X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

AXA
Ocena: 2.60 (979 głosów)

NAJGORSZA INWESTYCJA !!! PUŁAPKA NA 10 LAT!!!

2012-05-30 12:16 środa ~Łukasz D.
Wszystkich chciałem przestrzec przed produktem AXA-ŻYCIE. Nie dajcie się zwieść pięknym obietnicom i wykresom, które przedstawiają ogromny wzrost i zysk. 4 lata temu namówiła mnie do tego koleżanka. Płacę co miesiąc 300zł. Na dzień dzisiejszy jestem do tyłu ponad 500zł. Jak bym wpłacił na lokatę, to bym był do przodu. Poza tym nie mogę zlikwidować tej pseudo polisy, bo naliczą mi KARĘ, którą nazywają opłatą likwidacyjną. Opłata taka po 4 latach to ponad 5000zł w moim przypadku. W ten sposób jestem w pułapce. Musze płacić jeszcze minimum 6 lat, bo po 10 latach nie ma kary. Będę płacił z pełną świadomością, że jestem cały czas do tyłu. Gdy rozmawiałem z konsultantem z AXA, to powiedział mi, że sam mogę sobie inwestować lepiej swoje pieniądze. Powiedziałem mu, że jak bym się znał na tym i miał na to czas, to bym nie potrzebował pośrednika. Nie trzeba być znawcą aby zabrać komuś pieniądze i dowalić jeszcze karę. Ostrzegam wszystkich!!! Nie wchodźcie w to, bo będziecie żałować!!!
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.