X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

AVIVA Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA

Co za nazwy

2009-05-18 09:54 poniedziałek ~KaJac
Czym różni się CU Życie od CU/Aviva po ten podwójny ranking
 • 2009-05-18 09:57 poniedziałek ~kkk | [+] odpowiedz
  To są 2 różne towarzystwa
 • 2010-03-30 12:16 wtorek ~Remigiusz | [+] odpowiedz
  To jest to samo Towarzystwo. CU zmieniło nazwę na Aviva, tak samo jak kiedyś Nationale Nederlanden na ING. Tragiczne gdy wypowiadają się ludzie, którzy podają za pewnik zupełnie nie sprawdzone informa... czytaj dalej »
 • 2010-05-05 12:05 środa ~spawngamer | [+] odpowiedz
  Nationale Nederlanden nie zmieniło nazwy tylko skróciło - było ING Nationale Nederlanden a jest ING. Aviva to grupa która przejęła CU a to juz spora różnica bo ING to nadal ta sama firma.
 • 2010-06-04 16:50 piątek ~zadowolony klient | [+] odpowiedz
  Gdy czytam wypowiedzi niektórych "znawców" tematu, to włosy -nie tylko-jeżą mi się na głowie.Marka AVIVA pojawiła się jako ujednolicenie nazwy w całym świecie d.CU.Zmiana nazwy w Polsce zapo... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.