X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

T.U. INTER Polska S.A.

Odradzam !!!

2015-01-19 19:59 poniedziałek ~Wojt
Syn (14 lat) złamał rękę (złamanie typu torus kości promieniowej lewej bez przemieszczenia). Komisja lekarska TU Inter przyznała 2% trwałego uszczerbku na zdrowiu, podczas gdy komisje lekarskie 2 innych ubezpieczalni dały 4 i 8 %.Sprawdziłem tabele norm procentowych uszczerbku na zdrowiu, wszystkie mogły dać 8% ale Inter dał niezbędne minimum. Zakresy umów ubezp. NNW w tym zakresie takie same. Napisałem odwołanie i wyznaczyli kolejnego lekarza. Lekarz był od wejścia nastawiony negatywnie, stwierdził, że on dałby zero procent i dziwi się, że za łamaną rękę syn dostał aż 2%. Stwierdził brak trwałego uszczerbku na zdrowiu, podczas gdy komisja Inter P. i inne stwierdziły trwały uszczerbek.Powiedział że te opinie są nieważne i powinieniem cieszyć się że nie zabiorą tych 2%. Zdziwił się że inne komisje dały 4 i 8%. Jak się wydaje komisje i lekarze opłacani przez Inter mają chyba za zadanie przyznawanie jak najniższych procentów trwałego uszczerbku na zdrowiu. Przestrzegam przed zawieraniem umów w tej firmie.Wielkie rozczarowanie, tym bardziej że chodziło o stosunkowo małe pieniądze, ale cóż, obowiązuje chyba zasada brać i nic nie dawać.
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.