X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:

Magdalena Lis

Magdalena Vogt-Komorowska

Zuzanna Cajbel

Ekspert GRUPA ERGO HESTIA - Justyna Szymańska

Ekspert TU Europa - Alicja Hamkało

Ekspert Link4

Maciej Lichoński

Sonda
Wyjeżdżasz na wakacje. Czy twój dom jest zabezpieczony?
Tak, posiadam kompleksowe ubezpieczenie mieszkania
Przed wyjazdem kupię jakieś ubezpieczenie nieruchomości
Nie mam polisy, sąsiedzi będą doglądać mieszkania
Nie mam polisy, liczę że nic złego się nie wydarzy pod moją nieobecność
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

LIBERTY DIRECT

Żenada, żenada, żenada....

2009-03-06 10:51 piątek ~max
Ubezpieczyciel pozbawiony podejścia do klientów, zero kontaktu, konsultanci nie oddzwaniają.Poczytajcie opinie na forach i dyskusje na temat rozwiązywania problemów, które ów "ubezpieczyciel" stwarza. Mnie osobiście konsultant telefonicznie "przesłuchał", obiecał zadzwonić ponownie celem uzupełnienia danych (nie zadzwonił), a potem bezczelnie wysłano mi rachunek do zapłaty z profilaktyczną informacją o firmie windykacyjnej na nim :/ Z daleka od tej firmy, doświadczyłem - nie polecam.
  • 2009-10-29 08:07 czwartek ~Ja | [+] odpowiedz
    Podpisuję sie wszystkimi łapkami, doświadczyłam tego samego:-(
  • 2010-11-24 23:14 środa ~Krzysztof | [+] odpowiedz
    Zupełnie pozytwnie. Bardzo szybka i bezproblemowa wypłata z AC. Polecam, szczególnie pakiet premium.
  • 2012-09-24 13:31 poniedziałek ~MH | [+] odpowiedz
    Jestem najbardziej za...robią sobie jakąś rekalkulację z kosmosu nie biorąc zniżek po uwagę, a upominając się o zniżki otrzymujecie pisemko z Kaczmarski inkaso. To są kpiny!!!
  • 2009-10-31 19:45 sobota ~na przekór | [+] odpowiedz
    a ja polecam serdecznie szczególnie AC!!!, błyskawiczna decyzja o wypłacie odszkodowania i niska cena jak dla mnie to w sam raz...bez sensu słuchać konkurencji bo na każdym forum każdej firmy sa negat... czytaj dalej »
  • 2010-04-21 16:33 środa ~Piotrek | [+] odpowiedz
    Przejrzałem kilka wątków na tym forum i wynika z tego że najlepiej się nie ubezpieczać bo wszędzie kradną i oszukują... Paranoja. Mimo wszystko ubezpieczyłem się w LD, już drugi rok minął, spokój, cis... czytaj dalej »
  • 2010-11-30 10:15 wtorek ~karina | [+] odpowiedz
    Miałam dokładnie takie same odczucia i podjęłam taką samą decyzję jak Ty :) Mam ubezpieczenie w liberty. To stosunkowo nowa firma ma naszym rynku, a jak wiadomo ludzie boją się nowości. To dopiero par... czytaj dalej »
  • 2012-07-24 22:37 wtorek ~KrzysztofDębski | [+] odpowiedz
    Tak jak piszecie, konsultanci nie oddzwaniają a rozmowa z nimi to jak słuchanie bajek. Firma, która bezprawnie naciągneła mnie na prawie 200zł. Po raz pierwszy zdarzyło mi się na moją prośbę odsłuchac... czytaj dalej »
  • 2014-06-04 17:03 środa ~Kristi | [+] odpowiedz
    Też wyciągnęli ze mnie ok.700zł.niechcianej polisy.14 lat ubezpieczam auta i jestem zszokowana napastliwością Liberty direct.
  • 2014-06-10 08:15 wtorek ~Biuro Obsługi Klienta Liberty Direct | [+] odpowiedz
    Szanowna Pani, ponawiam prośbę o przesłanie wiadomości na mój adres: aneta.linek@libertydirect.pl. Pozdrawiam, Aneta Linek, Kierownik Zespołu Obsługi Klienta w Liberty Direct
  • 2010-11-08 11:47 poniedziałek ~wittekk | [+] odpowiedz
