X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Wyszukaj agenta:
Najczęściej poszukiwane:
Towarzystwa:
 • PZU
 • MTU
 • ALLIANZ
Lokalizacje:
 • Warszawa
 • Kraków
 • Wrocław
 1. Wypełniasz formularz online
 2. Otrzymujesz gotowe oferty
 3. Wybierasz najlepszą ofertę
 4. Spotykasz się z agentem
 5. Podpisujesz dokumenty
PORÓWNAJ!

Chcesz żebyśmy znaleźli dla Twojego
samochodu najtańsze OC?

Przejdź do kalkulatora:

Porównaj ceny

Dzisiaj 9 użytkowników wybrało polisę za pomocą porównywarki.

Oblicz składkę ubezpieczenia w 2 minuty.
Koszt polisy zaczyna się już od 348 zł rocznie.

Dane przekazywane na stronie www są zabezpieczone dzięki szyfrowaniu protokołem SSL.

« powrót

Agent Ubezpieczeniowy Hubert Bugowski:

Numer KNF: 106865
ul. Poniatowskiego 17, 09-300 Żuromin, woj. mazowieckie
Godziny pracy: 9.00-18.00
e-mail: napisz wiadomość
tel. 6978...(pokaż numer)80040 / 721770718
(Przy kontakcie powołaj się na Portal ubezpieczenie.com.pl)
http://www.bugowski.com.pl

Towarzystwa ubezpieczeniowe:

- HDI Asekuracja TU S.A.
- HDI-Gerling Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.

W ofercie:

- Ubezpieczenia zdrowotne
- Ubezpieczenia komunikacyjne
- Ubezpieczenia mieszkań i domów
- Ubezpieczenia na życie
- Ubezpieczenia NNW
- Ubezpieczenia inwestycyjne
- Ubezpieczenia dla przedsiębiorców

Dodatkowe informacje o ofercie:
W naszej ofercie posiadamy ubezpieczenia:
- O charakterze Inwestycyjnym pod kątem przyszłej Emerytury lub o charakterze typowo ochronnym z wysoką sumą ubezpieczenia i umowami dodatkowymi,
- Programy zabezpieczenia finansowego dla dzieci na sfiansowanie np. edukacji;
- Grupowe dla firm i instytucji;
- Komunikacyjne: OC, AC, NWK, AT;
- Majątkowe: Domy i mieszkania, majątek Firm;
- OC Rolnika i mienia w gospodarstwie rolnym m.in. działów specjalnych produkcji rolnej.

Inne dodatkowe informacje:
W przypadku ubezpieczeń inwestycyjnych pod kątem emerytury, na życzenie klienta przygotowujemy kompleksową ofertę w zależności od tego czym klient jest zainteresowany, jakie są jego oczekiwania co do poziomu zysków.
Jeżeli klient posiada kredyt hipoteczny możemy zaproponawć rozwiązanie, które pozwoli poprzez systematyczne budowanie i pomnażanie kapitału spłacić kredyt nawet o kilka lat szybciej.
Jeżeli klient wie, że będzie miał zbyt niską emeryturę, która nie będzie go satyfakcjonowała i zmusi go do obniżenia standardu życia po przejściu na nią możemy obliczyć przez ile lat musiałby oszczędzać i jaką kwotę miesięcznie odkładać, żeby po przejściu na emeyturę mógł cieszyć się życiem i mieć godziwą comiesięczną emeryturę. Zabezpieczenie takie jest szczególnie ważne dla osób pracujących tzw. "na czarno" i nie odprowadzających składek do ZUS-u.

W razie jakichkolwiek pytań pozostaję do Państwa dyspozycji pod numerem tel.: 697880040

Z poważaniem,
Hubert Bugowski - Żuromin/Płock

Nie masz jeszcze polisy na życie dla siebie? Sprawdź oferty ubezpieczeń w Żuromin. Aby to zrobić wybierz kontakt do doradcy ubezpieczeniowego: Agent Ubezpieczeniowy Hubert Bugowski w Twojej miejscowości lub sprawdź nasze porównywarki ubezpieczeń i kup jedną z dostępnych polis bez wychodzenia z domu! Dysponujemy bazą ofertową kilkudziesięciu Towrzystw Ubezpieczeniowych - dzięki łatwemu porównaniu szybko znajdziesz ubezpieczenie dla nieruchomości, samochodu, na wypoczynek czy na życie w specjalnej cenie!
« powrót
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.