18 09:55 czwartek ~jurekglos | [+] odpowiedz
    Jeli kto si jeszcze zastanawia to ju z dowiadczenia wasnego mog liberty poleci. Dobra firma, ktra dba o klienta. Czytaem duo starszych wpsiw, ale ewidentnie wida, e poprawili jako obs... czytaj dalej »
  • 2010-11-05 10:08 pitek ~mariank | [+] odpowiedz
    Generalnie nia mam wikszych uwag do liberty. Niedawno ubezpieczaem i te niedawno przydaya mi si szkoda. Sprawna obsuga bez problemw. Polecam!
  • 2010-11-02 22:45 wtorek ~nigdy wjecej | [+] odpowiedz
    ten problem ja mam.teraz windykacja mi grozi
  • 2010-09-29 14:19 roda ~joannab | [+] odpowiedz
    Ode mnie duy pozytyw za byskawiczne zaatwienie sprawy wypaty z AC. mog powiedziec, e przyszo nawet szybciej ni si spodzwiewaam :) Gorco polecam! JoannaB
  • 2010-08-01 10:27 niedziela ~Anula | [+] odpowiedz
    A ja si pochwale, ze nie miaam adnych problemw z likwidacj szkody. Jestem zadowolona i z wypaty :-) i z obsugi!
  • 2010-01-12 19:39 wtorek ~maciejka151 | [+] odpowiedz
    I ja rwnie czuem si jakbym gada z automatem ktry zna tylko ustaw o ubezieczeniu pojazdw... Masakra adne pisma, adne wyjasnienia, zero kontaktu, a po p roku wezwanie do zapaty skadki ze s... czytaj dalej »
  • 2011-01-17 16:47 poniedziaek ~Katarzyna Krokos Kierownik Zespou Obsugi Klienta | [+] odpowiedz
    Witam, z informacji podanych na forum nie jestemy w stanie zidentyfikowa opisanej sytuacji. W celu jej wyjanienia uprzejmie prosz o kontakt bezporednio ze mn na: katarzyna.krokos@libertydirect.p... czytaj dalej »
  • 2010-07-01 02:01 czwartek ~jasim | [+] odpowiedz
    jak im wisiales kase to musiales zaplacic..przychodzily pisma..to proste... ja mam w link4 to dopiero masakra... za rok wracam do LD wiecej zaplace ale odszkodowanie zaplaca..
  • 2010-04-22 11:54 czwartek ~AniaK | [+] odpowiedz
    Dokadnie p roku temu wypowiedziaam umow bo sprzedaam samochd. Teraz kupuj nowy wic postanowiam zrobi rozpoznanie w firmach ubezpieczeniowych Poniewa pomimo rnych dowiadcze mniej czy ba... czytaj dalej »
  • 2011-07-21 10:18 czwartek ~niestety jeszcze klient LD | [+] odpowiedz
    Ja mam negatywne dowiadczenia z LD, tak wic podpisuj si pod "enada". Ponadto jedno z najdroszych OC na rynku. Kupiem ubezpieczony tam samochd i dostaem wezwanie do zapaty skadki O... czytaj dalej »
  • 2011-10-26 16:03 roda ~Iwona Gadzicka | [+] odpowiedz
    Mam identyczne doswiadczenie. Kupiam samochd z opaconym ubezpieczeniem OC. Wysali mi dopat za p roku w wysokoci, co w innej firmie miaabym AC. Ponadto robiam kalkulacj na ich stronie inter... czytaj dalej »
  • 2013-02-09 06:33 sobota ~Gargamel50 | [+] odpowiedz
    Skoro miaa opacon polis sprzedajcego, to za co kazali Tobie dopaca? Pierwszy krok w kierunku ubezpieczenia po kupnie samochodu uywanego, to sprawdzenie czy otrzymao si wan polis, czy be... czytaj dalej »
  • 2012-08-16 15:51 czwartek ~Marcink | [+] odpowiedz
    Dziwi mnie to, e te firmy s najwyej w rankingach ubezpieczeniowych... http://www.samochodowe-ubezpieczenia.pl/ranking/ http://www.motobiznes.net/ubezpieczenia-opinie/ I komu wierzy? Zawsze mo... czytaj dalej »
  • 2010-06-01 22:58 wtorek ~TIK | [+] odpowiedz
    A to bdzie mia niespodziank nabywca jak si spni. Kupi samochd z wypowiedzian polis oc.Oczywicie miaa Pani takie prawo z ar.28 ustawy,Czyli polisa trwa do koca umowy.
  • 2009-10-31 19:45 sobota ~na przekr | [+] odpowiedz
    a ja polecam serdecznie szczeglnie AC!!!, byskawiczna decyzja o wypacie odszkodowania i niska cena jak dla mnie to w sam raz...bez sensu sucha konkurencji bo na kadym forum kadej firmy sa negat... czytaj dalej »
  • 2011-05-27 13:24 pitek ~s | [+] odpowiedz
    ciekawe czy przynajmniej dobrze Ci pac za takie kocopoy i bzdury...
