X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót

Dodaj swoją opinię o towarzystwie:

ALLIANZ

Odpowiedź do komentarza:

Wszystko miło do czasu wypowiedzenia
Niestety ale zdecydowanie odradzam ubezpieczenia komunikacyjne w Allianz. Pomimo wypowiedzenia umowy w terminie i przesłania kopii wypowiedzenia zarówno przez agenta (salon Toyoty w Warszawie) jak i przeze mnie osobiście dostałem po dwóch miesiącach wezwanie do zapłaty. Poprosiłem więc agenta o ponowne wysłanie kopii wypowiedzenia umowy, bo nie mam w zwyczaju trzymania stosu makulatury w domu. Parę dni później dzwonię na infolinię w celu zapytania się czy już jest ok. Dowiaduję się, że oni nic nie otrzymali - trochę już zirytowany jadę do agenta. Poprosiłem o ksero wypowiedzenia. Wysyłam do działu windykacji maila z załącznikiem i dzwonię na infolinię - konsultant z wielkimi fochami i ociąganiem raczy łaskawie sprawdzić czy otrzymali maila. Po chwili dowiaduję się od tego pana, że wypowiedzenie nie jest ważne, bo jest na nim podpis żony. Pytam się dlaczego skoro jest współwłaścicielem samochodu i to ona zawierała umowę ubezpieczenia z nimi (jak widać zawarcie umowy przez żonę nie było problemem bo była KASA wpłacona, ale wypowiedzenie to już problem). Panek coś pokwękał i powiedział, że w takim razie jest ok. Poprosiłem o przesłanie informacji zwrotnej, że sprawa jest już wyjaśniona. A tydzień temu - ponowne wezwanie do zapłaty.... zirytowany dzwonię co jest grane, a paniusia na infolinii stwierdza, że nie dostali ode mnie żadnego pisma w wyjaśnieniem.... i znowu sprawa wisi z 30 dniowym terminem wyjaśnienia. Czekam na kolejne wezwanie od OSZUSTÓW!
Rodzaj ubezpieczenia
Tytuł wątku
(max. 255 znaków)
Treść komentarza
Wpisanych znaków 0, pozostało 5000
Autor
(max. 50 znaków)
Poinformuj mnie mailem o pierwszej odpowiedzi
(powiadomienie nie zostanie wysłane, jeśli pole "Adres e-mail" nie będzie wypełnione)
Adres e-mail
(max. 100 znaków)
« powrót
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.