X
U¿ywamy plików cookies, by u³atwiæ korzystanie z naszego serwisu. Je¶li nie chcesz, aby pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku,
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki. Wiêcej na temat naszej polityki prywatno¶ci znajdziesz tutaj.
Poleæ znajomemu| Forum
Forum opiekuj± siê:
Ekspert AXA ¿ycie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyñska

Maciej Lichoñski
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Wo¶
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupiê NNW oferowane przez szko³ê
Tak, kupiê mu indywidualn± polisê NNW
Tak, kupiê NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót

Dodaj swoj± opiniê o towarzystwie:

AXA

Odpowied¼ do komentarza:

aXA UBEZPIECZENIE NA ¯YCIE , MEDYCZNE
Oceñ SAM czy wart w to wchodziæ AXA Proszê o umo¿liwienie mi z tytu³u mojego ubezpieczenia w waszej firmie polisa numer XXXXXXX. konsultacji medycznej w poradni chirurgicznej z powodu nieszczê¶liwego wypadku przy pracy który zdarzy³ siê mi w dniu 07-06-2017 o godzinie 16 w pracy w Austrii gdzie pracujê. Wypadek polega³ na uszkodzeniu kciuka lewej rêki na pile do ciêcia drewna, podczas docinania listwy drewnianej w trakcie wykonywania powierzonych obowi±zków zawodowych (cie¶la budowlany). Uszkodzeniu uleg³a górna cze¶æ kciuka na wysoko¶ci paznokcia z jego ko¶ci±. Dokumentacja RTG w moim posiadaniu na p³ycie DVD w za³±czniku przesy³am zdjêcia rtg z tej p³yty. Po zdarzeniu i zaopatrzeniu rany na budowie zosta³em zawieziony firmowym samochodem przez jednego ze wspó³pracowników do oddzia³u ratunkowego szpitala w XXXXXX, gdzie zosta³y wykonane zdjêcia rtg potwierdzaj±ce stan palca, nastêpnie usuniêta przez chirurga czê¶æ ko¶ci uciêtej przez pi³ê i zszyto kciuka niæmi chirurgicznymi i zaopatrzono kciuka opatrunkiem z gipsu . Po zaszczepieniu przeciw tê¿cowi i wydaniu dokumentacji medycznej t.j. protoko³u z przyjêcia mnie na oddzia³ ratunkowy (Laufzettel - kopia dodana w za³±czniku), zwolnieniu lekarskim wydanym od dnia 08-06-2017 do dnia 16-06-2017. (Arbeitsunfahigkeitsbestatigung Dienstgeber - kopia dodana w za³±czniku) i okre¶leniu na dzieñ 09-06-2017 wizyty kontroli lekarskiej na tym samym oddziale szpitala w XXXXXXX. W dniu 09-06-2017 o godzinie 8. zgodnie z zleceniem kontroli lekarskiej zg³osi³em siê w na tym oddziale w celu kontroli lekarskiej rany kciuka po wizualnej kontroli rany, ponownie kciuk zaopatrzono opatrunkiem z gipsu i zaleceniem nastêpnej kontroli w dniu 12-06-2017. Po moim stwierdzeniu ¿e mia³em zaplanowany w firmie gdzie pracujê urlop od dnia 15-06-2017. i wyjazd do Polski w zwi±zku z ¶lubem mojej córki, stwierdzono i¿ nie ma przeciwwskazañ ¿ebym resztê kontroln± i ¶ci±gniêcie nici chirurgicznych odby³o siê w Polsce (Laufzettel - AMBULANZZEITEN - kopia dodana w za³±czniku). Po wydaniu mi przez lekarza odpowiedniego pisma zlecaj±cego mi kontrolê w Polsce uda³em siê tego samego dnia 09-06-2017do mojej jednostki Krankenkasse XXXXXXXXX ( ODPOWIEDNIK POLSKIEGO NFZ) w celu uzyskania zgody mojego ubezpieczyciela na wyjazd do Polski i przeprowadzenie kontroli kciuka i ¶ci±gniêcie szwów w Polsce któr± to otrzyma³em (Beurteilung eines beantragten Auslandsaufenthalts - kopia dodana w za³±czniku). Przyjecha³em do polski w sobotê 10-06-2017. z my¶l± pozytywnego zakoñczenia mojej kuracji palca, ale jak to w Polsce trzeba mieæ koñskie zdrowie i du¿o spokoju do dochodzenia swoich praw ( nagranie mojej rozmowy z waszymi konsultantami na infolinii AXA . Dlatego proszê o umo¿liwienie mi dokoñczenie kuracji palca, ¶ci±gniêcia szwów z kciuka w jakim¶ gabinecie chirurgicznym w pobli¿u mojego miejsca zamieszkania w Polsce. Z Powa¿aniem XXXXXXXXXX Po ciê¿kiej przeprawie na infolinii wys³a³em powy¿szego e maila na zdobyty do¶æ ciê¿ko adres e mail. Po trzech dniach zadzwoni³ pan konsultant medyczny na powitanie myl±c p³ci powiedzia³ ¿e owszem AXA chce zap³aciæ za wizytê ale chirurg nie przyjmuje zap³aty od AXA z tego powodu ta ja mam zap³aciæ za