X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót

Dodaj swoją opinię o towarzystwie:

CARDIF

Odpowiedź do komentarza:

UWAGA NA CARDIF
Czytałam komentarze o tej firmie i żałuję , że nie zrobiłam tego wcześniej. Zadzwoniono do mnie w kwietniu z propozycją ubezpieczenia Na wszelki wypadek. Zgodziłam się na próbę przyjąć , bo przez miesiąc jest za darmo, a zapewniono mnie, że mogę telefonicznie w każdej chwili zrezygnować z tej oferty. Kiedy po dwóch tygodniach próbowałam dodzwonić się do firmy, miałam problemy z połączeniem. Wpadłam w panikę, że nie zdążę przez upływem miesiąca zrezygnować z umowy. Wreszcie dodzwoniłam się, ale pani konsultantka ciągle mi przerywała i nie dała dojść do słowa i jakimś sposobem przekonała żebym się jeszcze zastanowiła. Tydzień przed końcem miesięcznej umowy zadzwoniłam, mówiąc, że rezygnuję i zakończyłam rozmowę, nie chcą słuchać znowu ciągłych zapewnień jak to dobrze ubezpieczyć się w tej FIRMIE.Tymczasem wczoraj okazało się, że dyspozycja o rezygnacji nie została przyjęta, bo ja się rozłączyłam. Dzwoniłam do Cardif, ale bezskutecznie. Podobno dzwonili do mnie raz trzy minuty później, ale nie słyszałam telefonu, a potem już nikt nie pofatygował się zadzwonić do mnie i spytać, czy chcę tego ubezpieczenia. Byłam zupełnie nieświadoma, że naliczają mi składkę za to ubezpieczenie 17 zł za miesiąc. Tak więc zmusili mnie do zawarcia tej umowy, choć dwa razy w rozmowie z nimi nadmieniłam, że nie interesuje mnie to ubezpieczenie. Najbardziej zaskakujące jest to, że nikt z Cardiff nie kontaktował się więcej ze mną w tej sprawie, a powinni, bo przecież nie zawsze mam czas na rozmowę. To nieuczciwe. Radzę nie zawierać żadnych umów na telefon!
Rodzaj ubezpieczenia
Tytuł wątku
(max. 255 znaków)
Treść komentarza
Wpisanych znaków 0, pozostało 5000
Autor
(max. 50 znaków)
Poinformuj mnie mailem o pierwszej odpowiedzi
(powiadomienie nie zostanie wysłane, jeśli pole "Adres e-mail" nie będzie wypełnione)
Adres e-mail
(max. 100 znaków)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu (53-659) przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 2-8, oraz na udostępnianie tych danych innym partnerom współpracującym z Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. w szczególności licencjonowanym agentom ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia oraz celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych.
« powrót
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.