X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót

Dodaj swoją opinię o towarzystwie:

Aviva

Odpowiedź do komentarza:

Kpina
Ja bym radził Pani się ogarnąc, ponieważ usuniecie macicy to nie jest poważne zachorowanie lecz operacja/zabieg chirurgiczny. Do poważnych zachorowań zalicza się m.in. nowotwór złośliwy, udar, zawał, stwardnienie itd. jest to zamknięta i ściśle sprecyzowana liczba zachorowań, dokładnie 46. Gdyby posiadała Pani umowę dodatkową np Na zdrowie, czyli leczenie szpitalne to uzyskałaby Pani świadczenie i to niemałe. W tym miejscu chcę napisać do wszystkich czytających i piszących te bzdury zdesperowanych ludzi. Przy zakupie ubezpieczenia chcecie mieć wszystko, chcecie być ubezpieczeni na miliony ale szkoda wam parę groszy więcej na coś co jest niezbędne i fundamentalne ( najlepiej jakby ubezpieczenie było za darmo - prawda? haha). Wolicie kupić flaszkę wódki, iść na paznokcie niż kupić porządne ubezpieczenie. Później gdy dzieje sie cos złego to szukacie winnych a tak naprawdę to wasza wina bo jesteście po prostu dziadami. W USA ludzie mają po 3 takie ubezpieczenia i gdyby te wszystkie firmy były złodziejami to taki biznes nie miałby racji bytu. Proponuję przeznaczyć te 200 zł miesięcznie i nie będzie problemów. Wiem co mówię, ludzie przy zakupie ubezpieczenia kierują się w wiekszości niską ceną a nie jakością. Dla przykładu zapytam się wszystkich dlaczego kupują oryginalne buty zamiast tych tańszych na rynku? - jeżeli wypływającą z tego konkluzją będziecie sie kierować przy zakupie ubezpieczenia to będzie dobrze;) Dla tych wszystkich, którzy wgl nie mają ubezpieczenia a np maja dzieci, kredyt to napiszę tak - wziąłeś, spłdziłeś to weź odpowiedzialność bo ludzie w końcu przestaną dawać datki na FB i nie będzie łatwo tyłka podcierać w przypadku choroby lub wypadku. Dorośnijcie! A jak chcecie konkretnego agenta to piszcie. Pozdrawiam
Rodzaj ubezpieczenia
Tytuł wątku
(max. 255 znaków)
Treść komentarza
Wpisanych znaków 0, pozostało 5000
Autor
(max. 50 znaków)
Poinformuj mnie mailem o pierwszej odpowiedzi
(powiadomienie nie zostanie wysłane, jeśli pole "Adres e-mail" nie będzie wypełnione)
Adres e-mail
(max. 100 znaków)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu (53-659) przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 2-8, oraz na udostępnianie tych danych innym partnerom współpracującym z Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. w szczególności licencjonowanym agentom ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia oraz celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych.
« powrót
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.