X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

AVIVA Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA

Aviva - szczyt w olewaniu klienta

2010-05-17 10:05 poniedziałek ~Lekceważony Klient
Właśnie rezygnuję z dwóch polis na życie w tym towarzystwie. Chciałem dokonać zmian w polisach. Nie można załatwić tego w jakimś oddziale. Na infolinii informują Cię, że zadzwoni do ciebie agent i miesiącami nikt do ciebie nie dzwoni. Nie odpowiadają także na maile. Do szału doprowadza mnie, kiedy dzwonię do nich, podaję numer polisy i Panienka nie może mnie zidentyfikować i odsyła mnie pod jakieś inne telefony, gdzie próbują mnie odesłać tam, gdzie już dzwoniłem. Sprawnie idzie im tylko podpisywanie umów i przyjmowanie składek. Nigdy więcej nie chce mieć z nimi do czynienia.
  • 2010-12-11 10:28 sobota ~SzefJana | [+] odpowiedz
    masz ustawę o ochronie danych (fakt chora) więc powinieneś znać swojego agenta (przede wszystkim namiar na niego) i do niego dzwonić bo jemu dałeś pełnomocnictwa do przetwarzania danych a firmie do wy... czytaj dalej »
  • 2010-05-21 21:49 piątek ~max | [+] odpowiedz
    gratuluje rezygnacji, szkoda ze nie mozemy tutaj podawac dancyh kontaktowych, podalbym ci osobe z firmy, ktora szanuje klientwo
  • 2010-05-19 21:56 środa ~tomm | [+] odpowiedz
    e tam gadasz ja chcialem zmienic w polisie sume ubezpieczenia i zrezygnowac z ubezpieczenia składki i podwyzyszylem ubezpieczenie w razie poważnego zachorowania i bylo ok. i zalatwiłem to przez swoj... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.