X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Proama Ceska pojistovna Spółka Akcyjna Oddział w Polsce

ODRADZAM I WSPÓŁCZUJĘ POSZKODOWANYM UBEZPIECZONYM W PROAMA!!!!!!!!!!

2016-03-05 10:00 sobota ~POSZKODOWANA
UWAŻAJCIE NA FIRMĘ PROAMA, STANOWCZO WSZYSTKIM ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W grudniu 2015 miałam poważny wypadek: zderzenie czołowe, z dachowaniem (zaznaczam że nie byłam sprawcą wypadku!) z innym pojazdem osobowym który wyprzedzając tira nie zwrócił uwagi czy nic nie jedzie na przeciwległym pasie ruchu. Na miejscu była straż pożarna, karetka, policja która przyjechała na samym końcu zdarzenia, z samochodu zostałam wyciągnięta ponieważ nie byłam w stanie sama się opuścić auta. Sprawca ma ubezpieczenie w firmie PROAMA. Moje obrażenia to: skręcenie kręgosłupa szyjnego gdzie 3 tyg chodziłam w kołnierzu, liczne krwiaki na nogach które uniemożliwiały mi samodzielne poruszanie się, wymagałam stałej opieki rodziny, przesunięcie 4 kręgów szyjnych, z uciskiem, co wymaga PILNEJ! operacji na kręgosłup. Koszt wykupienia samych leków wyniósł ponad 1200pln, nieobecność w pracy z powodu wypadku 2,5 miesiąca, do dnia dzisiejszego nie prowadzę auta, boję się jeździć samochodem, nie wspominając o uszczerbku psychicznym. Po złożeniu dokumentacji dotyczącej leczenia, PROAMA przyznała mi odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu i koszty leczenia w wysokości UWAGA!!! 1157.38 PLN!! ! Z CZEGO 1000PLN TO ODSZKODOWANIE ZA USZCZERBEK NA ZDROWIU A 158,37PLN TO KOSZTY LECZENIA!!! Kwota ta nie pokrywa nawet moich kosztów leczenia, nie wspominając już o innych szkodach. Oczywiście napisano, że od decyzji można się odwołać, także czeka mnie sprawa sądowa z "firmą ubezpieczeniową" PROAMA. STANOWCZO WSZYSTKIM ODRADZAM UBEZPIECZENIE W TEJ FIRMIE, WSPÓŁCZUJĘ SOBIE I OSOBOM POSZKODOWANYM KTÓRCY SPRAWCA MIAŁ UBEZPIECZENIE W PROAMA!!!! Zastanawia mnie, dlaczego taka PROAMA w ogóle jeszcze działa na polskim rynku??? Dlaczego ludzie ubezpieczają się w takiej firmie jak PROAMA ??? ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 2016-04-18 14:51 poniedziałek ~Bartek | [+] odpowiedz
    Sam coś ściemniasz gościu, tak samo jak Pani dostałem 1000 zł + 200 kosztów leczenia, moja sprawa jest w sądzie, więc radzę Pani również przez sąd to załatwiać... Proama to złodziejska firma, której... czytaj dalej »
  • 2016-03-24 13:40 czwartek ~ceke | [+] odpowiedz
    Jaka dokumentacja i uszczerbek,takie odszkodowanie. Miałem podobne uszkodzenia i otrzymałem od tej firmy 6.900 zł. Pani coś ściemnia ?
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.