X
U¿ywamy plików cookies, by u³atwiæ korzystanie z naszego serwisu. Je¶li nie chcesz, aby pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku,
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki. Wiêcej na temat naszej polityki prywatno¶ci znajdziesz tutaj.
Poleæ znajomemu| Forum
« powrót do dzia³u: Ubezpieczenia turystyczne

Komentarze do w±tku:

NIE UBEZPIECZAJCIE siê mBanku - ubezpieczenie mDirect to tylko wy³udzanie pieniêdzy !!!!!!!!!!!!
2010-12-21 09:51 wtorek ~Jaro
Maj±c ok. 10 lat konto w mBanku okaza³em siê frajerem poniewa¿ ubezpieczy³em siê przed wyjazdem w góry w mDirect wybieraj±c pakiet medium. No i sta³o siê mia³em kontuzjê w górach i chcia³em siê skontaktowaæ przez wskazany w polisie numer telefonu. Próbowa³em kilkukrotnie czekaj±c po ponad 20 minut na po³±czenie - bezskutecznie wys³u***±c informacji ¿e linie s± aktualnie zajête. Nastêpnie zadzwoni³em do mBanku i poprosi³em pani± z obs³ugi klienta o prze³aczenie - te¿ siê nie uda³o ale dosta³em inny numer telefonu. Zadzwoni³em pod ten numer, kilkukrotnie ale te¿ nikt nie odebra³ i automat podpowiedzia³, ¿e mogê wys³aæ zg³oszenie SMS-em z numerem polisy, nazwizkiem itp. Zrobi³em to, ale oczywi¶cie nikt siê ze mn± nie skontaktowa³. NIGDY WIÊCEJ NIE SKORZYSTAM Z UBEZPIECZENIA w mBanku i WSZYSTKIM TO ODRADZAM
Odpowiedzi: 19
  • 2017-12-15 13:02 pi±tek ~Sylwester Ka¼mierski | [+] odpowiedz
    Witam! Oferujê pomoc w uzyskiwaniu jak najwy¿szych odszkodowañ z tytu³u wypadku komunikacyjnego, b³êdu medycznego, nies³usznego pozbawienia wolno¶ci, po¶lizgniêcia i upadku, ¶mierci osoby bliskiej, wy... czytaj dalej »
  • 2017-05-24 10:56 ¶roda ~pik | [+] odpowiedz
    Prze¶ledzi³em kilka kalkulacji ubezpieczeniowych samochodu (mia³em w roku ubieg³ym szkody AC i OC). mBank da³ mi propozycjê zdecydowanie korzystniejsz± ni¿ inne firmy (nawet te "najtañsze")
  • 2016-06-03 15:53 pi±tek ~kierowca | [+] odpowiedz
    Tanie chwyty marketingowe mBanku - kalkulator OC mBanku wyliczy³ roczn± sk³adkê 550z³ przy zni¿ce 60%, jak dosz³o to rozmowy z konsultantk± mBanku wysz³o 790z³ bez NNW i dodatków, wiêcej ni¿ w PZU. Ro... czytaj dalej »
  • 2016-03-23 20:44 ¶roda ~max | [+] odpowiedz
    nikt do tej pory w dobie podwyzek nie zaproponowa³ mi atrakcyjniejszej oferty niz mbank, by³em w szoku i oczywiscie skorzysta³em kilka razy wykonywa³em symulacje na mlinii i zamowilem oddzwonienie
  • 2016-02-19 15:22 pi±tek ~glob | [+] odpowiedz
    korzystam z oferty OC/AC nieruchomo¶ci i w trakcie wakacji z mDirect, kontakt i obs³uga po szkodzie nie budzi³a ¿adnych moich zastrze¿eñ i by³a fachowa, wykupuj±c dane ubezieczenie wiem na co siê decy... czytaj dalej »
  • 2016-01-28 14:23 czwartek ~WickedWonderland | [+] odpowiedz
    Ja tez skorzystalem z ubezpieczenia w mBanku. Ubezpieczenie podrozne do karty kredytowej. Mialem problem z bagazem (opoznienie w dostarczeniu na lotnisko). Przynam sie szczerze, ze nie bylem przygotow... czytaj dalej »
  • 2015-09-17 14:19 czwartek ~Ignacy | [+] odpowiedz
    Równie¿ uwa¿am, ¿e do ubezpieczeniowych produktów, które s± oferowane przez banki nale¿y podchodziæ bardzo ostro¿nie. Niestety czêsto okazuje siê, ¿e s± one tak skrojone, ¿eby bank ponosi³ jak najmnie... czytaj dalej »
  • 2014-03-12 12:29 ¶roda ~titunek | [+] odpowiedz
    Tak by³o , jecha³em do Chorwacji i mia³em wykupione u organizatora wycieczki ubezpieczenie i dodatkowo wioz³em i mBanku. Mia³em wypadek i co siê dowiedzia³em ze skoro wyp³aci³ mu ubezpieczenie organiz... czytaj dalej »
  • 2014-01-01 23:58 ¶roda ~trexler | [+] odpowiedz
    Od kilku lat korzysta³em z ubezpieczenia medycznego w Mbanku. Chcia³em siê w³a¶nie zarejestrowaæ pilnie do lekarza i w Medice mówi± mi ,¿e jest to niemo¿liwe poniewa¿ nie ma mojej aktualnej wp³aty. ... czytaj dalej »
  • 2013-11-27 13:01 ¶roda ~Jaca | [+] odpowiedz
