X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Wyszukaj agenta:
Najczęściej poszukiwane:
Towarzystwa:
 • PZU
 • MTU
 • ALLIANZ
Lokalizacje:
 • Warszawa
 • Kraków
 • Wrocław
 1. Wypełniasz formularz online
 2. Otrzymujesz gotowe oferty
 3. Wybierasz najlepszą ofertę
 4. Spotykasz się z agentem
 5. Podpisujesz dokumenty
PORÓWNAJ!

Chcesz żebyśmy znaleźli dla Twojego
samochodu najtańsze OC?

Przejdź do kalkulatora:

Porównaj ceny

Dzisiaj użytkowników wybrało polisę za pomocą porównywarki.

Oblicz składkę ubezpieczenia w 2 minuty.
Koszt polisy zaczyna się już od 348 zł rocznie.

Dane przekazywane na stronie www są zabezpieczone dzięki szyfrowaniu protokołem SSL.

« powrót

Biuro podrózy i ubezpieczenia - AS Zawiercie - Agent ubezpieczeniowy Paweł Szafruga:

Numer KNF: 11234268/A
ul. Paderewskiego 25, 42-400 Zawiercie, woj. śląskie
Godziny pracy: pon - pia: 9 - 17, sob: 10 - 13:30
e-mail: napisz wiadomość
tel. 3267...(pokaż numer)15440; 326715441
(Przy kontakcie powołaj się na Portal ubezpieczenie.com.pl)
http://astravel.com.pl

Towarzystwa ubezpieczeniowe:

- TUiR ALLIANZ Polska S.A.
- AXA Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A.
- TU COMPENSA Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna Vienna Insurance Group
- D.A.S. Towarzystwo Ubezpieczeń Ochrony Prawnej S.A.
- GENERALI TU S.A.
- Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
- HDI Asekuracja TU S.A.
- STU ERGO HESTIA S.A.
- T.U. INTER Polska S.A.
- InterRisk S.A. Vienna Insurance Group
- LINK4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
- MTU Moje Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
- Proama Ceska pojistovna Spółka Akcyjna Oddział w Polsce
- PZU S.A.
- Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW
- TUW TUZ
- UNIQA TU S.A.
- TUiR WARTA S.A.

W ofercie:

- Ubezpieczenia zdrowotne
- Ubezpieczenia komunikacyjne
- Ubezpieczenia mieszkań i domów
- Ubezpieczenia NNW
- Ubezpieczenia inwestycyjne
- Ubezpieczenia ochrony prawnej
- Ubezpieczenia dla przedsiębiorców

Dodatkowe informacje o ofercie:
Biuro AS Zawiercie rozpoczęło swoją działalność od 1989 r. i działa nieprzerwanie do dnia dzisiejszego. Jako multiagencja możemy zaproponować Państwu produkty m. in. takich towarzystw jak: PZU, Warta, HDI, Compensa, Generali, Proama, Link4, Allianz, AXA, Ergo Hestia, MTU, Uniqa, TUZ, You Can Drive, Interrisk, DAS, Inter Ubezpieczenia. Dzięki temu mają Państwo pewność, że przygotowana przez nas oferta będzie spełniała wszelkie wymagania zarówno pod względem zakresu ubezpieczenia jak i budżetu.

Inne dodatkowe informacje:
Jesteśmy obecni w branży turystycznej i ubezpieczeniowej od 1989 roku. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe AS Sp. z o.o. prowadzi działalność gospodarczą w zakresie organizowania i sprzedaży imprez turystycznych na podstawie zezwolenia nr.240 i wpisie do Krajowego Rejestru Sądowego pod nr.0000029539 oraz pełny zakres ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych i turystycznych. Nasza firma zdobyła w ciągu ostatnich lat liczne wyróżnienia przyznawane przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe, Touroperatorów jak i podczas targów branżowych.

Nadal szukasz polisy mieszkaniowej na życie dla siebie? Zobacz oferty ubezpieczeń w Zawiercie. Aby to zrobić skontaktuj się z agentem ubezpieczeniowym: Agent ubezpieczeniowy Biuro podrózy i ubezpieczenia - AS Zawiercie - Agent ubezpieczeniowy Paweł Szafruga w Twojej okolicy lub sprawdź nasze porównywarki ubezpieczeń i zamów wybraną polisę bez wychodzenia z domu! Dysponujemy bazą ofertową kilkudziesięciu Towarzystw Ubezpieczeniowych - dzięki prostemu porównaniu szybko znajdziesz ochronę dla nieruchomości, samochodu, na wyjazd czy na życie w korzystnej cenie!.
« powrót
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.