X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

TUiR ALLIANZ Polska S.A.

ALLIANZ TRAGEDIA TAK TA FIRMA WINNA SIE NAZYWAC

2010-04-08 08:58 czwartek ~pw
MIAŁEM UZEZPIECZENIE W ALLIANZ TRAGEDIA OC AC NW etc.. rozbiłem auto do dziś po wypłacie bezspornej kwoty odszkodowania nie odpowiedziano mi na przynajmniej 5 pism dotyczących szkody, kontakt z likwidatorem szkody jest wręcz niemożliwy trzeba się anonsować po przez BOK i po 2-3 dniach może oddzwoni, uszkodzeń maski nie uznano mi gdyż usłyszałem że to nie są uszkodzenia związane z wypadkiem totalny absurd, w siedzibie firmy gdzie rozumiem lokalnej placówce pracuje może 2-3 osoby 400 tys miasto totalny bezruch wcale się nie dziwię, bo pani nie ma żadnych kompetencji łączy z BOK tłumacząc że nie ma w nic wglądu co mogę sam zrobić z domu, sprawa ciągnie się już kilka miesięcy i chyba sobie odpuszczę bo nie mam czasu na sądy ubezpieczyłem sie w WARCIE i juz miałem incydent ktos wjechał mi w tył auta na parkingu i uciekł sprawę załatwiono w ciagu 5 dniu nieporównywalnie jakościowo i miło totalna zmiana w podejściu az miło. Reasumując NIGDY WIECEJ ALLIANZ I NIKOMU NIE POLECAM!!!!!
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.