X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj forum poleďż˝ artykuďż˝ znajomemu A A A

Maciej Lichoński

Maciej Lichoński
Specjalista w zakresie ubezpieczeń na życie, inwestycji oraz łączenia rozwiązań finansowych i spadkowych.
 
Posiada Licencję PUNU, Dyplom Europejskiej Akademii Planowania Finansowego, certyfikaty LIMRY, jest Ekspertem w dziedzinie planowania spadkowego WM Group oraz sygnatariuszem Kodeksu Etyki PIPUiF.

Długoletnia praktyka w zakresie:
  • opracowywania planów finansowo-ubezpieczeniowych dla rodzin i związków nieformalnych,
  • planów sukcesji dla osób prowadzących działalność gospodarczą,
  • planów sukcesji dla spółek,
  • programów inwestycyjnych,
  • ubezpieczeń na życie i wypadkowych (także na bardzo wysokie sumy),
  • ubezpieczania mieszkań i domów,
  • ubezpieczania małych i średnich przedsiębiorstw,
  • ubezpieczeń podróżnych
oraz ubezpieczenia grupowe: na życie, wypadkowe i podróżne.
 
Na swojej stronie internetowej zamieszcza artykuły (publikowane na wielu portalach internetowych) poświęcone szeroko pojętym zagadnieniom związanym z zarządzaniem własnymi pieniędzmi oraz miejscem i rolą ubezpieczeń w Polsce.

Strona internetowa
Zobacz tak�e
« powrďż˝t do dziaďż˝u: Porady eksperta
« zapisz siďż˝ na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Aktywa netto na jednostkę uczestnictwa - wartość aktywów netto funduszu w ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.