X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

LIBERTY UBEZPIECZENIA

ARGH!!!

2015-12-26 11:08 sobota ~pawel
Nie będę oceniał ubezpieczenia, bo nie mam podstaw. Mogę ocenić procedurę zakupu (pomagałem rodzinie w zakupie - przedłużenie OC pojazdu), która jest równie wygodna co upadek ze schodów. Płatność kartą przez telefon nie przechodziła. Stracona godzina, infolinia. Do systemu nie mogłem się zalogować bez dzwonienia do konsultanta - tam zapłaciłem tą kartą, która przez telefon nie działała. Wydrukowanie polisy z poziomu panelu - brak opcji drukuj. Osobiście nie spotkałem się z tak nieprzemyślanym systemem, który przecież właśnie do tego służy - jak można nie przewidzieć, że ktoś będzie chciał wydrukować zakupioną polisę! Może i mają najtańsze ubezpieczenia, widocznie na czymś trzeba było oszczędzić i padło na informatyzację. W mojej opinii warto zapłacić więcej w innej ubezpieczali i iść na spacer zamiast siedzieć na telefonie przed monitorem i walczyć z procedurą zakupu. A jeśli już ktoś musi - zawczasu ubezpieczyć się od zalania krwią - najlepiej w innej ubezpieczalni...
  • 2016-01-04 13:37 poniedziałek ~Ekspert Liberty Ubezpieczenia | [+] odpowiedz
    Szanowny Panie, dziękuję za te uwagi. Opinie naszych klientów (i nie tylko) są dla nas bardzo ważne - pozwalają nam stale udoskonalać system zakupów online, tak, aby był wygodny i intuicyjny. Wierzę, ... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.