X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

TU na Życie CARDIF Polska S.A.

Cardif ubezpieczenie na wypadek utraty pracy - czuję się oszukana

2011-09-01 21:37 czwartek ~Meg
Jestem klientką Banku BPH i za pośrednictwem mojego banku skorzystałam z ubezpieczenia konta na wypadek utraty pracy. Wszystko było ok, dopóki pracy nie utraciłam. Kiedy zadzwoniłam do Cardif, dowiedziałam się, że pieniądze mi nie przysługują, ponieważ miałam umowę o pracę na czas określony! Szkoda, że nikt mi tego nie powiedział w czasie zawierania umowy ubezpieczeniowej. Większośc pracodawców daje obecnie umowy terminowe albo inne śmieciowe. Fakt jest taki, że potrącano mi z konta co miesiąc pieniądze, a teraz ja nie mogę nic rościc, bo miałam terminową umowę przez rok!!! Ale moje pieniądze nie śmierdziały, nadawały się, aby ściągac je z konta!!! zdecydowanie NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!
  • 2011-10-27 09:41 czwartek ~S | [+] odpowiedz
    Prawdopodobnie w takim wypadku miała Pani inna opcje ubezpieczenia. Proszę się nie dziwić, że firma odmawia wypłaty. Przed zawarciem umowy ubezpieczenia ma Pani prawo przeczytać Ogólne Warunki Ubezpie... czytaj dalej »
  • 2014-09-02 15:25 wtorek ~iwa | [+] odpowiedz
    "Przed zawarciem umowy ubezpieczenia ma Pani prawo przeczytać Ogólne Warunki Ubezpieczenia" Jak moglo sie je przeczytac,skoro umowa byla "podpisana" przez telefon i nic sie nie dos... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.