X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum

PZU naprawi, zatankuje i odholuje

2009-03-17 10:39 wtorek
Usługi assistance cieszą się wielkim powodzeniem w naszym kraju. Największy polski ubezpieczyciel ruszył właśnie z nową inicjatywą. Pod nazwą PZU Pomoc zapewnione będą wszelkie usługi assistance. ...
Czytaj więcej »
Ubezpieczenie skierowane jest do osób fizycznych, które posiadają uprawnienia do wykonywania zawodu rzeczoznawcy majątkowego. Jest ono obowiązkowe, jego podstawą jest rozporządzenie ministra finansów z dnia 21 ...
Czytaj więcej »
Gwarancja ubezpieczeniowa zapłaty należności z tytułu wykorzystania kart UTA jest jedną z kilku gwarancji ubezpieczeniowych oferowanych przez PZU S.A. Karty paliwowe wydawane przez niemiecką firmę Union ...
Czytaj więcej »
Ubezpieczenie skierowane jest do cudzoziemców przebywających na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, a także osób posiadających polskie obywatelstwo, ale zamieszkujących na stałe poza granicami Polski.
Czytaj więcej »
Polisa przeznaczona jest dla dysponenta jednostki systemu Państwowego Ratownictwa Medycznego, czyli dla zakładu opieki zdrowotnej.
Czytaj więcej »
Ubezpieczenie znajdziemy w ofercie PZU. Jest ono przeznaczone dla osób uczestniczących w kursach nauki prawa jazdy, a także dla osób, które przystępują do państwowych egzaminów na ...
Czytaj więcej »
W naszym cyklu tygodnia prezentujemy dzisiaj Państwu Ubezpieczenie kosztów leczenia i następstw nieszczęśliwych wypadków za granicą PZU S.A. , który zawiera w opcji dodatkowej specjalne ubezpieczenie ...
Czytaj więcej »

Ubezpieczenie NNW- PZU S.A.

2007-04-06 13:49 piątek
Oto kolejny artykuł z cyklu Przegląd ubezpieczeń NNW. Tym razem bierzemy pod lupę ofertę PZU S.A.
Czytaj więcej »
Działalność hotelarska wiąże się z dużymi nakładami finansowymi. Piękny budynek, nowoczesne wyposażenie, duże lustra w hallu - czasami trzeba „stanąć na głowie”, aby przyciągnąć gości do ...
Czytaj więcej »
1 | <2> | 3
Sprawdź ofertę
Najczęściej kradzione
  • VOLKSWAGEN PASSAT
  • VOLKSWAGEN GOLF
  • AUDI A4
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.