X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Wyszukaj agenta:
Najczęściej poszukiwane:
Towarzystwa:
 • PZU
 • MTU
 • ALLIANZ
Lokalizacje:
 • Warszawa
 • Kraków
 • Wrocław
 1. Wypełniasz formularz online
 2. Otrzymujesz gotowe oferty
 3. Wybierasz najlepszą ofertę
 4. Spotykasz się z agentem
 5. Podpisujesz dokumenty
PORÓWNAJ!

Chcesz żebyśmy znaleźli dla Twojego
samochodu najtańsze OC?

Przejdź do kalkulatora:

Porównaj ceny

Dzisiaj 39 użytkowników wybrało polisę za pomocą porównywarki.

Oblicz składkę ubezpieczenia w 2 minuty.
Koszt polisy zaczyna się już od 348 zł rocznie.

Dane przekazywane na stronie www są zabezpieczone dzięki szyfrowaniu protokołem SSL.

« powrót

Multiagencja Multiagencja Pod Zegarem. Centrum Ubezpieczeń Bożena Kępczyńska:

Numer KNF: 98665/98
ul. Kwiatkowskiego 85, 26-600 Radom, woj. mazowieckie
Godziny pracy: 8:00- 17:00
e-mail: napisz wiadomość
tel. 692 ...(pokaż numer)755 591
(Przy kontakcie powołaj się na Portal ubezpieczenie.com.pl)
http://ubezpieczenia-podzegarem.pl/

Towarzystwa ubezpieczeniowe:

- TUiR ALLIANZ Polska S.A.
- AXA Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A.
- TU COMPENSA Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna Vienna Insurance Group
- CONCORDIA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych
- GENERALI TU S.A.
- Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
- STU ERGO HESTIA S.A.
- InterRisk S.A. Vienna Insurance Group
- LINK4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
- Proama Ceska pojistovna Spółka Akcyjna Oddział w Polsce
- PZU S.A.

W ofercie:

- Ubezpieczenia komunikacyjne
- Ubezpieczenia mieszkań i domów
- Ubezpieczenia na życie
- Ubezpieczenia dla przedsiębiorców

Dodatkowe informacje o ofercie:
ubezpieczenie samochodu, ubezpieczenie OC Radom,
ubezpieczenie NW, ubezpieczenie floty, assistance, pakiet OC i AC, ubezpieczenie domu i mieszkania, ubezpieczenia Radom, ubezpieczenia firm, ubezpieczenia podróżne, PZU, AXA, Hestia, Warta, Allianz, ubezpieczenie zdrowotne,najtaniej, ubezpieczenia Powiat Radomski, Polisa na Życie, Bożena Kępczyńska, ubezpieczenia rolne, OC przewoźnika, broker, tanie OC

Inne dodatkowe informacje:
ubezpieczenie samochodu, ubezpieczenie OC Radom,
ubezpieczenie NW, ubezpieczenie floty, assistance, pakiet OC i AC, ubezpieczenie domu i mieszkania, ubezpieczenia Radom, ubezpieczenia firm, ubezpieczenia podróżne, PZU, AXA, Hestia, Warta, Allianz, ubezpieczenie zdrowotne,najtaniej, ubezpieczenia Powiat Radomski, Polisa na Życie, Bożena Kępczyńska, ubezpieczenia rolne, OC przewoźnika, broker, tanie OC

Jeszcze nie znalazłeś polisy mieszkaniowej na życie dla siebie? Skorzystaj z oferty ubezpieczeń w Radom. Dlatego zapytaj agenta ubezpieczeniowego: Agent ubezpieczeniowy Multiagencja Pod Zegarem. Centrum Ubezpieczeń Bożena Kępczyńska w Twojej miejscowości lub sprawdź nasze porównywarki ubezpieczeń i zamów dopasowaną polisę bez wychodzenia z domu! Dysponujemy bazą ofertową kilkudziesięciu Ubezpieczycieli - dzięki intuicyjnemu porównaniu szybko znajdziesz ubezpieczenie dla budynku w budowie, auta, na wakacje czy na życie w najniższej cenie!.
« powrót
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.