    Jako sta³y klient mBanku mia³em wykupiony Assistance na auto. Kiedy pewnego razu w nocy samochód siê popsu³, a kierowca lawety uzna³, ¿e nie mo¿na usun±c usterki na miejscu, to mi³a Pani z biura obslu... czytaj dalej »
  • 2012-09-06 18:33 czwartek ~Madit_2008 | [+] odpowiedz
    Zawar³em umowe OC w 2011r.Po pierwsze trzeba by³o za³o¿yæ e-konto.Za³o¿y³em,op³aci³em i o koncie zapomnia³em.W tym roku 2012 chcia³em wejsæ i sprawdziæ konto bo wp³aci³em troche wiecej ni¿ trzeba.A tu... czytaj dalej »
  • 2012-08-14 13:29 wtorek ~lucky | [+] odpowiedz
    Ja równie¿ jestem od dziesiêciu lat klientem mBanku. Z us³ug bankowych jestem raczej zadowolony - choæ ró¿nie bywa³o. Za to z ubezpieczenia podró¿nego mDirect - bardzo zadowolony. Mia³em problemy w gó... czytaj dalej »
  • 2012-06-14 00:12 czwartek ~HaniaMbank | [+] odpowiedz
    Ja jestem zadowolona z konta mBanku a co do ubezpeczenia to nie wiem, bo nie mialam. Wiem, ze majac juz ponad 10 lat konto w mBanku ,nigdy sie nie zawiodlam pod zadnym wzgledem.Przelewy za darmo, peln... czytaj dalej »
  • 2012-06-07 19:30 czwartek ~Zawiedziona!! | [+] odpowiedz
    Równie¿ jestem wieloletnim klientem mBanku. Ja mam totalny problem z mPolisolokat± za³o¿on± w mBanku! 13.05.2012. 17.05.2012 zgodnie z regulaminem wys³a³am rezygnacjê na adres bok@breubezpieczenia.pl.... czytaj dalej »
  • 2012-04-23 22:22 poniedzia³ek ~hcdt | [+] odpowiedz
    Potwierdzam poprzedni komentarz-je¿eli my¶lisz, ¿e ubezpieczenie turystyczne w mBanku co¶ Ci da, to wyprowadzê Ciê z b³êdu. Z wykupion± najdro¿sz± opcj± mo¿esz liczyæ na totalnie niekompetentn± infoli... czytaj dalej »
  • 2012-03-24 20:28 sobota ~krzysztof | [+] odpowiedz
    Mia³em niegro¿na kolizje na parkingu sprawca ubezpieczony w BRE ubezpieczenia sprawê prowadzi Profibiz oczywiscie przeci±gaja sprawê s± ju¿ po terminie oddajê sprawê do kancelarii adwokackiej najlepsz... czytaj dalej »
  • 2011-03-08 02:19 wtorek ~maciej | [+] odpowiedz
    Witam! Dok³adnie tak jak jest opisane ja ubezpieczy³em mieszkanie sciagneli mi z k±ta podwojna stawke i bbyli bardzo zdziwieni ze chce zwrot.Jak mieszkanie mi zalala sasiadka to zazadali jakis papier... czytaj dalej »
  • 2011-02-14 18:58 poniedzia³ek ~karmazyn | [+] odpowiedz
    Ile to ju¿ takich wpisów by³o, ludzie chc± zaoszczêdziæ resygnuj± z solidnych, sprawdzonym ubezpieczalni bo sa ciut dro¿si, a potem szkoda, odszkodowanie i ... k³opoty
  • 2010-12-27 14:35 poniedzia³ek ~BRE Ubezpieczenia | [+] odpowiedz
    Szanowny Panie Uprzejmie prosimy o kontakt z Biurem Obs³ugi Klienta BRE Ubezpieczenia pod numerem telefonu 22-444-70-56 w celu wyja¶nienia opisanej przez Pana sytuacji.
« powrót do dzia³u: Ubezpieczenia turystyczne
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na ¿ycie, zdrowotne, nieruchomo¶ci, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiêbiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na ¿ycie. Zamów ubezpieczenie na ¿ycie, Korzy¶ci z ubezpieczenia na ¿ycie, Ceny ubezpieczeñ na ¿ycie, Czym jest ubezpieczenie na ¿ycie? Oblicz sk³adk± ubezpieczenia na ¿ycie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeñ Ochronnych - zabezpiecz Twoje ¿ycie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeñ Oszczêdno¶ciowych - oszczêdzaj na emeryturê. Na co zwróciæ uwagê wybieraj±c polisê na ¿ycie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomo¶ci u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wype³nij formularz, oblicz sk³adkê i kup polisê. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz sk³adkê ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dajê Ci komfort spokojnych i bezpiecznych woja¿y po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podró¿y online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - podró¿ne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawd¼ ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.