X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Wyszukaj agenta:
Najczęściej poszukiwane:
Towarzystwa:
 • PZU
 • MTU
 • ALLIANZ
Lokalizacje:
 • Warszawa
 • Kraków
 • Wrocław
 1. Wypełniasz formularz online
 2. Otrzymujesz gotowe oferty
 3. Wybierasz najlepszą ofertę
 4. Spotykasz się z agentem
 5. Podpisujesz dokumenty
PORÓWNAJ!

Chcesz żebyśmy znaleźli dla Twojego
samochodu najtańsze OC?

Przejdź do kalkulatora:

Porównaj ceny

Dzisiaj 3 użytkowników wybrało polisę za pomocą porównywarki.

Oblicz składkę ubezpieczenia w 2 minuty.
Koszt polisy zaczyna się już od 348 zł rocznie.

Dane przekazywane na stronie www są zabezpieczone dzięki szyfrowaniu protokołem SSL.

« powrót

Agent ubezpieczeniowy Sobczak Sylwia PZU Życie SA.:

Numer KNF: 01159004
ul. Dąbrowszczaków 39, 10-642 Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie
Godziny pracy: dopasowanie do klienta
e-mail: napisz wiadomość
tel. 668 ...(pokaż numer)628 056, 506 149 420
(Przy kontakcie powołaj się na Portal ubezpieczenie.com.pl)

Towarzystwa ubezpieczeniowe:

- PZU Życie S.A.

W ofercie:

- Ubezpieczenia zdrowotne
- Ubezpieczenia na życie
- Ubezpieczenia inwestycyjne

Dodatkowe informacje o ofercie:
Specjalizuje w ubezpieczeniach na życie zabezpieczających cesję pod kredyt, inwestycyjne zabezpieczające przyszłość dzieci oraz emerytalne.Jestem menadżerem grupy dystrybucyjnej na terenie Warmii i Mazur. Od ponad dwóch lat pełnię funkcję specjalisty ds. Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Dla pracowników firm przygotowuję atrakcyjne oferty zabezpieczejące w trudnych sytuacjach.

Inne dodatkowe informacje:
Każdy plan finansowy dobieram dla kazdego klienta indywidualnie pod względem potrzeb i aktualnej sytuacji finansowo-ubezpieczeniowej. Nowi klienci mogą skorzystać z bezpłatnej analizy finanasów osobistych.

Potrzebujesz polisy mieszkaniowej dla siebie? Przejrzyj oferty ubezpieczeń w Olsztyn. W tym celu wybierz kontakt do specjalisty: Sobczak Sylwia PZU Życie SA. w Twojej okolicy lub skorzystaj z naszych porównywarek ubezpieczeń i zamów dopasowaną polisę bez wychodzenia z domu! Dysponujemy bazą ofertową kilkudziesięciu Towrzystw Ubezpieczeniowych - dzięki łatwemu porównaniu szybko znajdziesz ochronę finansową dla budynku w budowie, pojazdu, na wypoczynek czy na życie w specjalnej cenie!
« powrót
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.