X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

AXA
Ocena: 2.60 (979 głosów)

AXA- BEZNADZIEJNA BANDA ZŁODZIEI!!!!!!!!

2012-03-24 14:39 sobota ~KUBA
MOJA PRZYJACIOŁKA MIAŁA KOLIZJĘ KTÓREJ SPRAWCĄ BYŁ KLIENT AXA,POCZĄTKOWO PRÓCZ BRAKU MOŻLIWOŚCI ZGŁOSZENIA NA INFOLINJI SZKODY-WIECZNIE ZAJĘCI KONSULTANCI-POŁĄCZENIE CUDEM PO 30 MINUTACH OCZEKIWANIA, OCZYWIŚCIE ODPŁATNE POŁĄCZENIE!!!DO MOMENTU WYDANIA KOSZTORYSU, WOLNO ALE WSZYSTKO OK, W CZASIE GDY ZADALIŚMY PYTANIE O AUTO ZASTGĘPCZE ,KTÓRE W TYM PRZYPADKU PRZYSŁUGUJE, OKAZAŁO SIĘ ŻE LIKWIDATOR ODMÓWIŁ WYPŁATY ODSZKODOWANIA. TERAZ ZOSTALIŚMY Z PALCEM W NOCNIKU, AUTO NAPRAWILIŚMY BO BYŁO POTRZEBNE,A SPRAWĄ ZAJELI SIĘ FACHOWCY OD ROZWIĄZYWANIA TAKICH PROBLEMÓW.GENERALNE ODCZUCIE FATALNE PODEJŚCIE,NA MAFIJNYCH ZASADACH, CZYLI W RAZIE PRZYSŁUGUJĄCYCH ROSZCZEŃ,NASTĘPUJE ODMOWA, UZASADNIONA NA POZIOMIE 3 KLASY SZKOŁY PODSTAWOWEJ-CZYLI NIE BO NIE.DZIWI FAKT MOŻLIWOŚCI ISTNIENIA NA RYNKU TAK PLUGAWEJ FIRMY-PANOWIE MINISTROWIE!!!!!ONI ŻYWCEM OKRADAJĄ NARÓD KTÓRY WAS KARMI!!!!
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.