X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

GENERALI
Ocena: 2.43 (636 głosów)
Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. to firma ubezpieczeniowa, która na polskim rynku obecna jest już od wielu lat. Specjalizuje się w oferowaniu różnorodnych ubezpieczeń na życie i zdrowie oraz polis majątkowych i komunikacyjnych. Czy oferowane przez firmę „bezpieczeństwo lwa” jest dobrze oceniane przez klientów?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. w roku 2018 wyniosła 375, co daje 4,5% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Wybór odpowiedniego towarzystwa ubezpieczeniowego wiąże się z koniecznością dokładnego sprawdzenia oferty produktowej. Dlatego też trzeba porównać ubezpieczenia, które są dostępne u Generali TU S.A. z ubezpieczeniami od innych firm. Na tej podstawie można wybrać to, co jest rzeczywiście dobre.
 
Nie bez znaczenia są również opinie innych użytkowników. To oni wiedzą z doświadczenia, jak w praktyce sprawdza się dane ubezpieczenie. Dlatego też, jeżeli macie doświadczenia związane z Generali TU S.A. to prosimy o podzielenie się nimi z nami. Być może będą pomocne innym. Zostaw swoją opinię. 

137 zł

2018-02-03 13:16 sobota ~Mojższesz ach żesz
Śmiech na sali. Zalał nas siąsiad - sufit w łazience i WC, łącznie około 4,00 m2. Przyznano nam uwaga 137 zł :) Robocizna: Praca rozłożona na dwa dni, jednego dnia skrobanie sufitów i szpachlowanie, kolejnego dnia szlifowanie oraz gruntowanie i malowanie. Dwie dniówki trzeba zapłacić fachowcowi - liczmy 200 zł. Materiał:Gładź powiedzmy megaron 30zł, grunt atlas mały 15zł, farba do łazienek 100zł, materiały dodatkowe typu folia,papier ścierny. goldband mały do ubytków tynku około 35 zł. Razem wychodzi w zależności od użytych materiałów 380-400zł. W rzeczywistości wyjdzie więcej bo jaki szanujący się fachowiec weźmie 200 zł.
 • 2018-04-21 16:24 sobota ~Ola | [+] odpowiedz
  W moim przypadku AXA wyceniła podobnie (podwieszany sufit i td.) - szkoda słow..
 • 2018-04-21 16:24 sobota ~Ola | [+] odpowiedz
  W moim przypadku AXA wyceniła podobnie (podwieszany sufit i td.) - szkoda słow..
 • 2018-02-12 21:17 poniedziałek ~luśka | [+] odpowiedz
  Jak ktoś wcześniej już napisał:Omijać szerokim łukiem! Wiatr zerwał opierzenie dachu oraz 6 dachówek z budynku o wysokości 11 m.Jedyne dojście to wysięgnik z koszem.Ale koszt naprawy /wypłacony po 3... czytaj dalej »
 • 2018-02-04 11:26 niedziela ~Sylwester Kaźmierski | [+] odpowiedz
  Witam! Oferuję pomoc w uzyskaniu dopłaty do odszkodowania. Tel. 732 445 393 e-mail: odszkodowania@t.pl
 • 2018-04-03 09:14 wtorek ~załamany | [+] odpowiedz
  Dokładnie tak - szkoda na nich kasy! Płacić a i owszem, ale potem jak człowiek stara się o odszkodowanie, to z ich strony - nie ma!!! Nie pomogą! MIałem poważne zachorowanie - raka, operacja była bard... czytaj dalej »
 • Rankomat.pl ocenia towarzystwo Generali na:
  4.27
  OPINIE O Generali
 • 2018-04-03 09:14 wtorek ~załamany | [+] odpowiedz
  Dokładnie tak - szkoda na nich kasy! Płacić a i owszem, ale potem jak człowiek stara się o odszkodowanie, to z ich strony - nie ma!!! Nie pomogą! MIałem poważne zachorowanie - raka, operacja była bard... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.