X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Wyszukaj agenta:
Najczciej poszukiwane:
Towarzystwa:
 • PZU
 • MTU
 • ALLIANZ
Lokalizacje:
 • Warszawa
 • Kraków
 • Wrocław
 1. Wypełniasz formularz online
 2. Otrzymujesz gotowe oferty
 3. Wybierasz najlepszą ofertę
 4. Spotykasz się z agentem
 5. Podpisujesz dokumenty
PORÓWNAJ!

Chcesz ebymy znaleli dla Twojego
samochodu najtasze OC?

Przejd do kalkulatora:

Porwnaj ceny

Dzisiaj 41 uytkownikw wybrao polis za pomoc porwnywarki.

Oblicz skadk ubezpieczenia w 2 minuty.
Koszt polisy zaczyna si ju od 348 z rocznie.

Dane przekazywane na stronie www s zabezpieczone dziki szyfrowaniu protokoem SSL.

« powrót

Agent ubezpieczeniowy Przedstawiciel UNIQA Polska S.A. Józef Andrzej Wewiór:

Numer KNF: 11515908/P
ul. Polisa zdalna - teren całego kraju, 62-800 Kalisz, woj. wielkopolskie
Godziny pracy: 8-18 od poniedziałku do piątku
e-mail: napisz wiadomość
tel. 8839...(pokaż numer)64472
(Przy kontakcie powołaj się na Portal ubezpieczenie.com.pl)
http://wewior-ubezpieczenia.pl

Towarzystwa ubezpieczeniowe:

- UNIQA TU S.A.

W ofercie:

- Ubezpieczenia zdrowotne
- Ubezpieczenia komunikacyjne
- Ubezpieczenia mieszkań i domów
- Ubezpieczenia na życie
- Ubezpieczenia dla przedsiębiorców

Dodatkowe informacje o ofercie:
WYŁĄCZNY PRZEDSTAWICIEL UNIQA Ubezpieczenia grupowe, firm, indyw. , życiowe, zdrowotne i majątkowe. Prosty dostęp do najnowszych metod leczenia na całym świecie. Analizuję obecne zabezpieczenia klienta i dostosowuję do aktualnie stosowanych rozwiązań. Nie skupiam się na najmniej istotnych ryzykach z punktu widzenia idei ochrony ubezpieczeniowej jak urodzenie dziecka, śmierć rodzica. A nie są to zdarzenia tak kryzysowe, jak śmierć żywiciela rodziny, poważny wypadek czy jego poważna choroba

Inne dodatkowe informacje:
Polisa na obecne czasy on-line
✅Pomogę
✅Podpowiem
✅Omówię
✅Zostanę opiekunem

Rozpocznę kalkulację on-line ale połącz się ze mną swoim Doradcą 883964472 lub odwiedź moja stronę

Nadal szukasz polisy mieszkaniowej na życie dla siebie? Skorzystaj z oferty ubezpieczeń w Kalisz. Dlatego zapytaj agenta ubezpieczeniowego: Agent ubezpieczeniowy Przedstawiciel AXA Polska Józef Andrzej Wewiór w Twojej okolicy lub wykorzystaj funkcjonalne porównywarki ubezpieczeń i kup gotową polisę bez wychodzenia z domu! Dysponujemy bazą ofertową kilkudziesięciu Ubezpieczycieli - dzięki łatwemu porównaniu szybko znajdziesz ochronę finansową dla nieruchomości, auta, na urlop czy na życie w korzystnej cenie!.
« powrót
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.