X
U¿ywamy plików cookies, by u³atwiæ korzystanie z naszego serwisu. Je¶li nie chcesz, aby pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku,
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki. Wiêcej na temat naszej polityki prywatno¶ci znajdziesz tutaj.
Poleæ znajomemu| Forum
« powrót do dzia³u: Komentarze do artyku³ów

Komentarze do artyku³u:

Kierowcy skar¿± siê na podwójne ubezpieczenie OC
2008-09-15 10:19 poniedzia³ek

LINK 4 sprzeda³o cesjê wierzytelno¶ci do mojej polisy OC firmie P.R.E.S.C.O. na podst. art.509 KC

2011-01-04 01:01 wtorek ~konstantynopolitañczykowianeczka
Wychodzi na to ¿e zgodnie z liter± prawa (dziki kraj) polisa OC auta mo¿e staæ siê wekslem przetargowym - papierem d³u¿nym; za chwile przyjd± ³ysi z kijami po kasê i to te¿ bêdzie zgodne z prawem. Ubezpieczyciel LINK 4 czuje siê nie do poinformowany przez w³a¶ciciela auta o zmianie firmy ubezpieczeniowej. Mam wra¿enie ¿e @maile trafiaj± do nich jako spam, rozmowy mo¿e i s± nagrywane ale równie¿ wybiorczo kasowane, a faksy trafiaj± chyba bezpo¶rednio w niszczarkê, listonosz z poczt± zagina³. W³a¶nie minê³y 3 lata od zaistnia³ego faktu, nie dosta³em ¿adnych monitów w tym czasie, nic; a¿ tu nagle firma krzak PRESCO Investment S.A. oznajmia mi ¿e jestem ich d³u¿nikiem. W rozmowie telefonicznej pani usilnie próbowa³a mnie namówiæ do okazania dowodu ¿e taka rezygnacjê z³o¿y³em w LINK4, jak bym mia³ trzymaæ dowód nadania poleconego na poczcie 3 lata to bym sobie nimi chyba pokoj wytapetowa³, fax poszed³ z internetu (mia³em wykupiona us³ugê), przesiad³em siê na now± maszynkê i @miale te¿ szlag trafi³. Najlepsze jest to, ¿e to nowy ubezpieczyciel mojego auta poniós³ dwa razy stratê finansow± z mojej winy na rzecz poszkodowanych pojazdów w minionym okresie sk³adkowym a nie LINK4, który domaga siê sk³adki za kontynuacje polisy OC. No to jest kto¶ m±dry, jak im teraz udowodniæ ¿e zg³osi³em ubezpieczycielowi LINK4 fakt rezygnacji z jego us³ug OC. PARANOJA PO POLSKU
« powrót do dzia³u: Komentarze do artyku³ów
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na ¿ycie, zdrowotne, nieruchomo¶ci, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiêbiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na ¿ycie. Zamów ubezpieczenie na ¿ycie, Korzy¶ci z ubezpieczenia na ¿ycie, Ceny ubezpieczeñ na ¿ycie, Czym jest ubezpieczenie na ¿ycie? Oblicz sk³adk± ubezpieczenia na ¿ycie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeñ Ochronnych - zabezpiecz Twoje ¿ycie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeñ Oszczêdno¶ciowych - oszczêdzaj na emeryturê. Na co zwróciæ uwagê wybieraj±c polisê na ¿ycie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomo¶ci u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wype³nij formularz, oblicz sk³adkê i kup polisê. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz sk³adkê ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dajê Ci komfort spokojnych i bezpiecznych woja¿y po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podró¿y online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - podró¿ne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawd¼ ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.