X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Aviva
Ocena: 2.78 (1197 głosów)
Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A. AVIVA to firma, która specjalizuje się w ubezpieczeniach życia i zdrowia, ale oferuje również szeroki pakiet ubezpieczeń majątkowych i komunikacyjnych. Czy tak szeroki zakres działania jest dobrym rozwiązaniem dla firmy i czy klienci pozytywnie oceniają swoje doświadczenia z tym towarzystwem?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością AVIVA Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A. w roku 2018 wyniosła 87, co daje 1% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Wybór właściwego ubezpieczenia to bardzo ważna sprawa. Jednym z czynników, które decydują o tym, czy polisa będzie odpowiednia jest porównanie oferty towarzystwa AVIVA Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A. z innymi propozycjami, innych firm.
 
Bezcenne są również opinie innych klientów. To oni wiedzą, jak w praktyce wygląda funkcjonowanie danego towarzystwa. Właśnie dlatego bardzo gorąco zachęcamy do tego, by każdy, kto współpracował z AVIVA podzielił się z innymi swoją opinią i doświadczeniem. Być może taka relacja okaże się bardzo pomocna w podjęciu właściwej decyzji. 

Dobra firma

2018-03-20 12:52 wtorek ~ccc
Witam wszystkich rozgoryczonych, liczących swoje wpłacone pieniądze. Nie słuchacie ludzie co się do Was mówi przy zakupie takich ubezpieczeń na życie. Przecież z każdej wpłaconej składki odchodzą pieniądze na naszą ochronę. Nie ma możliwości, żeby firma chroniła nas za friko. Ja założyłam polisę w 2001roku, zlikwidowałam w 2017 wartość wpłaconych składek, od wartości wykupu, po potrąceniu podatku Belki różniła się 3000 zł. To za ochronę mojego życia przez te lata, to nie jest kradzież. Pamiętajcie o tym, że to firma ponosi ryzyko, czy ty wpłacisz dziesięć, czy dwiadzieścia składek, jak umrzesz to sumę na jaką jesteś ubezpieczony w razie śmierci musi wypłacić Twojej rodzinie.
 • 2019-01-14 14:02 poniedziałek ~BigBalbina | [+] odpowiedz
 • 2019-01-14 13:58 poniedziałek ~BigBalbina | [+] odpowiedz
 • 2018-12-30 19:04 niedziela ~daniela1206 | [+] odpowiedz
 • 2018-08-28 20:48 wtorek ~Ekonom | [+] odpowiedz
  Wartość polisy spada z każdym rokiem gdyż osłabia ją inflacja, natomiast indeksacja składek tylko rośnie. Polisa za 100 tys za 20 lat może mieć realną wartość 70. tys lub mniej w zależności od stanu ... czytaj dalej »
 • 2018-03-21 20:43 środa ~Katarzyna | [+] odpowiedz
  Nie licz na to, że po twojej śmierci TU uczciwie wypłaci rodzinie należne kwoty. Będzie najniższa, muszą wyjść na swoje
 • Rankomat.pl ocenia towarzystwo Aviva na:
  3.89
  OPINIE O Aviva
 • 2019-01-30 16:33 środa ~nina | [+] odpowiedz
 • 2018-08-07 22:35 wtorek ~malutka | [+] odpowiedz
  Rozumiem, że już miałaś doczynienia z taką sytuacją i masz na to dowody.
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.