X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

CARDIF
Ocena: 2.46 (183 głosy)
Towarzystwo ubezpieczeniowe CARDIF pojawiło się w Polsce w roku 1997. Od tamtego czasu bardzo dynamicznie się rozwija i nieustannie rozszerza swoją ofertę ubezpieczeniową. Jest otwarte na potrzeby klientów, a co za tym idzie bardzo szybko na te potrzeby reaguje.
 
CARDIF powstało jako firma oferująca produkty przede wszystkim z grupy bancassurance, co miało związek z zabezpieczeniem klientów banku BNP PARIBAS podczas trwania ich zobowiązań finansowych. Obecnie nadal firma chroni kredytobiorców, ale jej oferta została rozszerzona również o ubezpieczenia życia. Początkowo oferowane były produkty grupowe, obecnie można również kupić polisy indywidualne.
 
Przed podpisaniem umowy z firmą CARDIF warto zapoznać się dokładnie z jej ofertą i porównać ją z ofertami innych, podobnych towarzystw ubezpieczeniowych z tego segmentu. Takie porównanie z pewnością pomoże w podjęciu właściwej decyzji.
 
Nie bez znaczenia są również opinie innych klientów, którzy dotychczas współpracowali z CARDIF. Właśnie dlatego zachęcamy do pozostawienia swojej opinii. Napisz, jak oceniasz współpracę z CARDIF. Może to pomoże w podjęciu przez innych właściwej decyzji. 

Jestem zadowolona.

2016-02-01 22:36 poniedziałek ~gosia
Witam,ja jak na razie mam bardzo dobrą opinię o tej firmie. Ubezpieczenie mam dotyczące czasowej niezdolności do pracy. Jak do tej pory nie było pproblemy z wypłatą świadczenia. Minimum papierów a pieniążki dostałam bardzo szybko. Mało tego dostałam również pieniądze za pobyt w szpitalu. Wystarczył tylko wypis ze szpitala,nic więcej. Wypowiem się jeszcze za około miesiąc ponieważ właśnie złożyłam wniosek o kolejną wypłatę. Zobaczymy jak firma się zachowa. Obym nie przechwaliła ale naprawdę jak do tej pory jestem zadowolona bardzo.
 • 2016-02-23 12:27 wtorek ~Oszukany | [+] odpowiedz
  Pobyt w szpitalu to inna sprawa, próba uzyskania świadczenia po śmierci tego, kto płacił składki w Cardiffie to zupełnie inna sytuacja. Wiele dokumentów, zmiany decyzji, brak kontaktu z jednym przedst... czytaj dalej »
 • 2016-02-24 12:03 środa ~Zespół ds. Komunikacji | [+] odpowiedz
  Oszukany, przykro nam, że nie jesteś zadowolony z naszych usług. Chcielibyśmy bliżej przyjrzeć się opisywanej sprawie i wspólnie wyjaśnić wszystkie wątpliwości. W tym celu potrzebujemy Twoich danych ... czytaj dalej »
 • 2016-02-25 13:26 czwartek ~andrzej | [+] odpowiedz
  place w firmie cardif ubezpieczenie bezpieczne rachunki jestem klientem bph od lutego nie mam wynagrodzen bo zaklad oglosil upadlosc jestem na swiadczeniach rechabilitacyjnych bo powaznie chorowalem z... czytaj dalej »
 • 2016-02-25 13:23 czwartek ~andrzej | [+] odpowiedz
  place w firmie cardif ubezpieczenie bezpieczne rachunki jestem klientem bph od lutego nie mam wynagrodzen bo zaklad oglosil upadlosc jestem na swiadczeniach rechabilitacyjnych bo powaznie chorowalem z... czytaj dalej »
 • 2016-02-26 09:57 piątek ~Zespół ds. Komunikacji | [+] odpowiedz
  Andrzeju, prosimy o kontakt mailowy z nami pod adresem e-mail: cardif@cardif.pl.
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.