X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin

Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

AXA
Ocena: 2.60 (979 głosów)

Firma, która mnie oszukała!!!

2010-11-23 22:12 wtorek ~Ania
Chcę wszystkim odradzić ubezpieczyciela AXA. Mój mąż był ubezpieczony w tej firmie indywidualnie na życie. Zginął 5 miesięcy temu a po wypłacie ani śladu. Ubezpieczyciel nie odpowiada nawet na pisma od mojego adwokata. Z PZU dawno już dostałam odszkodowanie ,a AXA nadal zwleka. Ustawowe 30 dni na wypłatę świadczenia minęły 5 razy. Właśnie jestem w trakcie koorespondencji z rzecznikiem ubezpieczonego,a mój adwokat w trakcie składania pozwu w sądzie. Agent był bardzo miły podczas zakłądania polisy, natomiast teraz on także umywa ręce. Jestem sama z córką i liczyłam na te pieniądze, lecz niestety jestem zmuszona mieszkać z rodzicami, bo mieszkania sobie niestety nie kupię. Na infolini każdy z pracowników udziela innych informacji. OPdobno decyzja była pozytywna na wypłatę świadczenia lecz po pewnym czasie okazało się, że jednak nie. POprostu totalny SKANDAL. Mój adwokat twierdzi, że z takim zachowaniem nie spotkał się nigdy wcześniej, że nikt nie traktuje w tak lekseważaćy sposób klientów- powiem więcej - klientów, którzy zostali w tak cięzkiej sytuacji życiowej jak ja. Na prawdę nie polecam nikomu!!!
  • 2015-07-13 11:12 poniedziałek ~Hania | [+] odpowiedz
    Niestety też padłam ofiarą pewnej firmy, akurat nie chodzi o ubezpieczenia, a o zaopatrywanie mojego biznesu w naturalne kosmetyki. Firma, z którą podpisałam umowę w rzeczywistości nie istniała. Nie m... czytaj dalej »
  • 2013-02-15 14:46 piątek ~Ela | [+] odpowiedz
    Mój mąż zmarł w grudniu. Ubezpieczył syna oraz mnie w pakiecie Rodzinny Srebrny. Kiedy zmarł to automatycznie ubezpieczenie syna i moje zostało anulowane, a ja dostałam za męża 500 zł!! Nie polecam te... czytaj dalej »
  • 2011-01-18 20:52 wtorek ~przymuszony klient | [+] odpowiedz
    Witam, mam bardzo podobną sytuację jaką opisała Pani Ania, na moje pismo Tu nawet nie raczyło odpowiedzieć, dopiero po tym jak moją sprawą się zajęła wyspecjalizowana firma coś ruszyło ale z oporami..... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.