    Ja się z tymi negatywnymi opiniami nie mogę zgodzić. Też mam ubezpieczenie w Liberty i też miałem problem dzięki jednej pani w Oplu. Wypłata pieniędzy z ubezpieczenia poszła szybko i bez problemów, wi... czytaj dalej »
  • 2010-11-21 23:55 niedziela ~przyszla mama | [+] odpowiedz
    Jechałam sobie dzisiaj taxi na USG (II trymestr ciąży) i ku mojemu pozytywnemu zaskoczeniu okazało się, że taksówki w naszym mieście biorą udział w akcji "Taksówka z fotelikiem". Nie trzeba ... czytaj dalej »
  • 2011-05-27 13:24 piątek ~s | [+] odpowiedz
    ciekawe czy przynajmniej dobrze Ci płacą za takie kocopoły i bzdury...
  • 2010-01-12 19:39 wtorek ~maciejka151 | [+] odpowiedz
    I ja również czułem się jakbym gadał z automatem który zna tylko ustawę o ubezieczeniu pojazdów... Masakra żadne pisma, żadne wyjasnienia, zero kontaktu, a po pół roku wezwanie do zapłaty składki ze s... czytaj dalej »
  • 2010-04-22 11:54 czwartek ~AniaK | [+] odpowiedz
    Dokładnie pół roku temu wypowiedziałam umowę bo sprzedałam samochód. Teraz kupuję nowy więc postanowiłam zrobić rozpoznanie w firmach ubezpieczeniowych Ponieważ pomimo różnych doświadczeń mniej czy ba... czytaj dalej »
  • 2010-06-01 22:58 wtorek ~TIK | [+] odpowiedz
    A to będzie miał niespodziankę nabywca jak się spóżni. Kupił samochód z wypowiedzianą polisą oc.Oczywiście miała Pani takie prawo z ar.28 ustawy,Czyli polisa trwa do końca umowy.
  • 2011-07-21 10:18 czwartek ~niestety jeszcze klient LD | [+] odpowiedz
    Ja mam negatywne doświadczenia z LD, tak więc podpisuję się pod "żenada". Ponadto jedno z najdroższych OC na rynku. Kupiłem ubezpieczony tam samochód i dostałem wezwanie do zapłaty składki O... czytaj dalej »
  • 2011-10-26 16:03 środa ~Iwona Gadzicka | [+] odpowiedz
    Mam identyczne doswiadczenie. Kupiłam samochód z opłaconym ubezpieczeniem OC. Wysłali mi dopłatę za pół roku w wysokości, co w innej firmie miałabym AC. Ponadto robiłam kalkulację na ich stronie inter... czytaj dalej »
  • 2012-08-16 15:51 czwartek ~Marcink | [+] odpowiedz
    Dziwi mnie to, że te firmy są najwyżej w rankingach ubezpieczeniowych... http://www.samochodowe-ubezpieczenia.pl/ranking/ http://www.motobiznes.net/ubezpieczenia-opinie/ I komu wierzyć? Zawsze mo... czytaj dalej »
  • 2013-02-09 06:33 sobota ~Gargamel50 | [+] odpowiedz
    Skoro miałaś opłaconą polisę sprzedającego, to za co kazali Tobie dopłacać? Pierwszy krok w kierunku ubezpieczenia po kupnie samochodu używanego, to sprawdzenie czy otrzymało się ważną polisę, czy be... czytaj dalej »
  • 2010-07-01 02:01 czwartek ~jasim | [+] odpowiedz
    jak im wisiales kase to musiales zaplacic..przychodzily pisma..to proste... ja mam w link4 to dopiero masakra... za rok wracam do LD wiecej zaplace ale odszkodowanie zaplaca..
  • 2011-01-17 16:47 poniedziałek ~Katarzyna Krokos Kierownik Zespołu Obsługi Klienta | [+] odpowiedz
    Witam, z informacji podanych na forum nie jesteśmy w stanie zidentyfikować opisanej sytuacji. W celu jej wyjaśnienia uprzejmie proszę o kontakt bezpośrednio ze mną na: katarzyna.krokos@libertydirect.p... czytaj dalej »
  • 2010-08-01 10:27 niedziela ~Anula | [+] odpowiedz
    A ja się pochwale, ze nie miałam żadnych problemów z likwidacją szkody. Jestem zadowolona i z wypłaty :-) i z obsługi!
  • 2010-09-29 14:19 środa ~joannab | [+] odpowiedz
    Ode mnie duży pozytyw za błyskawiczne załatwienie sprawy wypłaty z AC. mogę powiedziec, że przyszło nawet szybciej niż się spodzwiewałam :) Gorąco polecam! JoannaB
