X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Wyszukaj agenta:
Najczęściej poszukiwane:
Towarzystwa:
 • PZU
 • MTU
 • ALLIANZ
Lokalizacje:
 • Warszawa
 • Kraków
 • Wrocław
 1. Wypełniasz formularz online
 2. Otrzymujesz gotowe oferty
 3. Wybierasz najlepszą ofertę
 4. Spotykasz się z agentem
 5. Podpisujesz dokumenty
PORÓWNAJ!

Chcesz żebyśmy znaleźli dla Twojego
samochodu najtańsze OC?

Przejdź do kalkulatora:

Porównaj ceny

Dzisiaj 32 użytkowników wybrało polisę za pomocą porównywarki.

Oblicz składkę ubezpieczenia w 2 minuty.
Koszt polisy zaczyna się już od 348 zł rocznie.

Dane przekazywane na stronie www są zabezpieczone dzięki szyfrowaniu protokołem SSL.

« powrót

Agent ubezpieczeniowy Małgorzata Krawczak:

Numer KNF: 11016
ul. , 71-471 Szczecin, woj. zachodniopomorskie
e-mail: napisz wiadomość
tel. 501 ...(pokaż numer)355 062
(Przy kontakcie powołaj się na Portal ubezpieczenie.com.pl)

Towarzystwa ubezpieczeniowe:

- AEGON Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.
- HDI-GERLING POLSKA TU S.A.

W ofercie:

- Ubezpieczenia komunikacyjne
- Ubezpieczenia mieszkań i domów
- Ubezpieczenia NNW
- Ubezpieczenia inwestycyjne
- Ubezpieczenia dla przedsiębiorców

Dodatkowe informacje o ofercie:
Specjalizuję się w inwestycjach kapitałowych, tworzeniu programów oszczędnościowych i emerytalnych oraz OFE ponieważ wiem, iż "TWOJA PRZYSZŁOŚĆ W TWOICH RĘKACH" nie jest już jedynie ładnie brzmiącym sloganem lecz wręcz KONIECZNOŚCIĄ i OBOWIĄZKIEM każdego człowieka, który myśli o przyszłości swojej i swoich najbliższych.
Z powodzeniem działam w Szczecinie i Choszcznie oraz najbliższych okolicach tych miast.

Inne dodatkowe informacje:
Moja ponad 10-letnia kariera zawodowa zawsze opierała się o poznawanie i zaspokajanie ludzkich potrzeb. Doradzając, jak stworzyć piękne, przyjemne i funkcjonalne wnętrza, odbyłam niezliczoną ilość rozmów, zrealizowałam bardzo wiele projektów i wiem, że każdy człowiek ma swoją własną, niepowtarzalną opowieść i że każda z tych opowieści ma tę samą puentę: SPOKÓJ I BEZPIECZEŃSTWO. Dlatego od dwóch lat z powodzeniem finalizuję rozmawy o zabezpieczeniach finansowych, które dają poczucie spokoju i bezpieczeństwa.

Nie masz jeszcze polisy mieszkaniowej dla siebie? Sprawdź oferty ubezpieczeń w Szczecin. W tym celu zapytaj agenta ubezpieczeniowego: Małgorzata Krawczak w Twojej miejscowości lub skorzystaj z naszych porównywarek ubezpieczeń i kup jedną z dostępnych polis bez wychodzenia z domu! Dysponujemy bazą ofertową kilkudziesięciu Towrzystw Ubezpieczeniowych - dzięki intuicyjnemu porównaniu szybko znajdziesz ochronę finansową dla mieszkania, pojazdu, na wakacje czy na życie w atrakcyjnej cenie!
« powrót
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.