X
U¿ywamy plików cookies, by u³atwiæ korzystanie z naszego serwisu. Je¶li nie chcesz, aby pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku,
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki. Wiêcej na temat naszej polityki prywatno¶ci znajdziesz tutaj.
Poleæ znajomemu| Forum
« powrót do dzia³u: Ubezpieczenia turystyczne

Komentarze do w±tku:

NIE UBEZPIECZAJCIE siê mBanku - ubezpieczenie mDirect to tylko wy³udzanie pieniêdzy !!!!!!!!!!!!
2010-12-21 09:51 wtorek ~Jaro
Maj±c ok. 10 lat konto w mBanku okaza³em siê frajerem poniewa¿ ubezpieczy³em siê przed wyjazdem w góry w mDirect wybieraj±c pakiet medium. No i sta³o siê mia³em kontuzjê w górach i chcia³em siê skontaktowaæ przez wskazany w polisie numer telefonu. Próbowa³em kilkukrotnie czekaj±c po ponad 20 minut na po³±czenie - bezskutecznie wys³u***±c informacji ¿e linie s± aktualnie zajête. Nastêpnie zadzwoni³em do mBanku i poprosi³em pani± z obs³ugi klienta o prze³aczenie - te¿ siê nie uda³o ale dosta³em inny numer telefonu. Zadzwoni³em pod ten numer, kilkukrotnie ale te¿ nikt nie odebra³ i automat podpowiedzia³, ¿e mogê wys³aæ zg³oszenie SMS-em z numerem polisy, nazwizkiem itp. Zrobi³em to, ale oczywi¶cie nikt siê ze mn± nie skontaktowa³. NIGDY WIÊCEJ NIE SKORZYSTAM Z UBEZPIECZENIA w mBanku i WSZYSTKIM TO ODRADZAM

Nie ubezpieczajcie siê w Mbanku

2014-01-01 23:58 ¶roda ~trexler
Od kilku lat korzysta³em z ubezpieczenia medycznego w Mbanku. Chcia³em siê w³a¶nie zarejestrowaæ pilnie do lekarza i w Medice mówi± mi ,¿e jest to niemo¿liwe poniewa¿ nie ma mojej aktualnej wp³aty. Dzwoniê do Mbanku - czekam na infolinii 20 minut i dowiadujê siê, ¿e bank z "przyczyn technicznych" nie przela³ mojej sk³adki do Medici. Na infolini oczywi¶cie nic nie wiedz± i nikogo nie obchodzi, ¿e nie mogê skorzystaæ z wizyty. Po prostu totalne olewanie klienta. SKANDAL !!!
  • 2015-10-28 10:00 ¶roda ~jenny | [+] odpowiedz
    nie mogê siê z Wam zgodziæ. Mój Tata zgin±³ wypadek klasyfikowany jako NW.By³ ubezpieczony w 3 towarzystwach PZU, Allianz i w³a¶nie w mBanku. Dodam, ¿e sk³adka w mBanku p³acona by³a tylko przez 10 mie... czytaj dalej »
  • 2014-05-26 12:30 poniedzia³ek ~natalia | [+] odpowiedz
    jestem w¶ciek³a, nagle bank pobral mi 185 zl za ubezpieczenie (wczesniej 99). Nie zgadzalam sie na jego przedluzenie (powiedziano mi ze nie musialam bo zmiana ceny to nie zmiana umowy(?!?)), nikt mnie... czytaj dalej »
  • 2014-01-06 17:55 poniedzia³ek ~jacek | [+] odpowiedz
    ten "b³±d techniczny" to u nich norma, pojawia siê od pa¼dziernika i nadal informacja, ¿e "nasz dzia³ IT nad tym pracuje". Nie zdziwcie siê jak polisa na auto Wam siê przez to nie ... czytaj dalej »
« powrót do dzia³u: Ubezpieczenia turystyczne
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na ¿ycie, zdrowotne, nieruchomo¶ci, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiêbiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na ¿ycie. Zamów ubezpieczenie na ¿ycie, Korzy¶ci z ubezpieczenia na ¿ycie, Ceny ubezpieczeñ na ¿ycie, Czym jest ubezpieczenie na ¿ycie? Oblicz sk³adk± ubezpieczenia na ¿ycie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeñ Ochronnych - zabezpiecz Twoje ¿ycie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeñ Oszczêdno¶ciowych - oszczêdzaj na emeryturê. Na co zwróciæ uwagê wybieraj±c polisê na ¿ycie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomo¶ci u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wype³nij formularz, oblicz sk³adkê i kup polisê. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz sk³adkê ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dajê Ci komfort spokojnych i bezpiecznych woja¿y po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podró¿y online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - podró¿ne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawd¼ ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.