  • 2010-11-02 22:45 wtorek ~nigdy wjecej | [+] odpowiedz
    ten problem ja mam.teraz windykacja mi grozi
  • 2010-11-05 10:08 piątek ~mariank | [+] odpowiedz
    Generalnie nia mam większych uwag do liberty. Niedawno ubezpieczałem i też niedawno przydażyła mi się szkoda. Sprawna obsługa bez problemów. Polecam!
  • 2010-11-18 09:55 czwartek ~jurekglos | [+] odpowiedz
    Jeśli ktoś się jeszcze zastanawia to już z doświadczenia własnego mogę liberty polecić. Dobra firma, która dba o klienta. Czytałem dużo starszych wpsiów, ale ewidentnie widać, że poprawili jakość obsł... czytaj dalej »
  • 2010-12-05 18:24 niedziela ~m. | [+] odpowiedz
    Jak to jest, że jednych takie straaaszane rzeczy spotykają, a innym jakoś współpraca z liberty układa się bezproblemowo? :>
  • 2011-04-14 21:51 czwartek ~AGA | [+] odpowiedz
    To proste! Sami sob ie wystawiają bardzo dobre opinie.
  • 2013-12-03 21:52 wtorek ~malgoska | [+] odpowiedz
    Niekoniecznie. /przepraszam za lierówki, kalawiaura mi nawala/ Rozwaliłam auo (moja wina, szkoda całkowia)kwoa ubezpiecenia obniżona o jakieś 300-400 zł dlaego, że auo z prwanego imporu bło i o bł brz... czytaj dalej »
  • 2011-05-29 19:54 niedziela ~anulla | [+] odpowiedz
    Podpisuję się również, żenada, żenada... Konsultanci za każdym razem mówią coś innego :( Moją prośbę o pilne oddzwonienie potraktowali jak "powietrze"...
  • 2011-06-04 10:11 sobota ~zawiedziona | [+] odpowiedz
    co innego mówią przez telefon co innego piszą a co innego robią :( zawiodłam się :((
  • 2011-08-08 08:42 poniedziałek ~kolo | [+] odpowiedz
    Niech mi ktoś pokaże firmę idealną. Zawsze znajdą się głosy za i przeciw. Jakoś dotychczas moja „współpraca” z liberty układa się bez zarzutów i na kolejny rok znów się u nich ub... czytaj dalej »
  • 2011-08-30 17:40 wtorek ~Lidia | [+] odpowiedz
    Zgadzam się w 100%!!! Wymuszają pieniądze bez uzasadnienia za co, celowo działają na niekorzyśc klienta, nie odpowiadają na reklamacje, nie reagują na maile, nie oddzwaniają, konsultanci aroganccy i n... czytaj dalej »
  • 2011-09-09 09:31 piątek ~Katarzyna Krokos Kierownik Działu Obsługi Klienta | [+] odpowiedz
    Szanowna Pani, Z przykrością przeczytałam Pani opinię na temat naszej firmy. Chciałabym dowiedzieć się więcej na temat opisanej przez Panią sytuacji. Dzięki temu będziemy mogli zbadać Pani sprawę i u... czytaj dalej »
  • 2011-10-07 22:15 piątek ~Lidia | [+] odpowiedz
    No cóż, Pani Katarzyna Krokos tylko udaje zainteresowanie sprawami,pewnie po to, by dobrze "wyglądac"na forum i poprawic wizerunek tej złodziejskiej firmy.Napisałam dwa maile bezpośrednio do... czytaj dalej »
  • 2014-04-08 11:52 wtorek ~Były klient LB | [+] odpowiedz
    Jestem w trakcie rozwiązywania wypowiedzenia które trafiło jeden dzień przed końcem umowy z Liberty Direct. Pani grzecznie informuję, że umowa z podanym nr polisy nie obowiązywała w LB (podaje inny nr... czytaj dalej »
  • 2011-10-22 23:09 sobota ~Pablo | [+] odpowiedz
    No cóż po pierwsze to możecie huknąć w główkę niejaką Panią Iwonę K. Tą która obecnie jest na chorobowym. Dzięki niej w dużej mierze szkoda,zgłoszona 27 lipca (mieszkaniowa) zakończyła się wysłaniem ... czytaj dalej »
  • 2011-10-08 01:27 sobota ~Doświadczony przez LD | [+] odpowiedz