  • 2010-11-21 23:55 niedziela ~przyszla mama | [+] odpowiedz
    Jechaam sobie dzisiaj taxi na USG (II trymestr ciy) i ku mojemu pozytywnemu zaskoczeniu okazao si, e takswki w naszym miecie bior udzia w akcji "Takswka z fotelikiem". Nie trzeba ... czytaj dalej »
  • 2010-11-08 11:47 poniedziaek ~wittekk | [+] odpowiedz
    Ja si z tymi negatywnymi opiniami nie mog zgodzi. Te mam ubezpieczenie w Liberty i te miaem problem dziki jednej pani w Oplu. Wypata pienidzy z ubezpieczenia posza szybko i bez problemw, wi... czytaj dalej »
  • 2010-04-21 16:33 roda ~Piotrek | [+] odpowiedz
    Przejrzaem kilka wtkw na tym forum i wynika z tego e najlepiej si nie ubezpiecza bo wszdzie kradn i oszukuj... Paranoja. Mimo wszystko ubezpieczyem si w LD, ju drugi rok min, spokj, cis... czytaj dalej »
  • 2012-07-24 22:37 wtorek ~KrzysztofDbski | [+] odpowiedz
    Tak jak piszecie, konsultanci nie oddzwaniaj a rozmowa z nimi to jak suchanie bajek. Firma, ktra bezprawnie nacignea mnie na prawie 200z. Po raz pierwszy zdarzyo mi si na moj prob odsuchac... czytaj dalej »
  • 2014-06-04 17:03 roda ~Kristi | [+] odpowiedz
    Te wycignli ze mnie ok.700z.niechcianej polisy.14 lat ubezpieczam auta i jestem zszokowana napastliwoci Liberty direct.
  • 2014-06-10 08:15 wtorek ~Biuro Obsugi Klienta Liberty Direct | [+] odpowiedz
    Szanowna Pani, ponawiam prob o przesanie wiadomoci na mj adres: aneta.linek@libertydirect.pl. Pozdrawiam, Aneta Linek, Kierownik Zespou Obsugi Klienta w Liberty Direct
  • 2010-11-30 10:15 wtorek ~karina | [+] odpowiedz
    Miaam dokadnie takie same odczucia i podjam tak sam decyzj jak Ty :) Mam ubezpieczenie w liberty. To stosunkowo nowa firma ma naszym rynku, a jak wiadomo ludzie boj si nowoci. To dopiero par... czytaj dalej »
  • 2009-10-29 08:07 czwartek ~Ja | [+] odpowiedz
    Podpisuj sie wszystkimi apkami, dowiadczyam tego samego:-(
  • 2012-09-24 13:31 poniedziaek ~MH | [+] odpowiedz
    Jestem najbardziej za...robi sobie jak rekalkulacj z kosmosu nie biorc zniek po uwag, a upominajc si o zniki otrzymujecie pisemko z Kaczmarski inkaso. To s kpiny!!!
  • 2010-11-24 23:14 roda ~Krzysztof | [+] odpowiedz
    Zupenie pozytwnie. Bardzo szybka i bezproblemowa wypata z AC. Polecam, szczeglnie pakiet premium.
« powrt do dziau: Opinie o towarzystwach ubezpiecze
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na ycie, zdrowotne, nieruchomoci, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsibiorcw, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczenie.com.pl Najwikszy portal ubezpieczeniowy w Polsce. Kompendium wiedzy o ubezpieczeniach. Ubezpieczenie zdrowotne, spoeczne, OC i AC, mieszkania, domu, na ycie, NNW, inwestycyjne, dla firm, ofe.
www.dlaagenta.pl Pierwszy w Polsce System Formularzy LEAD dla agentw Ubezpieczeniowych wszystkich towarzystw. System LEAD to prosty sposb wsppracy agentw ubezpieczeniowych i klientw, ktrzy chc naby polis.
www.rankingofe.com.pl Notowania i Wyniki Otwartych Funduszy Emerytalnych. Porwnanie OFE online. Fundusze: generali, axa, ing, polsat, nordea, allianz, aig, aegon, pzu, warta, aviva, pekao, pocztylion, bankowy.
www.agent-ubezpieczeniowy.com.pl Najwikszy katalog agentw ubezpieczeniowych w Polsce. Agent ubezpieczeniowy Warszawa, Wrocaw, Krakw, Gdask, Szczecin, PZU, Aviva, Warta...
www.smsprzypomnienie.pl Zamw bezpatne przypomnienie SMS informujce o kocu wanoci badania technicznego i polisy OC. Przypomnimy Ci o dopenieniu koniecznych formalnoci.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na ycie. Zamw ubezpieczenie na ycie, Korzyci z ubezpieczenia na ycie, Ceny ubezpiecze na ycie, Czym jest ubezpieczenie na ycie? Oblicz skadk ubezpieczenia na ycie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpiecze Ochronnych - zabezpiecz Twoje ycie i zdrowie. Ranking Ubezpiecze Oszczdnociowych - oszczdzaj na emerytur.Na co zwrci uwag wybierajc polis na ycie?
www.polisynazycie.com.pl Polisy na ycie chroni Ciebie i Twoj rodzin przede wszystkim od ryzyka nagej, niespodziewanej mierci. Ubezpieczenie na ycie zagwarantuje spokj finansowy Twojej rodzinie.
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamw ubezpieczenie nieruchomoci u 5 agentw lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypenij formularz, oblicz skadk i kup polis. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz skadk ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porwnaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daj Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojay po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porwnaj ubezpieczenia podry online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polis turystyczn online. Ubezpieczenia na wakacje - podrne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porwnaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polis turystyczn online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
www.ubezpieczenierolnicze.pl Ubezpieczenia dla rolnikw: KRUS, obowizkowe, dobrowolne, z dopat skarbu pastwa. Zamw ubezpieczenie.