X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Proama Ceska pojistovna Spółka Akcyjna Oddział w Polsce

Omijać!!!!!!!

2014-03-18 18:26 wtorek ~Michał Opel
Banda kłamców!!! Ostatnio włamano mi się do samochodu. I jak każdy normalny człowiek zgłosiłem szkody na policję i później do Proamy... I tu się zaczyna problem. Nagle okazało się że ci kłamcy mają jakieś "pakiety" a przy podpisywaniu umowy kiedy pytałem czy w momencie jakiegokolwiek zdarzenia będę mógł auto zrobić w ASO. - Pan idiota wielce szanowny Agent "tak oczywiście...Bez problemu... Natychmiast...." Szkoda była w sobotę dziś kończy się wtorek... Dziś dowiaduję się że nie mogę wstawić auta do ASO bo mam nie taki pakiet... Że co??? Po za tym jak jakiś warsztat słyszy hasło Proama - to ucieka gdzie pieprz rośnie. A to jeszcze nie koniec mojego problemu. Bo debil słuchawkowy poinformował mnie że te uszkodzenia które u mnie maja miejsce tj. wybita szyba, połamane plastiki, porozrywane uszczeli, i jeden element do malowania - niby nic - mogę zrobić w dowolnym warsztacie... Mieszkam w Warszawie - wydawałoby się że całkiem duże. Ale warsztatów które podejmą współpracę jest kilka... Bo reszta się przejechała i mają to w głębokim poważaniu. W jednym z nich nawet usłyszałem taki śmieszny tekst...że jak uderza w ciebie ktoś kto jest ubezpieczony w Proama to od razu powinieneś walić go w łeb za głupotę... Niestety sam jestem głupcem że dałem się nabrać... Nigdy więcej i meeega nie polecam.
  • 2015-08-11 16:04 wtorek ~zbkbibi | [+] odpowiedz
    To racja też dałem się namówić na ich usługi ... Obudziłem się z ręką w nocniku pełen gówna . I ta firma to jest same gówno . OMJAC ....
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.