X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Wyszukaj agenta:
Najczęściej poszukiwane:
Towarzystwa:
 • PZU
 • MTU
 • ALLIANZ
Lokalizacje:
 • Warszawa
 • Kraków
 • Wrocław
 1. Wypełniasz formularz online
 2. Otrzymujesz gotowe oferty
 3. Wybierasz najlepszą ofertę
 4. Spotykasz się z agentem
 5. Podpisujesz dokumenty
PORÓWNAJ!

Chcesz żebyśmy znaleźli dla Twojego
samochodu najtańsze OC?

Przejdź do kalkulatora:

Porównaj ceny

Dzisiaj 3 użytkowników wybrało polisę za pomocą porównywarki.

Oblicz składkę ubezpieczenia w 2 minuty.
Koszt polisy zaczyna się już od 348 zł rocznie.

Dane przekazywane na stronie www są zabezpieczone dzięki szyfrowaniu protokołem SSL.

« powrót

Agent ubezpieczeniowy Urszula Brzozowska/ Usługi Finansowo-Ubezpieczeniowe:

Numer KNF: 48811
ul. ul.Liliowa 44; , 11-041 Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie
Godziny pracy: 0d godz.9 do godz.19
e-mail: napisz wiadomość
tel. 668 ...(pokaż numer)358 306; 510 087 390
(Przy kontakcie powołaj się na Portal ubezpieczenie.com.pl)

Towarzystwa ubezpieczeniowe:

- Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych SA
- AVIVA Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA

W ofercie:

- Ubezpieczenia komunikacyjne
- Ubezpieczenia mieszkań i domów
- Ubezpieczenia na życie
- Ubezpieczenia inwestycyjne

Dodatkowe informacje o ofercie:
W branży finansowo-ubezpieczeniowej pracuję już ponad 10 lat.Mój kierunek studiów(pomimo,że nie związany z bankowością)terapeutyczno-pedagogiczny bardzo pomaga mi w pracy o charakterze doradczo-planistycznym.Zawsze lubiłam pracę polegajacą na kontakcie z człowiekiem a nie maszyną czy biurkiem.Od najmłodszych lat musiałam pracować i być bardzo zdyscyplinowana pod kontem finansów-dlatego tak dobrze czuję się gdy mogę moją wiedzę przekazać innym w formie pomocy i informacji.

Inne dodatkowe informacje:
Ponaddto jestem managerem grupy "Doradców"-czyli moim zadaniem jest rekrutacja i szkolenia. Jeżeli jesteś jak ja osobą"otwartą", pracowitą i lubisz pomagać innym to zgłoś sie do mnie może W Naszej grupie odnajdziesz swoje ukryte dotychczas pokłady dobrej energii i pieniądze na zrealizowanie swoich marzeń!!!!!!!!!!

Nie masz jeszcze polisy komunikacyjnej dla siebie? Przejrzyj oferty ubezpieczeń w Olsztyn. Aby to zrobić wybierz kontakt do doradcy ubezpieczeniowego: Urszula Brzozowska/ Usługi Finansowo-Ubezpieczeniowe w Twojej miejscowości lub wykorzystaj funkcjonalne porównywarki ubezpieczeń i wypróbuj dopasowaną polisę bez wychodzenia z domu! Dysponujemy bazą ofertową kilkudziesięciu Ubezpieczycieli - dzięki łatwemu porównaniu szybko znajdziesz ochronę finansową dla mieszkania, pojazdu, na wakacje czy na życie w najniższej cenie!
« powrót
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.