X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

BENEFIA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group

Benefia

2010-07-01 14:47 czwartek ~janisz1@vp.pl
Posiadam pakiet w tym towarzystwie , i teraz co do asistans zero uwag dwa razy miałem możliwość skorzystania i bez najmniejszych uwag , szybko i sprawnie , ale co do AC to już inna bajka , szkoda parkingowa powstała w styczniu 2010 r została natychmiast zgłoszona był rzeczoznawca opisał zatwierdził i co dalej no standard firma likwidująca szkodę chce kosztorys naprawy i takowy zostaje tam przesłany i co cisza po ok 3 mcm , dostaję pismo że proszą o rachunek za naprawę , no nie ma sprawy myślę sobie auto zostaje naprawione ja dostaje rachunek , który wysyłam do likwidatora po wysłaniu fak. dwa dni później otrzymuje kasę z kwotą bezsporną , na tel do nich gdzie reszta moich pieniędzy i zaczynają się schody a to że nie otrzymali fak za naprawę a to że nie maja kosztorysu , na wyjaśnienie że posiadam potwierdzenie odbioru przez nich tychże dokumentów , owe raczą się znaleść ale pomimo tego do tej pory a mamy 30,06,10. czyli minęło 6 mcm szkoda nie została rozliczona , moim zdaniem oc można tam zawrzeć ale przed podpisaniem polisy Ac w tymże towarzystwie przestrzegam .
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.