    Popieram Ludzie UWAGA na ten ŚMIEĆ mi zrobili to samo UWAGA UWAGA UWAGA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 2011-10-08 12:53 sobota ~A | [+] odpowiedz
    Kiedy oddzwaniają w sprawie uzgodnienia składki nie trwa to dłużej jak 2 min a w sprawie wypowiedzenia umowy czekałem 5 dni ! na telefon od nich w końcu sam musiałem zadzwonić na następny dzień dostał... czytaj dalej »
  • 2011-11-21 20:48 poniedziałek ~DRIVER | [+] odpowiedz
    Nie życzę nikomu aby był skazany na potyczki z Liberty Direct jeżeli chodzi o szkodę z OC sprawcy nie miałem do czynienia ze szkodą z AC ale mogę się tylko domyślać, że byłoby jeszcze gorzej niż z OC.... czytaj dalej »
  • 2011-12-13 17:11 wtorek ~madmaj | [+] odpowiedz
    Odsyłam pod link: http://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=138986&st=0&gopid=968427&#entry968427 Bardzo ciekawie postępują z kontrahentami.
  • 2011-12-21 20:56 środa ~Iwona | [+] odpowiedz
    W tym roku postanowiłam zmienić ubezpieczyciela. Przez lata korzystałam z oferty PZU - pakiet. Zdecydowałam się na Liberty Direct - pakiet . Zostałam poinformowana, że przysługuje mi prawo do wypowie... czytaj dalej »
  • 2012-01-12 17:46 czwartek ~Kris | [+] odpowiedz
    Firma totalnie beznadziejna, zatrudniająca jako likwidatorów szkód ludzi totalnie oderwanych od rzeczywistości. Wycenili mi szkodę z AC początkowo na 3200, odpisałem, że nie ujęli kilku spraw, które z... czytaj dalej »
  • 2012-01-13 14:41 piątek ~Piotr | [+] odpowiedz
    Tak się zastanawiam, czy przypadkiem warsztat nie przegiął z wyceną... Ja też mam ubezpieczenie w Liberty Direct, też miałam wypadek i absolutnie nie narzekam na proces likwidacji szkody - było miło, ... czytaj dalej »
  • 2012-01-13 16:14 piątek ~Kris | [+] odpowiedz
    Piotr Nie cukruj, pewnie jesteś pracownikiem LD i próbujesz to robic reklamę firmie, ale niestety rzesza niezadowolonych klientów rośnie, więc może warto pomyśleć o zmianie pracy. :-) Pozdrawiam ... czytaj dalej »
  • 2012-03-23 14:49 piątek ~spoletta | [+] odpowiedz
    Jezuniu, jak się trafi ktoś zadowolony, to od razu podejrzamy o branie kasy, Co za kraj
  • 2012-03-23 14:49 piątek ~spoletta | [+] odpowiedz
    Jezuniu, jak się trafi ktoś zadowolony, to od razu podejrzamy o branie kasy, Co za kraj
  • 2012-01-24 15:01 wtorek ~Michał P | [+] odpowiedz
    ubezpieczyciel jest beznadziejny jestem poszkodowanym z oc sprawczy sprawca jest winny i się przyznaje do tego na piśmie i telefonicznie a liberty uważa iż nie należy się odszkodowanie zero . Tota... czytaj dalej »
  • 2012-03-13 12:02 wtorek ~kuba | [+] odpowiedz
    ja również mam tą samą sytuację od dwóch miesięcy piszą mi że nie mogą skontaktować się ze sprawcą aby sprawdzić swoją odpowiedzialność a wiem że sprawca już odesłał im formularz o szkodzie więc nie w... czytaj dalej »
  • 2012-04-15 13:48 niedziela ~?? | [+] odpowiedz
    Gracjan i co? Wyjaśniło się coś?
  • 2012-04-15 14:45 niedziela ~kuba | [+] odpowiedz
    nic nowego, napisałem do nich że mają czas do 25 kwietnia czyli 90 dni po zgłoszeniu szkody, a oni nic nie odpisali....
  • 2012-05-23 22:09 środa ~Bartek | [+] odpowiedz
    Teraz firmy mają takie systemy on-line, gdzie można sprawdzać jak w banku, samemu, nie trzeba czekać. Sprawdź, czy też taki mają.
  • 2012-06-29 15:14 piątek ~Yusti | [+] odpowiedz
