X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót

Komentowany artykuł:

Studencie! 26 lat i co dalej?

Odpowiedź do komentarza:

Można spróbować przez Internet
Witam Czytając komentarze na tej stronie wpadłem na pewien pomysł (może dla niektórych ciężki w realizacji ze względu na słabą znajomość komputera ale myślę, że niektórym może bardzo pomóc). Żeby w łatwy sposób otrzymać umowę zlecenie należy się zarejestrować na stronie --> www.polecambank.strefa.pl Praca polega na polecaniu usług bankowych przez internet . W skrócie firma udostępnia gotowe materiały reklamowe, banery, linki, skrypty itp. z unikalnym kodem, które umieszczamy na własnej stronie internetowej, profilu FB, blogu czy wysyłamy mailem (np. zwykły link). Przykładowo na chwilę obecną za otwarcie standardowego konta bankowego firma płaci 75 zł brutto, firmowego 100 zł – nie będę rozwijał pozostałych stawek, bo to nie ma teraz większego znaczenia, poza tym są one dostępne na stronie w tabeli prowizji. O co chodzi… Ogólnie nie ma żadnych przeciwwskazań do tego aby polecać konto wśród rodziny, znajomych itd. Dlatego wystarczy założyć BEZPŁATNE konto, tacie, mamie, bratu, siostrze i tym sposobem mamy kwotę 75 zł brutto x 4 = 300 zł, w kolejnym miesiącu jednemu przyjacielowi =75 zł brutto (minimalna wypłata w tej firmie na umowę zlecenie to 50 zł), w następnym koleżance = 75 zł… Oczywiście to są przykładowe wyliczenia. Można zarabiać w tej firmie nawet 35 tysięcy złotych (tyle w zeszłym miesiącu zarobił najlepszy partner). Ale najważniejsze jest to, że mamy ubezpieczenie, nie musimy rezygnować z obecnej pracy np. na umowę o dzieło ani rejestrować jako osoba bezrobotna… Podczas rejestracji trzeba podać swoją stronę internetową, można ją bezpłatnie założyć na www.strefa.pl Mam nadzieję, że komuś pomoże ta informacja ;-) Pozdrawiam
Tytuł komentarza
(max. 255 znaków)
Treść komentarza
Wpisanych znaków 0, pozostało 5000
Autor
(max. 50 znaków)
Poinformuj mnie mailem o pierwszej odpowiedzi
(powiadomienie nie zostanie wysłane, jeśli pole "Adres e-mail" nie będzie wypełnione)
Adres e-mail
(max. 100 znaków)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu (53-659) przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 2-8, oraz na udostępnianie tych danych innym partnerom współpracującym z Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. w szczególności licencjonowanym agentom ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia oraz celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych.
« powrót
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.