X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum

Regulamin Forum

 1. Regulamin niniejszy określa zasady świadczenia usługi drogą elektroniczną przez spółkę Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą we Wrocławiu, ul. gen. W?adys?awa Sikorskiego 2-8, 53-659 Wrocław, na rzecz użytkowników prowadzonego przez nią portalu internetowego www.ubezpieczeniaonline.pl, polegającej na umożliwieniu użytkownikom uczestniczenia w Forum www.ubezpieczeniaonline.pl w celu wymiany informacji, komentarzy i opinii.
 2. Użytkownik korzystający z Forum www.ubezpieczeniaonline.pl oświadcza, iż zapoznał się z treścią Regulaminu i akceptuje wszystkie jego postanowienia.
 3. Dostęp i korzystanie z Forum www.ubezpieczeniaonline.pl jest bezpłatne dla wszystkich użytkowników sieci Internet.
 4. Uczestnik Forum www.ubezpieczeniaonline.pl publikuje swoje komentarze i opinie wyłącznie na własną odpowiedzialność. Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez uczestników na łamach Forum www.ubezpieczeniaonline.pl
 5. Zabrania się umieszczania komentarzy sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, czy też propagujących przemoc, zawierających wulgaryzmy, obrażających osoby publiczne, łamiących inne artykuły obowiązującego prawa.
 6. Zabrania się umieszczania komentarzy zawierających jakiekolwiek reklamy, treści marketingowe, linki do zewnętrznych stron, oferty handlowe i oferty współpracy.
 7. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez uczestników na łamach Forum www.ubezpieczeniaonline.pl treści uznanych powszechnie za naganne moralnie i społecznie niewłaściwe, naruszające lub zagrażające dobrom osobistym osób trzecich, zawierające informacje nieprawdziwe
 8. Niedopuszczalne jest również umieszczanie przez uczestników na łamach Forum www.ubezpieczeniaonline.pl przekazów reklamowych.
 9. Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. zastrzega sobie prawo do moderowania Forum www.ubezpieczeniaonline.pl, a w szczególności usuwania i edycji treści, o których mowa w pkt. 5-7 bez podawania powodu, jak również prawo do blokowania uczestnictwa w Forum www.ubezpieczeniaonline.pl Użytkownikom naruszających w sposób notoryczny postanowienia Regulaminu.
 10. Przy publikacji zamieszczonego przez użytkownika wpisu Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. może publikować część adresu IP, z którego nastąpiło połączenie z serwerem portalu przy zamieszczaniu wpisu.
 11. Użytkownik, przy zamieszczaniu wpisu na forum, może dobrowolnie podać adres email, w celu uzyskania powiadomienia o pierwszej odpowiedzi na wpis. Podanie adresu email oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowych na wskazany adres email. Użytkownik ma prawo wglądu w swoje dane oraz prawo ich poprawiania lub zaprzestania przetwarzania.
 12. Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. nie przekazuje, nie sprzedaje i nie użycza zgromadzonych danych użytkowników Forum www.ubezpieczeniaonline.pl innym osobom lub instytucjom, chyba że dzieje się to za wyraźną zgodą lub na życzenie użytkownika, którego dane dotyczą lub też na żądanie uprawnionych organów państwa na potrzeby prowadzonych przez nie postępowań.
 13. Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. dołoży wszelkich starań w celu zapewnienia prawidłowego działania Forum oraz udzieli pomocy w rozwiązywaniu problemów dotyczących jego funkcjonowania.
 14. Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. zastrzega sobie prawo do krótkich przerw w dostępie do Forum bez podania przyczyn, czasowego zawieszenia działalności Forum, jak również wyłączenia stron Forum z treści portalu www.ubezpieczeniaonline.pl bez podawania przyczyn.
 15. Użytkownicy Forum wyrażają zgodę na publikowanie treści wpisów zamieszczonych na Forum Ubezpieczeniaonline.pl w artykułach publikowanych w portalu www.ubezpieczeniaonline.pl oraz wszelkich materiałach publikowanych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. Użytkownikom nie przysługuje wynagrodzenie z tytułu wykorzystania ich wpisu w w/w artykułach lub materiałach.
 16. Regulamin niniejszy obowiązuje od momentu jego opublikowania. Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania na tej stronie.
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.