X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

AVIVA Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA

Odradzam z całych sił

2011-04-02 12:20 sobota ~Łukasz
Tragedia... Powiem na początek - ja sobie z nimi radzę, bo pracuję w kanc. prawnej ale dla innych to może być ciężkie doświadczenie. Szkoda z połowy lipca 2010, do końca lipca były oględziny - do tego czasu było super. Po drugich oględzinach zapadła cisza... W końcu wymusiłem na nich przysłanie decyzji - oczywiście spóźnili się kilka dni, ponad ustawowe 30. Decyzja - odmowa. Powód - brak badań tech. potwierdzonych wpisem do dow. rej. Oczywiście to bzdura - tego typu postanowienia w umowach są uznawane za nieważne. Napisałem odwołanie - musieli się ze mną zgodzić, tylko tym razem ustalili, że to była szkoda całkowita. Podejrzewam, że to kolejna bzdura (o szczegółach nie chcę pisać, za dużo tego), a powiem tylko, że do teraz nie mam kalkulacji przewidywanych kosztów naprawy, więc nie wiem czy to może być prawda. Oględziny były w lipcu, dziś jest kwiecień - 8 miesięcy i nie mam kalkulacji i mam wierzyć im na słowo, że koszt naprawy przekroczył 70% wartości auta. Pieniądze ze szkodę całkowitą przyznali we wrześniu - wypłacili dopiero po 4 wezwaniach do zapłaty i po złożeniu pozwu o zapłatę. Dramat...Dodam tylko, że do momentu wydania pierwszej decyzji odmownej, przez kilka dni codziennie, nawet o godz. 20 dzwonił jakiś gość od nich i usiłował wcisnąć ubezp. miekszkania. Gdy wydali decyzję odmowną - nagle telefony się skończyły. Naciągacze, nieprofesjonaiści liczący na to, że ludzie kompletnie nie znają swoich praw. Jak ktoś jest jeszcze czegoś ciekaw: lukas96@gmail.com
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.