X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót

Dodaj swoją opinię o towarzystwie:

ALLIANZ

Odpowiedź do komentarza:

Kłamliwe praktyki T.U Allianz dotyczące rekalkulacji OC
Kłamliwe praktyki T.U Allianz dotyczące rekalkulacji OC Witam mam taki problem w dniu 08.04.2011 zakupiłem pojazd marki Opel Astra. Poprzedni właściciel pojazdu miał ubezpieczenie OC w Allianz ,wiec udałem się do najbliższej agencji Allianz w celu rezygnacji i zmiany ubezpieczenia , ku mojemu zdziwieniu przedstawiciel Allianz poinformował mnie że firma Allianz w przypadku kontynuacji polisy zbywcy nie dokonuje rekalkulacji składki OC do końca trwania polisy dla upewnienia się zadzwoniłem na infolinie Allianz gdzie pani potwierdziła taką informację -po tej informacji postanowiłem kontynuować polisę w Allianz. W lipcu opłaciłem drugą ratę składki -która zapewniała mi ubezpieczenie do 23.01.2012r.a w listopadzie otrzymałem blankiet do zapłaty kwoty 659zł z tytułu rekalkulacji składki,po przesłaniu do centrali firmy prośby o rezygnację z rekalkulacji -w związku z tym że zostałem poinformowany o braku tekiej praktyki przez agencje jak i infolinie -dostałem odpowiedz że w świetle prawa macie do tego prawo, wiec ja pytam jakim prawem łamiecie umowę zawartą przez waszego przedstawiciela- umowa słowna w polskim prawie to tez ważna umowa -wiem że takich spraw jak moja dziesiątki a nawet tysiące ,na dowód jesli zajdzie taka potrzeba mogę podać kilka linków do różnych stron na których ludzie błagają o pomoc-jest to jawna oszukańcza praktyka. podaję kilka linków gdzie ludzie błagają o pomoc: http://forumprawne.org/ubezpieczenia-polisy-ubezpieczyciele/263193-rekalkulacja-skladki-7.html http://kontakt24.tvn.pl/artykul,klamliwe-praktyki-tu-allianz-dotyczace-rekalkulacji-oc,166872.html
Rodzaj ubezpieczenia
Tytuł wątku
(max. 255 znaków)
Treść komentarza
Wpisanych znaków 0, pozostało 5000
Autor
(max. 50 znaków)
Poinformuj mnie mailem o pierwszej odpowiedzi
(powiadomienie nie zostanie wysłane, jeśli pole "Adres e-mail" nie będzie wypełnione)
Adres e-mail
(max. 100 znaków)
« powrót
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.