X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót

Dodaj swoją opinię o towarzystwie:

D.A.S.

Odpowiedź do komentarza:

DASa oceniam fatalnie
Jestem klientem DASa od 5 lat. W tym czasie próbowałem uzyskać pomoc prawną w 3 przypadkach - wszystkie załatwione odmownie - za każdym razem okazywało się że z powodu wykluczeń lub innych DAS nie będzie się ta sprawa zajmował np. sprawa z developerem mieszkaniowym nie, bo to jest w zakresie wykluczeń (przez telefon usłyszałem że każdy ma problemy z developerami i jakby chcieli się tym zajmować to by się nie wyrobili ... ). W jedynej sprawie nie objętej wykluczeniem (odmowa realizacji gwarancji przez sprzedawcę) dowiedziałem się że mam sam przygotować całą dokumentację, a jak już będę miał wszystko przygotowane to oni to złożą do sądu. Czy mogą załatwić opinię biegłego ? oczywiście że nie. Czy zapłacą za opinię biegłego - jasne że nie. Czy chociaż mają listę biegłych z którymi współpracują ? Nie - to wszystko moja sprawa. Całość była przedstawiona tak aby mnie zniechęcić - udało się, dałem sobie spokój. Jedyne co udało mi się uzyskać to kilka razy poradę (interpretację przepisów) droga telefoniczną. I najlepsze - w umowie jest pułapka która utrudnia rozwiązanie. Należy to zgłosić 6 tygodni przed terminem zakończenia umowy, w przeciwnym przypadku umowa automatycznie ulega przedłużeniu. Takie zapisy to po prostu pułapka na klienta. DAS siedzi cichutko na te 6 tygodni przed terminem, po czym jak już termin minie przysyłają list w którym przypominają że umowa się przedłużyła i trzeba zapłacić - oczywiście na rozwiązanie umowy już za późno. Jest w OWU zapis o możliwości odstąpienia od umowy przez 30 dni od daty zawarcia umowy ale ... uwaga: DAS mnie objaśnił że to dotyczy tylko nowo zawartej umowy, a takiej przedłużanej już nie .... Jednym słowem - jeśli chcą bronić klienta to na początek chyba przed sobą. ODRADZAM !!!!!!!!!!
Rodzaj ubezpieczenia
Tytuł wątku
(max. 255 znaków)
Treść komentarza
Wpisanych znaków 0, pozostało 5000
Autor
(max. 50 znaków)
Poinformuj mnie mailem o pierwszej odpowiedzi
(powiadomienie nie zostanie wysłane, jeśli pole "Adres e-mail" nie będzie wypełnione)
Adres e-mail
(max. 100 znaków)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu (53-659) przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 2-8, oraz na udostępnianie tych danych innym partnerom współpracującym z Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. w szczególności licencjonowanym agentom ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia oraz celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych.
« powrót
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.