X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Proama Ceska pojistovna Spółka Akcyjna Oddział w Polsce

Kupno samochodu

2016-01-22 21:37 piątek ~Wykiwany
Kupiłem samochód ubezpieczony w firmie Proama. Jako, ze warunki ubezpieczenia mi nie odpowiadały, zmieniłem ubezpieczyciela oraz zgłosiłem to do Proamy. W umowie kupna miałem dopisane, że ubezpieczenie w całości przechodzi na mnie, obiecano mi więc zwrot za 1/2 roku z opłaconej składki OC ( na stronie Proamy piszą, że AC, NW jest zwracane sprzedającemu-OK ). Minął miesiąc, kasy nie ma więc dzwonię- odpowiedź, nadpłata z OC została zwrócona sprzedającemu, bo nie podpisałem umowy z Proamą. Czyli zostałem ukarany bo nie chcę z nimi podpisać umowy. Przeciez to typowy MOOBING. Opisuję całasytuację do Rzecznika Praw Konsumenta, a być może nawet uderze do TV.
  • 2016-01-26 21:10 wtorek ~prochama | [+] odpowiedz
    Zwykli złodzieje, mobbing to mało. Dziś odebrałem ze skrzynki ,że mam zapłacić im 95zł za okres od kupna do czasu przerejestrowania auta w urzędzie miejskim -14 dni w systemie internetowym to był najb... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.