X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

BENEFIA
Ocena: 2.54 (351 głosów)
Towarzystwo Ubezpieczeniowe Benefia to firma, która oferuje przede wszystkim ubezpieczenia majątkowe i komunikacyjne. Jej oferta jest bardzo zróżnicowana i bogata, co powoduje, że wielu klientów znajdzie taką formę ochrony, która jest odpowiednia. Czy jednak wszyscy są z tej ochrony zadowoleni?
 
Towarzystwo Ubezpieczeniowe Benefia zapewnia swoim klientom ochronę w ramach ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych. Można więc wykupić polisę AC, OC czy klasyczne ubezpieczenie mieszkania.
 
Opinie klientów to doskonałe źródło wiedzy o towarzystwie. To wiadomości bezpośrednie i oparte na praktycznym doświadczeniu. Dzięki nim można się dowiedzieć, jak wygląda przedłużenie czy rozwiązanie umowy z Benefia, jak wygląda likwidacja szkód i wsparcie klienta.
 
Jeżeli macie doświadczenia z firmą Benefia, mieliście lub macie u nich swoją polisę ubezpieczeniową, podzielcie się z nami swoją opinią. Być może właśnie dzięki Wam inni klienci podejmą właściwą decyzję, skłonią się do firmy lub z niej zrezygnują.

Benefia to oszuści i naciągacze

2010-11-27 17:02 sobota ~naiwniak
ludzie obudziłam się po czterech niecałych latak od płacenia składek w BENEFI wysokie skłatki ale śądziłem tak zapewniali jestem bezpieczna . pełny pakiet i nagle co !- mam szkode otrzymuje zaświadczenie ze jestem poszkodowanym dane inr.polisy sprawcy PZU .Myślę przeciez ja mam swojego ubezpieczyciela zgłosze szkode poproszę o naprawe z mojego AC na koszt ubezpieczyciela oczwiście potem zwrotów kosztów ubezpieczyciela sprawcy z OC i co .DUŁ!!!!! .Dzwonie na infolinie do BENEFI a tam ze by nie powtarzac juz na co liczyłem powiem co mi powiedziała Pani -to twój roblem i ubezpieczyciela sprawct twojej szkody . Dobre sobie szkoda ze nie mówili o tym wcześniej kiedy przedłuzżało się co roczną kontynuacje szkody . I wylondowałem w PZU ze zgłoszeniem szkody na początku grzecznie nadano numer .ale juz wkrudce okazało się ze mają wplanie powkładac do mojego samochodu cześci zamienne i jak to w serwisie ASO tam gdzie samochud został odrazu scholowany w dniu zdarzenia zkody był co roku serwisowany ,miał wazny przegląd az do lipca pszyszłego roku ,wszystkie czesci orginalne ,przed wypatkiem nie uszkodzony w stanie idealnym Ale miał trzy lata i trzy miesiące i według PZU czesci takiemu trupowi się nie nalezą . STOJE TAM OD 5.11.2010r i konca nie widac dziś mamy 28.11.20210 . I do łączam się do tych wszystkich co piszą o BENEFI -PZU .ludzie uciekaccie jezli jeszcze nie jest za puzno .Po dwuch tygodniach kiedy na tyle wyszłam w przenośni z siebie by zapytac mojego ubezpieczyciela BENEFIE
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.