X
U¿ywamy plików cookies, by u³atwiæ korzystanie z naszego serwisu. Je¶li nie chcesz, aby pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku,
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki. Wiêcej na temat naszej polityki prywatno¶ci znajdziesz tutaj.
Poleæ znajomemu| Forum
« powrót do dzia³u: Zapytaj eksperta

Komentarze do w±tku:

Anulowane AC
2021-11-03 19:58 ¶roda ~Mariusz
Kupi³em uszkodzony po kolizji samochód, który po naprawie w tym wymianie uszkodzonych elementów blacharskich, plastyków na oryginalne przeszed³ badania techniczne, zosta³ zarejestrowany i dopuszczony do ruchu. Z uwagi na fakt, ¿e jest to auto warte oko³o 85 tys. z³. postanowi³em wykupiæ ubezpieczenie AC. Po z³o¿eniu zapytania przez agenta ubezpieczeniowego do kilku firm, które otrzyma³y wszystkie dane pojazdu wybra³em ofertê OC i AC LINK 4 z uwagi na mo¿liwo¶æ roz³o¿enia sp³aty na dwie raty. £±cznie ubezpieczenie opiewa³o na kwotê 5600 z³. Po zawarciu umowy Link 4 otrzyma³ od agenta komplet dokumentacji fotograficznej samochodu po naprawie. Po kilku dniach po dokonaniu wp³aty otrzyma³em od LINK 4 pismo wys³ane zwyk³± poczt± informuj±ce mnie i¿ AC zosta³o anulowane z uwagi na fakt, i¿ pojazd posiada³ szkodê ca³kowit±. Jako podstawê prawn± podali fakt i¿ wykaza³a to inspekcja pojazdu, pomimo i¿ nikt z LINK 4 takiej inspekcji nie przeprowadzi³, oraz nie wyrazi³ chêci zrobienia takiej inspekcji. Natomiast zosta³em poinformowany, ¿e pozosta³y zakres ubezpieczeñ czyli OC pozostaje bez zmian. W zwi±zku z powy¿szym uwa¿am, ¿e LINK 4 wprowadzi³ mnie w b³±d sk³adaj±c ofertê ubezpieczenia AC po czym to ubezpieczenie anulowa³ pozostawiaj±c obowi±zkowe OC. Wed³ug mnie, je¿eli pope³nili b³±d powinni anulowaæ komplet ubezpieczeñ, co da³o by mi mo¿liwo¶æ zmiany ubezpieczyciela. Moje pytanie brzmi czy takie postêpowanie wobec klienta jest uczciwe i zgodne z prawem?
Odpowiedzi: 0
« powrót do dzia³u: Zapytaj eksperta
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na ¿ycie, zdrowotne, nieruchomo¶ci, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiêbiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na ¿ycie. Zamów ubezpieczenie na ¿ycie, Korzy¶ci z ubezpieczenia na ¿ycie, Ceny ubezpieczeñ na ¿ycie, Czym jest ubezpieczenie na ¿ycie? Oblicz sk³adk± ubezpieczenia na ¿ycie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeñ Ochronnych - zabezpiecz Twoje ¿ycie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeñ Oszczêdno¶ciowych - oszczêdzaj na emeryturê. Na co zwróciæ uwagê wybieraj±c polisê na ¿ycie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomo¶ci u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wype³nij formularz, oblicz sk³adkê i kup polisê. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz sk³adkê ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dajê Ci komfort spokojnych i bezpiecznych woja¿y po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podró¿y online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - podró¿ne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawd¼ ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.