X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

AXA
Ocena: 2.60 (986 głosów)

AXA ŻYCIE-OMIJAĆ!

2017-01-25 13:07 środa ~Łukasz D.
Chciałbym wszystkich ostrzec przed czymś takim jak AXA ŻYCIE. To jest produkt sprzedawany na minimum 10 lat. Ja zostałem naciągnięty na to w 2008 roku przez moją byłą koleżankę. Według tego co wtedy mówiła powinienem po 10 latach wpłacając 36000 zł mieć łącznie 53447,69 zł. Tymczasem wpłaciłem łącznie 31200 zł, a mam na koncie 30 402,97 zł. Axa przeżarła moje pieniądze. Na obecną chwilę jestem stratny 800 zł nie mówiąc już o odsetkach. Jak dzwoniłem do nich, to bezczelnie mi zarzucają, że ja sam mam sobie zarządzać kontem. Ja im tłumaczę, że jak bym się na tym znał, to bym ich nie potrzebował jako pośredników. Poza tym ta była koleżanka nic mi nie mówiła o tym, że samemu będę musiał coś robić. Sprawa wygląda tak, że AXA jest zawsze do przodu, a ja jestem na minusie. Nie mogę zrezygnować, bo wówczas bym zapłacił karę za rezygnację. Wpadłem w pułapkę i co bym nie zrobił, to będę stratny. OSTRZEGAM INNYCH. NIE WCHODŹCIE W TO!
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.