X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót

Dodaj swoją opinię o towarzystwie:

D.A.S.

Odpowiedź do komentarza:

Sprawa jest prosta
Proszę Państwa. Jestem osobą, która POSIADA Ochronę w Dasie. Długo. Ponieważ jestem w trakcie prowadzenia sprawy za pośrednictwem DASA to z ciekawości przeczytałem komentarze aż do dołu strony. Powiem tyle. Nie wierzcie Państwo w ŻADEN komentarz ani opinie. Nawet nie wierzcie w to, co napisałem. Dlaczego? Bo to bez sensu. Dopiero, jak na własnej skórze doświadczymy konsekwencji problemu, który nas spotkał, to wtedy sami dla siebie będziemy wiedzieć, co jest dobre. Piszę to, ponieważ przed podpisaniem umowy z DASEM 4 lata temu rozmawiałem z kilkoma znajomymi, żeby sprawdzić skuteczność firmy. Wiecie jakie dostałem odpowiedzi? 50/50. Jednym pomogli, innym odmówili. W każdym razie ZAWSZE było dla mnie jasne po rozmowie z tymi osobami DLACZEGO odmówili lub DLACZEGO pomogli. Ponieważ jest to w umowie. Wystarczy przeczytać. DAS nie prowadzi rozwodów, to wiem. Za 59zł miesięcznie za całą rodzinę? Bez przesady. Natomiast DAS wygrał sprawę dla innego mojego znajomego z tytułu odszkodowania za samochód (prawie 13.000 zł zaniżyło towarzystwo). Innemu pomógł częściowo, dostał 7 tysięcy zł z żądanych 9 tysięcy - ale zawsze coś. Moim zdaniem tego typu fora i opinie są bezsensowne, bo można tu wypisywać WSZYSTKO, nikt tego nie sprawdzi :( na koniec - dla mnie 59/miesiąc za mnie, żonę i dzieciaka w 2-giej klasie to małe pieniądze, a kokosów nie zarabiam. Więcej na fajki wydaję w miesiącu. A jak coś łupnie, tak jak teraz mam sprawę, którą dopiero zgłosiłem w DASIE - to wiem, że moge liczyć na poprowadzenie, jeśli jest w zakresie. A jest, bo przejrzałem umowę, gadałem z agentem moim i faktycznie, jest ok. Więc przestańmy wierzyć wszystkim opiniom. Sprawdźcie Państwo na FILMWEBIE - opinie o filmach na zmianę są zła, dobra, zła, dobra. I co - nie pójdziecie już nigdy do kina??? :) pozdrawiam.
Rodzaj ubezpieczenia
Tytuł wątku
(max. 255 znaków)
Treść komentarza
Wpisanych znaków 0, pozostało 5000
Autor
(max. 50 znaków)
Poinformuj mnie mailem o pierwszej odpowiedzi
(powiadomienie nie zostanie wysłane, jeśli pole "Adres e-mail" nie będzie wypełnione)
Adres e-mail
(max. 100 znaków)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu (53-659) przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 2-8, oraz na udostępnianie tych danych innym partnerom współpracującym z Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. w szczególności licencjonowanym agentom ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia oraz celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych.
« powrót
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.