X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

AVIVA Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA

A ostrzegali, że to złodzieje

2011-08-16 14:24 wtorek ~jednaknaiwny
15.07.2011 wystąpiłem Aviva o częściową wypłatę środków zgromadzonych w "Nowa Perspektywa". Maja na to 30 dni. Dziś dowiedziałem się, że wypłacą mi o kilka tysięcy mniej, bo od 1 sierpnia wartość jednostki poleciała w dół, i ja mam uwierzyć, że oni sprzedali moje udziały po dwóch tygodniach i po najniższym możliwym kursie. Nie niewierzę w taki zbieg okoliczności. Jestem przekonany, że sprzedali jednostki przy wysokim kursie a tylko przedstawią mi kreatywne rozliczenie, które wyjaśni strtę ponad 7000 pln. I to ma być instytucja zarządzająca oszczędnościami klientów? Może macie jakieś sugestje jak sprawić by zadławili się tą kwotą? osobiście myślę o skardze do UOKiK, bo pewnie w sądzie to tylko strata czasu i pieniędzy.
  • 2011-12-16 22:41 piątek ~Adzia | [+] odpowiedz
    Ja bym złozył skargę w UOKiK. Mam podobny problem. Dziecko lepiej ulokuje "swoje" pieniadze. Ale tak to jest jak obcy decyduje o mojej kasie. Jestem juz stary i głupi że dopiero teraz na to ... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.