X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do listy placówek
Znajdź placówkę tego towarzystwa
Wpisz miasto:

PZU Rybnik/Oddział (poprzednio Inspektorat PZU SA w Rybniku)

ul. Wieniawskiego 3
44-200, Rybnik
Tel.: 32 308 23 20; Fax.: 32 308 39 70 (poprzednio 032 432 95 93; 032 432 95 94; 032 432 95 91; fax. 032 423 06 33)
Kontakt z najbliższym Agentem PZU
Najnowsze opinie o firmie ubezpieczeniowej: PZU
 • Odszkodowania

  Witam! Oferuję pomoc w uzyskaniu odszkodowania z tytułu wypadku komunikacyjnego od ubezpieczyciela. Tel. 732 445 393 e-...
 • brak wypłaty odszkodowania
  W dniu 11 grudnia 2017 uczestniczyłem w stłuczce aut z winny innego kierowcy, a który miał polisę OC z PZU. Był winny ot...
 • Pzu dom
  Konsultowała Pani zgłoszenie ze swoim agentem? A może trzeba zrobić odwołanie. Z doświadczenia agenta wiem że PZU przy...
 • Pzu dom
  Konsultowała Pani zgłoszenie ze swoim agentem? A może trzeba zrobić odwołanie. Z doświadczenia agenta wiem że PZU przy...
Sprawdź ofertę
Najczęściej kradzione
 • VOLKSWAGEN PASSAT
 • VOLKSWAGEN GOLF
 • AUDI A4
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.