X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Ubezpieczenia na życie

Komentarze do wątku:

koszty leczenia szpitalnego (choroba przewlekła)
2011-02-18 20:03 piątek ~Kama
witam interesuje mnie ubezpieczenie na życie obejmujące koszty leczenia szpitalnego. Choruję na przewlekłą chorobę wymagającą okresowej hospitalizacji. Z tego co wiem to niektóre zakłady ubezpieczeń mają w większości zapis w OW, że w takim przypadku nie można się ubezpieczyć od leczenia szpitalnego, lub jest długi okres karencji. Bardzo proszę o informację czy jest jakiś ubezpieczyciel, gdzie mogłabym się ubezpieczyć od kosztów leczenia szpitalnego mimo istniejącej już choroby. Interesuje mnie również opcja leczenia szpitalnego w związku z ciążą oraz ubezpieczenie od ciężkich chorób.
Sprawdź ofertę

Choroba przewlekła

2011-02-21 13:34 poniedziałek ~Katarzyna
Szczerze wątpię, że istnieje taka oferta. Ubezpieczenie jest na wszelki wypadek - płaci się za nie, by w razie nieoczekiwanego zachorowania dostać środki na leczenie, a nie po to, by za relatywnie niską składkę (np. 150 zł miesięcznie) mieć stały dostęp do leczenia pochłaniającego kilkanaście razy większe koszty...
« powrót do działu: Ubezpieczenia na życie
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.