    https://www.libertydirect.pl/likwidacja-szkod/monitoring-szkod-online.html tu jest tem system
  • 2012-06-16 07:58 sobota ~Waldi | [+] odpowiedz
    A ja mam inny problem. W lutym tego roku zostałem uderzony w tył przez kierowcę samochodu ubezpieczonego w Liberty. Była policja , została stwierdzona tego pana. Przyjechał ktoś kto opisał szmochód, d... czytaj dalej »
  • 2012-06-29 20:32 piątek ~B. | [+] odpowiedz
    Ja również mogę powiedzieć z własnego doświadczenia - nigdy więcej Liberty Direct, ani żadne ubezpieczenia typu direct! Kontakt z nimi jest ograniczony, wiadomo, co chwilę odbiera inny konsultant! Maj... czytaj dalej »
  • 2012-07-10 14:22 wtorek ~Gwido | [+] odpowiedz
    alez ten wątek obrósl w korespondecnje, a jakie emocje, ile wymoderowanych obrażliwych treści… Ale tym co szukają opinii o towarzystwie, powiem, że jeśli chodzi o inne towarzystwa, to też so... czytaj dalej »
  • 2012-10-19 10:12 piątek ~aaa | [+] odpowiedz
    Popieram opinię negatywną. Firma LD bierze składkę, lecz nie robi nic dla klienta. Po wypowiedzeniu umowy nie przekazują historii przebiegu ubezpieczenia do innych ubezpieczycieli i w ten sposób pozba... czytaj dalej »
  • 2012-11-30 12:21 piątek ~Michall | [+] odpowiedz
    to jeszcze nic dopóki nie dojdzie do szkody nikt nie zdaje sobie sprawy co się dzieje. Wycena szkoda z AC warsztat salon firmowy wycena kosztorys 2 tys, oferowane, wypłacone przez Liberty 645zł??
  • 2013-01-17 14:29 czwartek ~tytus | [+] odpowiedz
    4 miesiące zwracajają kase za lawete i końca nie widać a jak dzień się spużniłem ze składką to wysłali komornika
  • 2013-02-05 17:03 wtorek ~bb | [+] odpowiedz
    Mam podobne odczucia. Sprzedając pojazd obcokrajowcowi popełniłem błąd i nie wpisałem do umowy kupna - sprzedaży adresu kupującego. Przekazałem do Liberty Direct kopię złożonego w urzędzie dzielnicy z... czytaj dalej »
  • 2013-03-04 18:17 poniedziałek ~janek | [+] odpowiedz
    Miałem 18 samochodów ubezpieczałem i odbierałem wypłaty ubezpieczeń z chyba wszystkich towarzystw ubezpieczeniowych jakie są na rynku. Jednak nigdy nie miałem do czynienia z tym całym liberty do momen... czytaj dalej »
  • 2013-03-19 13:21 wtorek ~Gosia | [+] odpowiedz
    Nie polecam najgorszemu wrogowi tej firmy ubezpieczeniowej ,opis w internecie jest przestrogą .Paranoja i wyzyska ,płacą składki a na odszkodowanie czekam juz ponad 3 tygodnie .MASAKRA Moje pieniądze ... czytaj dalej »
  • 2014-01-09 23:49 czwartek ~Art | [+] odpowiedz
    Potwierdzam wcześniejsze negatywne opinie...Odradzam !
  • 2013-05-04 23:11 sobota ~tomek | [+] odpowiedz
    Wcale tak nie jest ze Liberty Direct szybko wypłacą odszkodowania za szkodę ci wypłacą.Zgłosiłem szkodę 2 lutego po 30 dniach przysłali mi pismo ze sprawa przedłuży się do 90 dni właśnie minęło 90 dni... czytaj dalej »
  • 2013-05-30 22:56 czwartek ~zibi125 | [+] odpowiedz
    ta firma to kpiny kupiłem auto z oc w LD i jak chciałem wypowiedziec umowe to mi naliczyli za czas rozpatszenia umowy a ja nie podpisywałem z nimi umowy tylko samochód kupiłem z tym dziadostwem i odra... czytaj dalej »
  • 2014-05-08 14:46 czwartek ~mary | [+] odpowiedz
    mam identyczną sytuację, co z tym zrobiłeś? bo ja im kuźwa nie zamierzam płacić
  • 2013-07-29 15:40 poniedziałek ~Michał | [+] odpowiedz
    Dzwoniłem w 4 miejsca i tylko w Liberty odebrali od razu praktycznie, co pokazuje moim zdaniem jak ta firma działa porównując do innych…