wizytê i przes³aæ im rachunek. Zapytany prze ze mnie po¶rednik AXA, o zwrot kosztów poniesionych przeze mnie tej wizyty, ju¿ nie by³ pewny tego zwrotu. Dlatego poprosi³em konsultanta medical o przes³anie mi na mój adres e mail ca³ej oferty wizyty u chirurga i po¿egna³em siê grzecznie n Konsultantem. Po jakim¶ czasie, godziny, dwóch, zagl±dam na pocztê ciekawy z kim to AXA umówi³a mnie na wizytê, co to za gabinet chirurgii nie honoruje p³atno¶ci AXA. I tu wielkie zaskoczenie dla mojego wzroku,widzê dwa e maile wys³ane w odstêpie dwunastu minut których tre¶æ wklejam poni¿ej i pytanie dla wszystkich, a przede wszystkim do AXA czy uwa¿a wszystkich za debili, oceñcie sami czy gra warta ¶wieczki. Nic dziwnego ¿e ludzie wydzieraj± swoje prawa od ubezpieczycieli na drodze s±dowej i mnie to te¿ czeka. NR 1 Dzieñ dobry Zgodnie z nasz± rozmow± przesy³am dok³adne dane placowki oraz termin wizyty lekarskiej Centrum Chirurgii i Stomatologii SN ZOZ "Jaworuccy" Plac Jana Paw³a II nr 76 CD Gorzów Wielkopolski poniedzia³ek 19.06 godz. 14.15 dr Marek Jaworucki -chirurg Z powa¿aniem Damian xxxxxxxxxx AXA - Assistance NR 2 PO 12 MINUTACH Dzieñ dobry Zgodnie z nasz± rozmow± przesy³am dok³adne dane placowki oraz termin wizyty lekarskiej. Koszt tej wizyty bedzie opiewa³ na kwote 150pln Koszt zabiegu (zdjecie szwów) pozostaje po panskiej stronie. Centrum Chirurgii i Stomatologii SN ZOZ "Jaworuccy" Plac Jana Paw³a II nr 76 CD Gorzów Wielkopolski poniedzia³ek 19.06 godz. 14.15 dr Marek Jaworucki -chirurg Z powa¿aniem Damian xxxxxxxxx AXA - Assistance
Rodzaj ubezpieczenia
Tytu³ w±tku
(max. 255 znaków)
Tre¶æ komentarza
Wpisanych znaków 0, pozosta³o 5000. Brak mo¿liwo¶ci wstawiania linków.
Autor
(max. 50 znaków)
Poinformuj mnie mailem o pierwszej odpowiedzi
(powiadomienie nie zostanie wys³ane, je¶li pole "Adres e-mail" nie bêdzie wype³nione)
Adres e-mail
(max. 100 znaków)
Wyra¿am zgodê na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k., z siedzib± we Wroc³awiu (53-659) przy ul. gen. W³adys³awa Sikorskiego 2-8, oraz na udostêpnianie tych danych innym partnerom wspó³pracuj±cym z Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. w szczególno¶ci licencjonowanym agentom ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia oraz celach marketingowych. Wyra¿am zgodê na otrzymywanie od Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. informacji handlowej drog± elektroniczn±. Informujemy, ¿e udostêpnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotycz±, ma prawo wgl±du do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak równie¿ prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego ¿±dania zaprzestania przetwarzania jej danych ze wzglêdu na jej szczególn± sytuacjê oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych.
« powrót
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na ¿ycie, zdrowotne, nieruchomo¶ci, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiêbiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na ¿ycie. Zamów ubezpieczenie na ¿ycie, Korzy¶ci z ubezpieczenia na ¿ycie, Ceny ubezpieczeñ na ¿ycie, Czym jest ubezpieczenie na ¿ycie? Oblicz sk³adk± ubezpieczenia na ¿ycie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeñ Ochronnych - zabezpiecz Twoje ¿ycie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeñ Oszczêdno¶ciowych - oszczêdzaj na emeryturê. Na co zwróciæ uwagê wybieraj±c polisê na ¿ycie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomo¶ci u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wype³nij formularz, oblicz sk³adkê i kup polisê. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz sk³adkê ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dajê Ci komfort spokojnych i bezpiecznych woja¿y po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podró¿y online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - podró¿ne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawd¼ ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.