X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

TU EUROPA S.A.

Towarzystwo Ubezpieczeń Europa S.A. obecne jest na polskim rynku ubezpieczeniowym od 1995 roku. W swojej ofercie posiada ubezpieczenia komunikacyjne, turystyczne, na życie, jak również szeroki wybór ubezpieczeń dla branży finansowej. Towarzystwo cieszy się popularnością wśród klientów, co znajduje odbicie w pozytywnych opiniach na jego temat.

W raporcie Rzecznika Finansowego dotyczącym liczby składanych wniosków w związku z działalnością prowadzoną przez ubezpieczyciela TU Europa zajmuje odległą 15 pozycję. W 2017 roku złożono tylko 140 skarg, co daje 1,6% ogólnej liczby wniosków.

W naszym kalkulatorze można porównać ceny różnych ubezpieczeń, dopasować polisy pod kątem zakresu, dodatkowych rozszerzeń i usług. Porównujemy ceny polis TU Europa z najpopularniejszymi ubezpieczycielami w Polsce.

Jesteś lub byłeś klientem TU Europa? Podziel się swoją opinią na temat usług tego ubezpieczyciela. Daj znać, co myślisz o cenach polis, ich zakresie oraz obsłudze klienta. Twoje doświadczenia mogą być bardzo cenne dla wahających się klientów.

Bezpłatne konsultacje w sprawie polisy i opłat !

2018-06-29 17:11 piątek ~Paulina Łata Realiance Polska
Zapraszam do kontaktu paulina.lata@reliance24.pl Zajmujemy się odzyskiwaniem opłat zarówno w pozwach indywidualnych jak i zbiorowych, rozpatrujemy sprawę klienta indywidualnie (Nie tylko Skandia, zarówno Aegon, Europa,Open Life ,AXA ), najczęściej klienci nie wiedzą jakie prawa im przysługują ,a od 2017 roku UOKiK stoi mocniej po stronie klienta. Konsultacje oczywiście bezpłatne , zarówno drogą mailowa, telefoniczna jak i przy prywatnym spotkaniu. Zapraszam Serdecznie . Reliance Polska
  • 2018-07-15 11:30 niedziela ~paulina | [+] odpowiedz
    Coś słabiutko u Pauliny z praca, skoro próbuje zdobyć klientów w dziale opinie. Czy znaczy to , że to kolejny przekręt w tzw. odzyskiwaniu należności?
  • 2018-07-15 14:15 niedziela ~Reliance Polska | [+] odpowiedz
    Szanowny Panie X wręcz przeciwnie !:) Natomiast wysuwanie insynuacji jakoby działanie naszej firmy ( a szczególnie mojej osoby :) )było „przekrętem” jest daleko idącym pomówienie... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.