X
U¿ywamy plików cookies, by u³atwiæ korzystanie z naszego serwisu. Je¶li nie chcesz, aby pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku,
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki. Wiêcej na temat naszej polityki prywatno¶ci znajdziesz tutaj.
Poleæ znajomemu| Forum
« powrót do dzia³u: Komentarze do artyku³ów

Komentarze do artyku³u:

Agenci skar¿± siê na PZU
2008-12-01 10:34 poniedzia³ek

DZIELNY ZARZ¡D

2010-12-30 15:37 czwartek ~wkurzony agent
kiedy bêdzie mo¿na tego titusa zainstalowaæ na win7 64 bit? szlak mnie trafia bo kupi³em nowy komputer i nie mogê na nim tego zainstalowaæ. to jest XXI wiek wiêc nie powinno byæ takich problemów. mam pracowaæ ale jak siê pytam? mo¿e mi kto¶ na to odpowie bo póki co nie uzyska³em na infolinii ¿adnej konkretnej odpowiedzi. kto¶ mi powie zmieñ na 32 bit tak ale kto mi za niego zap³aci skoro mam legalnego 64 bit. ¿enada
  • 2011-01-21 21:24 pi±tek ~Andy | [+] odpowiedz
    Mamy ten sam problem! Mo¿e trzeba do samej góry kierowaæ zapytanie, bo nie wiedz± za co p³ac± zespo³owi projektowemu? Niech dodadz± gratis do Tytusa legalny system pod którym toto chodzi.
  • 2011-01-16 15:48 niedziela ~Tina | [+] odpowiedz
    Informacja... Jak pada system,b±d¼ sam komputer, to trzeba system postawiæ od pocz±tku, no i Titusa te¿. Wtedy program pamiêta dane do ostatniej synchronizacji. Potem nie widzi nic. Wystawiaj± siê wiê... czytaj dalej »
  • 2011-03-05 12:31 sobota ~Mochito86 | [+] odpowiedz
    A jako agent nie ma Pani obowi±zku sprawdzic czy ta polisa zawiera poprawne dane? W tym równie¿ sprawdzic poprawnosc numeru? Najlepiej stworzyc taki system, którego nie bêdzie obs³ugiwa³ cz³owiek. Wsz... czytaj dalej »
  • 2011-11-29 18:24 wtorek ~maria | [+] odpowiedz
    witam.sam titus jest ok ale jesli chodzi o konsultacje z infolinia to dopiero jest szok maja taki ba³agan ze nie da sie opisac.klient oznajmia ze ma 60% znizki a oni ze 30% przy wznowieniu po wypisa... czytaj dalej »
« powrót do dzia³u: Komentarze do artyku³ów
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na ¿ycie, zdrowotne, nieruchomo¶ci, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiêbiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na ¿ycie. Zamów ubezpieczenie na ¿ycie, Korzy¶ci z ubezpieczenia na ¿ycie, Ceny ubezpieczeñ na ¿ycie, Czym jest ubezpieczenie na ¿ycie? Oblicz sk³adk± ubezpieczenia na ¿ycie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeñ Ochronnych - zabezpiecz Twoje ¿ycie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeñ Oszczêdno¶ciowych - oszczêdzaj na emeryturê. Na co zwróciæ uwagê wybieraj±c polisê na ¿ycie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomo¶ci u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wype³nij formularz, oblicz sk³adkê i kup polisê. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz sk³adkê ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dajê Ci komfort spokojnych i bezpiecznych woja¿y po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podró¿y online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - podró¿ne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawd¼ ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.