X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

AXA
Ocena: 2.60 (979 głosów)

AXA ŻYCIE PO 10 LATACH

2018-07-03 10:35 wtorek ~Łukasz
Zostałem wrobiony przez koleżankę w AXA ŻYCIE dokładnie 10 lat temu. Płaciłem 300 zł miesięcznie więc po 10 latach wpłaciłem 36300 tys zł. Wartość rachunku szacowana przed podpisaniem umowy miała wynosić około 53447,68 zł. Tymczasem na moim rachunku jest 35231,29 zł. Jestem więc stratny 1068,71 zł. Należało by dodać to, że wpłacając na lokatę moje pieniądze wypracowały by zysk. Nie zostałem poinformowany również,że jak przerwę to "ubezpieczenie" przed upływem 10 lat to zapłacę karę. Likwidacja w ciągu 2 lat wiązała by się ze stratą 100% składek. AXA ŻYCIE to pułapka. Ofiara szybko się o tym dowie jednak nic z tym nie będzie mogła zrobić. Trzeba płacić wiedząc, że się straci. Tymczasem AXA zarabia, bo bierze prowizje i nic sobie z tego nie robi, że ich klient jest na minusie.
  • 2018-08-08 23:01 środa ~ETAMA | [+] odpowiedz
    Witam jestem w podobnej sytuacji zostało mi jeszcze 2 lata płacenia.Naciagła mnie na to przedstawicielka i inne warunki przedstawiła oszukała mnie twierdzac że w każdej chwili można zrezygnować
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.