  • 2013-10-17 10:38 czwartek ~Lukasz | [+] odpowiedz
    zgadzam się miałem kolizje serwis wycenił szkode na 54 tys auto warte 52 szkoda całkowita a liberty na 1 ogledzinach 12 tys na 2 ogledzinach bo powiadomiłem ich ze kwota jest zbyt niska i prosze o rze... czytaj dalej »
  • 2013-10-17 23:12 czwartek ~TERENOWY | [+] odpowiedz
    FIRMA LIBERTY DIRECT DZIAŁA JAK OSZUŚCI.W MOIM PRZYPADKU UBEZPIECZYLI SAMOCHÓD KTÓRY NIE BYŁ ZAREJESTROWANY CO ZA TYM IDZIE NIE DOPUSZCZONY DO RUCHU WIĘC NIE OBEJMUJE GO USTAWA O OBOWIĄZKOWYM OC.WCISK... czytaj dalej »
  • 2013-11-24 21:03 niedziela ~UpartyOsioł | [+] odpowiedz
    Boszzzz, ten wątek jeszcze żyje?! Od 2009 roku!!! Terenowy, to po co ubezpieczaleś samochód, jak wiedzialeś, że nie jest zarejestrowany? W sumie jako obywatela obowiązuje cię znajomość przepisów i ich... czytaj dalej »
  • 2014-01-21 13:30 wtorek ~sopel | [+] odpowiedz
    Masakra. Ludzie uważajcie na oszustów
  • 2014-03-10 12:17 poniedziałek ~były pracownik | [+] odpowiedz
    Dział obsługi klienta, bardzo słaby, ciągłe braki w zatrudnieniu - połowa ludzi na L4 i UŻ. Potrącają 1000 zł za szkolenie, podczas którego nic się nie nauczysz. Najważniejsza wiedza dotyczy wypowiedz... czytaj dalej »
  • 2014-06-04 16:50 środa ~Krysti | [+] odpowiedz
    Spotkało to mnie.Zmanipulowali mnie telefonicznie.Działania bezwzględne .Efekt koszmarnie droga polisa druga w kolejności,od której nie było zmiłuj się.Straszenie windykacją Kaczmarski realne.MAFIA.OS... czytaj dalej »
  • 2014-07-08 13:42 wtorek ~Biuro Obsługi Klienta Liberty Direct | [+] odpowiedz
    @Krysti: Szanowna Pani, ponownie proszę o kontakt mailowy - mój adres to: aneta.linek@libertydirect.pl. Mając dane Pani polisy, będę mogła zweryfikować proces obsługi lub udzielić Pani dodatkowych inf... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczenie.com.pl Największy portal ubezpieczeniowy w Polsce. Kompendium wiedzy o ubezpieczeniach. Ubezpieczenie zdrowotne, społeczne, OC i AC, mieszkania, domu, na życie, NNW, inwestycyjne, dla firm, ofe.
www.dlaagenta.pl Pierwszy w Polsce System Formularzy LEAD dla agentów Ubezpieczeniowych wszystkich towarzystw. System LEAD to prosty sposób współpracy agentów ubezpieczeniowych i klientów, którzy chcą nabyć polisę.
www.rankingofe.com.pl Notowania i Wyniki Otwartych Funduszy Emerytalnych. Porównanie OFE online. Fundusze: generali, axa, ing, polsat, nordea, allianz, aig, aegon, pzu, warta, aviva, pekao, pocztylion, bankowy.
www.agent-ubezpieczeniowy.com.pl Największy katalog agentów ubezpieczeniowych w Polsce. Agent ubezpieczeniowy Warszawa, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Szczecin, PZU, Aviva, Warta...
www.smsprzypomnienie.pl Zamów bezpłatne przypomnienie SMS informujące o końcu ważności badania technicznego i polisy OC. Przypomnimy Ci o dopełnieniu koniecznych formalności.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.polisynazycie.com.pl Polisy na życie chronią Ciebie i Twoją rodzinę przede wszystkim od ryzyka nagłej, niespodziewanej śmierci. Ubezpieczenie na życie zagwarantuje spokój finansowy Twojej rodzinie.
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
www.ubezpieczenierolnicze.pl Ubezpieczenia dla rolników: KRUS, obowiązkowe, dobrowolne, z dopłatą skarbu państwa. Zamów ubezpieczenie.